LOTTO Ekstraklasa: Kontuzja Ivana Runje

Jagiellonia Białystok poinformowała za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że Ivan Runje doznał kontuzji w meczu Pucharu Polski z Arką Gdynia (2:0).

Obrońca w tym roku już nie zagra.Chorwat doznał częściowego uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego, więzadła podkolanowo-strzałkowego oraz przyczepu mięśnia podkolanowego. 28- latek rozpoczął już rehabilitację.Przerwa w grze potrwa od sześciu do ośmiu tygodni. Oznacza to, że w ligowym meczu w barwach Jagiellonii będzie mógł zagrać w rundzie wiosennej.Runje opuści zatem trzy ostatnie spotkania w tym roku z Wisłą Kraków, Zagłębiem Lubin i Piastem Gliwice.

15.12.2018
SD Eibar zremisował u siebie z Valencia CF 1:1 (0:1) w ostatnim sobotnim meczu 16. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Municipal de Ipurua prowadzenie przyjezdnym zapewnił szesnaście minut przed przerwą strzałem z bliska Rodrigo, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie w pole karne Duńczyka Daniela Wassa. więcej
15.12.2018
Piłkarze Vitesse Arnhem pokonali u siebie VVV Venlo 2:1 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 16. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na GelreDome prowadzenie miejscowym zapewnił niespełna kwadrans przed przerwą Norweg Martin Oedegaard. więcej
15.12.2018
Legia Warszawa pokonała przed własną publicznością Piasta Gliwice 2:0 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 19. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki dziesiątej wygranej w sezonie mistrzowie Polski umocnili się na drugim miejscu w tabeli. więcej
15.12.2018
Heracles Almelo uległ u siebie PSV Eindhoven 0:4 (0:2) w sobotnim meczu 16. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Polman Stadion obrońcy tytuły objęli prowadzenie po skutecznym strzale Stevena Bergwijna, który po dwunastu minutach gry wykorzystał sytuację sam na sam. więcej
15.12.2018
Rodney Wallace został nowym zawodnikiem Sportingu Kansas City - poinformował oficjalny serwis Major League Soccer. 30-letni skrzydłowy związał się z nową drużyną roczną umową, obowiązującą na sezon 2019. więcej