Liga Europy: PAOK wygrywa w Tbilisi

Piłkarze PAOK-u Saloniki pokonali na wyjeździe Dinamo Tbilisi 3:0 (1:0) w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy.

Goście objęli prowadzenie w 20.

minucie kiedy to do bramki gruzińskiego zespołu trafił Leo Matos. W 71. minucie bramkę na 2-0 zdobył Jose Angel Crespo, a wynik w 83. minucie ustalił Facundo Pereyra, który pojawił się na boisku zaledwie 120 sekund wcześniej.

Rewanż rozegrany zostanie w czwartek, 25 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie Tumba w Salonikach.

********

Din. Tbilisi - PAOK Saloniki 0:3 (0:1)

Bramki: Matos 20. Crespo 71, Pereyra 83.

22.05.2018
Manuel Pellegrini przez najbliższe trzy sezony będzie menedżerem West Ham United. Chilijczyk zapowiedział we wtorek wzmocnienia stołecznej drużyny, która miniony sezon ukończyła na mało satysfakcjonującym trzynastym miejscu w tabeli Premier League. więcej
22.05.2018
Vastervik Speedway pokonało u siebie Vetlanda Speedway 49:41 w czwartym wtorkowym meczu trzeciej rundy rozgrywek Elitserien. Na owalu Ljungheden rywalizowało aż pięciu Polaków. więcej
22.05.2018
Broniąca tytułu Smederna Eskilstuna rozbiła u siebie Masarnę Avesta 55:35 w trzecim wtorkowym meczu trzeciej rundy rozgrywek Elitserien. Na owalu Smedstadion startowało trzech Polaków. więcej
22.05.2018
Dackarna Malilla pokonała przed własną publicznością Rospiggarnę Hallstavik 51:39 w drugim wtorkowym meczu trzeciej rundy rozgrywek Elitserien. Na G&B Arena gospodarzy do sukcesu poprowadził Maciej Janowski. więcej
22.05.2018
Lejonen Gislaved ulegli przed własną publicznością Indianernie Kumla 41:49 w pierwszym wtorkowym meczu trzeciej rundy rozgrywek Elitserien. Na owalu Axelent Arena startowało czterech Polaków. więcej