Mariusz Lewandowski: Spotkanie z Legią nie było łatwe

- Cieszę się, że wygraliśmy z Legią, bo nie było to łatwe spotkanie. Na końcowy rezultat nasz zespół pracował przez całe spotkanie - powiedział Mariusz Lewandowski podczas konferencji prasowej.

Zagłębie Lubin pokonało na wyjeździe Legię Warszawa 3:1 (2:1) w meczu 1. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Mariusz Lewandowski skomentował po tym starciu, że nie było ono łatwe, a jego zespół pracował na ten wynik przez 90 minut.- Cieszę się, że wygraliśmy z Legią, bo nie było to łatwe spotkanie. Wiedzieliśmy, że legioniści są mocni w ataku, ale też popełniają błędy w defensywie. Udało nam się je wykorzystać. Na końcowy rezultat nasz zespół pracował przez całe spotkanie - ocenił 39-latek.- Bardzo dobrze funkcjonowaliśmy do 30. minuty spotkania, w tym momencie mieliśmy cały mecz pod kontrolą. Zmiana naszego ustawienia w drugiej połowie była wynikiem tego, że bardzo dobrze funkcjonowali wahadłowi Legii. W drugiej połowie legioniści mogli strzelić wyrównującego gola, ale to my wyszliśmy ze skutecznym kontratakiem, która przypieczętowała naszą wygraną - dodał szkoleniowiec Zagłębia."Miedziowi" w 2. kolejce zagrają z beniaminkiem rozgrywek, Zagłębiem Sosnowiec.(za zaglebie.com).

18.03.2019
Trener Realu Madryt Zinedine Zidane zabiega o letni transfer Sadio Mane - informuje "France Football". 26-letni skrzydłowy Liverpoolu imponuje formą w ostatnich tygodniach. więcej
18.03.2019
Michel został zwolniony z funkcji trenera Rayo Vallecano - poinformował w poniedziałek wieczorem klub z Madrytu na swojej oficjalnej stronie. "Los Franjirrojos" w niedzielę zanotowali siódmą porażkę z rzędu i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Primera Division. więcej
18.03.2019
David Beckham marzy o występach dwóch największych aktualnie gwiazd klubowego futbolu w Interze Miami. Zespół z Florydy, którego współwłaścicielem jest były reprezentant Anglii, dołączy do rywalizacji w Major League Soccer w 2020 roku. więcej
18.03.2019
Ernest Koza został nowym zawodnikiem Kolejarza Opole - poinformował drugoligowy klub na swojej oficjalnej stronie. 24-letni żużlowiec w minionym sezonie bronił barw Arge Speedway Wandy Kraków, a jesienią związał się ze Stalą Rzeszów. więcej