Juanfran Torres odejdzie po sezonie z Atletico Madryt

Juanfran Torres po zakończeniu obecnego sezonu odejdzie z Atletico Madryt - informuje hiszpański dziennik "Marca". 34-letni obrońca spędził w stolicy Kastylii dziewięć ostatnich sezonów i rozegrał w koszulce "Rojiblancos" 347 spotkań, w których strzelił sześć bramek.

Wychowanek Realu wcześniej bronił również barw Osasuny Pampeluna i Espanyolu Barcelona, z którym wywalczył pierwsze trofeum, jakim był Puchar Króla w 2006 roku. Juanfran Torres powtórzył później ten sukces także w Atletico, z którym dwukrotnie wygrywał również Ligę Europy oraz Superpuchar Europy. Ponadto dwukrotnie grał w finale Ligi Mistrzów, a przed pięcioma laty wywalczył mistrzostwo Hiszpanii. Na swoim koncie ma 22 występy w kadrze "La Furia Roja". Zdobył w nich jednego gola.

19.05.2019
Real Madryt przegrał u siebie z Realem Betis Sewilla 0:2 w swoim ostatnim meczu sezonu 2018/19 w La Liga. Dla "Królewskich" była to 12 porażka w rozgrywkach. więcej
19.05.2019
Aaron Wan-Bissaka znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. "Orły" oczekują za obrońcę 60 milionów funtów - donosi "Daily Mail".Defensorem interesują się m. więcej
19.05.2019
Valencia CF pokonał na wyjeździe w ostatniej kolejce Real Valladolid 2:0 i zapewnił sobie czwarte miejsce w tabeli gwarantujące udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów. więcej
19.05.2019
Sobotni triumf w finale Pucharu Anglii był ostatnim meczem Vincenta Kompany'ego w Manchesterze City. Klub z Etihad w niedzielę oficjalnie poinformował, że środkowy obrońca odchodzi z "Obywatelami". więcej
19.05.2019
Manchester City pokonał Watford FC 6:0 w finale Pucharu Anglii i sięgnął po krajową potrójną koronę. Vincent Kompany, kapitan "Obywateli", pochwalił po spotkaniu menedżera Pepa Guardiolę. więcej