Letniowski zawodnikiem Lecha

Juliusz Letniowski został piłkarzem Lecha Poznań - poinformował oficjalnie klub ze stolicy Wielkopolski. Ofensywny pomocnik podpisał trzy i półletnią umowę z opcją przedłużenia.

20- letni zawodnik jest wychowankiem Lechii Gdańsk, w której występował od piątego roku życia. Później reprezentował barwy Bałtyku Gydnia, a ostatnio pierwszoligowej Bytovii Bytów.Ofensywny pomocnik w tym sezonie rozegrał w lidze oraz Pucharze Polski łącznie 21 spotkań, strzelił siedem goli.Letniowski jest pierwszym piłkarzem, który w zimowym okienku transferowym trafił do Lecha. W poniedziałek rozpocznie z "Kolejorzem" przygotowania do rundy wiosennej.

23.01.2019
Sevilla FC pokonała u siebie FC Barcelona 2:0 (0:0) w meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Króla. Rewanż odbędzie się za tydzień w stolicy Katalonii. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom zapewnił po niespełna godzinie gry Pablo Sarabia, który mocnym uderzeniem z woleja wykończył w polu karnym precyzyjne dośrodkowanie Holendra Quincy Promesa. więcej
23.01.2019
Burton Albion FC uległ u siebie Manchesterowi City 0:1 (0:1) w rewanżowym meczu półfinałowym rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej. Na Pirelli Stadium goście objęli prowadzenie niespełna dwadzieścia minut przed przerwą. więcej
23.01.2019
- Miło było tak dobrze zacząć rok. Mam nadzieję, że będzie to pomocne przed nowym sezonem - wyznał Max Fricke w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix. więcej
23.01.2019
Piłkarze Wisły Płock zremisowali z rosyjskim FK Ufa 0:0 w sparingowym spotkaniu rozegranym podczas zgrupowania na Cyprze. "Nafciarze" następny mecz na Wyspie Afrodyty rozegrają w czwartek. więcej
23.01.2019
Grand Prix Australii w 2019 roku nie odbędzie się - poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata. Krajowy promotor Paul Sergeant Events oznajmił BSI Speedway, że nie będzie stanie zorganizować imprezy z nieprzewidzianych przyczyn. więcej