Manchester City gotowy kupić Isco za 75 milionów euro

Isco cały czas nie potrafi wywalczyć sobie miejsca w składzie Realu Madryt pod wodzą trenera Santiago Solariego. Powalczyć o sprowadzenie środkowego pomocnika ma po zakończeniu tego sezonu Manchester City.

Bardzo mocno reprezentanta Hiszpanii chciałby mieć w swojej drużynie Pep Gaurdiola. Menedżer "Obywateli" uważa, że byłby on idealnym następcą w długoterminowej perspektywie dla Davida Silvy, który ma już 33 lata. "Don Balon" informuje, że Isco jest coraz bardziej zdecydowany na zmianę klubu, bo nie jest podstawowym zawodnikiem "Los Blancos". Manchester City jest gotowy zaoferować za niego 75 milionów euro i już przygotowuje taką ofertę na letnie okienko transferowe. 26-latek trafił na Santiago Bernabeu w 2013 roku z Malagi. W obecnym sezonie wystąpił w 25 meczach Realu Madryt we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich cztery gole i zanotował jedną asystę. Jego kontrakt z "Los Blancos" obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

24.04.2019
Zenit St. Petersburg wygrał na własnym boisku z Dynamem Moskwa 2:0 (0:0) w meczu 25. kolejki Priemjer Ligi. Dla gospodarzy to siedemnaste zwycięstwo w tym sezonie. więcej
24.04.2019
Atletico Madryt pokonało u siebie Valencia CF 3:2 (1:1) w najciekawszym środowym meczu 34. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Wanda Metropolitano prowadzenie gospodarzom zapewnił po dziewięciu minutach gry strzałem z bliska Alvaro Morata, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Juanfran. więcej
24.04.2019
Korona Kielce jest już w zasadzie pewna utrzymania w LOTTO Ekstraklasie. Trener Gino Lettieri zapowiedział, że jego zespół nikomu nie odda jednak punktów za darmo. więcej
24.04.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył ulgi po wyjazdowym zwycięstwie w Szczecinie z Pogonią 4:3 (0:0) w pierwszym środowym meczu 32. kolejki grupy mistrzowskiej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
24.04.2019
Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaic z pokorą przyjął przegraną u siebie z Lechią Gdańsk 3:4 (0:0) w pierwszym środowym meczu 32. kolejki grupy mistrzowskiej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej