Liverpool FC negocjuje pozyskanie Xherdana Shaqiriego

Liverpool FC bardzo mocno chce pozyskać Xherdana Shaqiriego. "The Reds" prowadzą rozmowy na temat transferu skrzydłowego Stoke City - donosi "Sky Sports".

"The Potters" w poprzednim sezonie spadli z Premier League. W najwyższej klasie rozgrywkowej dalej zamierza grać reprezentant Szwajcarii, który jest zdecydowany na odejście z klubu ze Stoke-on-Trent. "Sky Sports" informuje, że zawodnik będzie mógł odejść za około 13,5 miliona funtów. Tyle bowiem wynosi jego klauzula odstępnego po spadku z Premier League. 26-latkiem interesuje się także kilka innych klubów, a wśród nich są m.in. Manchester United, Everton FC, West Ham United, Tottenham Hotspur, Southampton FC oraz Crystal Palace.Shaqiri w sezonie 2017/18 wystąpił w 36 meczach Premier League. Strzelił w nich osiem goli i zanotował siedem asyst. Jego kontrakt z klubem ze Stoke-on-Trent obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

23.09.2018
FC Barcelona zremisowała na własnym boisku z Gironą 2:2 w ostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii od 35. minuty grali w osłabieniu. więcej
23.09.2018
Betis Sewilla zremisował u siebie z Athletic Bilbao 2:2 (0:2) w przedostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Benito Villamarin prowadzenie "Los Leones" zapewnił z bliska po siedmiu minutach gry Inaki Williams. więcej
23.09.2018
W niedzielnym meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Górnika Zabrze 3:1 (0:1). Trener gości Ireneusz Mamrot podkreśla, że jego podopieczni zagrali dwie różne połowy. więcej
23.09.2018
Philadelphia Union pokonała u siebie Sporting Kansas City 2:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu rozgrywek Major League Soccer. Na Talen Energy Stadium prowadzenie miejscowym zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed końcem Jay Simpson. więcej
23.09.2018
- Graliśmy o pełną pulę, ale nie do końca było to widać. Nie będę mówił czy to zbyt wysoki wynik czy nie. Ważne jest to, aby wyciągnąć wnioski z tej porażki - powiedział Waldemar Fornalik podczas konferencji prasowej. więcej