Jose Mourinho: Nie jestem zadowolony z wyniku

Manchester United przegrał na wyjeździe w meczu 1. kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europy z Feyenoordem Rotterdam 0:1 (0:0). Tuż po spotkaniu swojego rozczarowania ostatecznym rezultatem nie ukrywał szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho.

Jedynego gola w starciu na De Kuip strzelił Tonny Vilhena. 21-letni holenderski pomocnik na listę strzelców wpisał się w 79. minucie rywalizacji. Wówczas precyzyjnym strzałem, z około trzynastu metrów, pokonał Davida De Geę.

- Oczywiście, że nie jestem zadowolony z wyniku. Myślę, że w drugiej połowie to my w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Staraliśmy się strzelić gola i zarazem zachować czyste konto. Niestety, straciliśmy bramkę po ewidentnym spalonym - powiedział Jose Mourinho, cytowany przez "manutd.com".

- Druga połowa rywalizacji w naszym wykonaniu była lepsza niż pierwsza. Graliśmy na większej intensywności, i jak już wspominałem, mieliśmy większą kontrolę. Feyenoord bronił się całym zespołem, walczył z całych sił, aby uzyskać w ostatecznym rozrachunku dobry wynik - dodał.

16.12.2017
Jagiellonia Białystok przegrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 0:1 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. - Z przebiegu gry remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem, ale w piłce nie ma sprawiedliwości, a liczy się to, co jest w bramce - powiedział Ireneusz Mamrot, trener "Jagi", cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. więcej
16.12.2017
Śląsk Wrocław pokonał u siebie Jagiellonię Białystok 1:0 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Jan Urban, trener gospodarzy, był zadowolony z gry swoich podopiecznych. więcej
16.12.2017
Houston Rockets pokonali we własnej hali San Antonio Spurs 124:109 w piątkowych derbach Teksasu w lidze NBA. Dla gospodarzy była to 12 wygrana z rzędu. Najlepszy zespół obecnego sezonu od samego początku narzucił rywalom swój styl gry i szybko wypracował sporą przewagę. więcej
16.12.2017
Washington Wizards wygrali u siebie z Los Angeles Clippers 100:91 w piątkowym meczu NBA. Marcin Gortat zdobył dla Czarodziejów dziewięć punktów i miał sześć zbiórek. więcej
15.12.2017
Śląsk Wrocław wygrał przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 1:0 (0:0) w drugim piątkowym spotkaniu 21. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej