Mamrot: Odra postawiła nam bardzo trudne warunki

Trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot nie krył ulgi po zwycięstwie w Opolu z pierwszoligową Odrą 2:0 w meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski. - Pierwsze 30 minut było bardzo nerwowe w naszym wykonaniu, później było już lepiej.

Odra postawiła nam bardzo trudne warunki - przyznał Mamrot dla oficjalnego serwisu wicemistrzów Polski. - To zwycięstwo jest dla nas bardzo istotne z dwóch powodów. Po pierwsze, Puchar Polski jest dla nas bardzo ważny, co mówiłem od pierwszego meczu. Po drugie, ta wygrana doda drużynie pewności siebie w kontekście kolejnych spotkań - podkreślił opiekun zespołu z Podlasia. - Tuż przed naszym drugim golem Odra miała sytuację stuprocentową, ale taka jest piłka. Kilka dni temu też mieliśmy we Wrocławiu dobrą okazję, a minutę później już przegrywaliśmy. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy to ciężkie spotkanie i teraz liczy się dla nas mecz z Koroną Kielce. Zapewne będziemy musieli dokonać kilku zmian, bo w drużynie są drobne urazy - ujawnił Mamrot, chwaląc na koniec Patryka Klimalę, autora obu bramek. - To dla niego ważne bramki, bo to młody chłopak, a od początku sezonu naczytał się, że nie mamy napastników. Ja przez cały czas mówię, że to nieprawda. On swoim podejściem i ciężką pracą na to zasługuje, aczkolwiek on wie, że będę wymagał od niego jeszcze więcej - podsumował szkoleniowiec wicemistrzów Polski. (za jagiellonia.pl)

24.03.2019
New England Revolution ulegli u siebie FC Cincinnati 0:2 (0:1) w jedynym niedzielnym meczu czwartej kolejki rozgrywek Major League Soccer. Na Gillette Stadium w Foxborough prowadzenie gościom zapewnił minutę przed przerwą Gambijczyk Kekuta Manneh. więcej
24.03.2019
Holandia przegrała u siebie z Niemcami 2:3 (1:1) w szlagierowym niedzielnym meczu drugiej kolejki grupy C eliminacji mistrzostw Europy 2020. Na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie podopieczni Joachima Loewa objęli prowadzenie po kwadransie gry, kiedy to Nico Schulz zagrał precyzyjnie w pole karne, gdzie Leroy Sane strzałem w długi róg pokonał Jaspera Cillessena. więcej
24.03.2019
Duran Nolito jest zdecydowany opuścić Sevilla FC, jeśli będzie pomijany przy ustalaniu podstawowego składu zespołu z Andaluzji. 32-letni pomocnik nie grał regularnie od kwietnia ubiegłego roku, kiedy to doznał poważnej kontuzji kostki i przechodził później długą rehabilitację. więcej
24.03.2019
Jasper Cillessen w przyszłym sezonie pozostanie bramkarzem Barcelony. Holender potwierdził swoją decyzję w klubowej telewizji aktualnych mistrzów Hiszpanii. więcej