La Liga: Betis rozbity w Leganes, Trzy gole młodego napastnika

CD Leganes wygrał u siebie z Realem Betis Sewilla 3:0 w pierwszym niedzielnym meczu 23. kolejki hiszpańskiej La Liga. Bohaterem spotkania został Youssef En Nesyri.

Marokańczyk strzelił wszystkie trzy gole dla gospodarzy. Wynik otworzył w 22. minucie. Podwyższył go jeszcze przed przerwą, a w drugiej połowie 21-latek skompletował hat-tricka. W końcówce spotkania Betis musiał grać w osłabieniu, bo czerwoną kartkę otrzymał Javi Garcia. Po tym zwycięstwie drużyna z aglomeracji Madrytu zajmuje 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 29 punktami. W następnej zmierzy się na wyjeździe z Realem Sociedad San Sebastian. Natomiast zespół ze stolicy Andaluzji plasuje się na szóstej pozycji z 32 "oczkami" na koncie. Kolejnym ligowym rywalem Betisu będzie Deportivo Alaves. *****CD Leganes - Real Betis Sewilla 3:0 (2:0)Bramki: En Nesyri 22, 36, 66. Czerwona kartka: Garcia 81 (Betis).

23.08.2019
Darren Pratley przedłużył kontrakt z Charlton Athletic - poinformował klub z Londynu na swojej oficjalnej stronie. 34-letni pomocnik parafował umowę, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. więcej
23.08.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec podchodzi z dużym spokojem do sobotniej konfrontacji ze Śląskiem Wrocław w ramach szóstej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy. więcej
23.08.2019
Fraser Forster wrócił do Celtiku Glasgow - poinformowali mistrzowie Szkocji na swojej oficjalnej stronie. 31-letni golkiper dołączył do "The Bhoys" na zasadzie wypożyczenia z Southampton FC. więcej
23.08.2019
Alex Oxlade-Chamberlain przedłużył kontrakt z Liverpool FC - poinformowali wicemistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie. 26-letni pomocnik parafował z "The Reds" umowę, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku. więcej
23.08.2019
Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković nie miał większych zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych po remisie z Glasgow Rangers 0:0 w pierwszym meczu ostatniej rundy eliminacji rozgrywek Ligi Europy. więcej