Jose Mourinho: Nie jestem zadowolony z wyniku

Manchester United przegrał na wyjeździe w meczu 1. kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europy z Feyenoordem Rotterdam 0:1 (0:0). Tuż po spotkaniu swojego rozczarowania ostatecznym rezultatem nie ukrywał szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho.

Jedynego gola w starciu na De Kuip strzelił Tonny Vilhena. 21-letni holenderski pomocnik na listę strzelców wpisał się w 79. minucie rywalizacji. Wówczas precyzyjnym strzałem, z około trzynastu metrów, pokonał Davida De Geę.

- Oczywiście, że nie jestem zadowolony z wyniku. Myślę, że w drugiej połowie to my w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Staraliśmy się strzelić gola i zarazem zachować czyste konto. Niestety, straciliśmy bramkę po ewidentnym spalonym - powiedział Jose Mourinho, cytowany przez "manutd.com".

- Druga połowa rywalizacji w naszym wykonaniu była lepsza niż pierwsza. Graliśmy na większej intensywności, i jak już wspominałem, mieliśmy większą kontrolę. Feyenoord bronił się całym zespołem, walczył z całych sił, aby uzyskać w ostatecznym rozrachunku dobry wynik - dodał.

24.05.2018
Komisja Ligi Ekstraklasy SA nałożyła na Lecha Poznań karę za zachowanie swoich kibiców podczas meczu 37. kolejki przeciwko Legii Warszawa.Podczas starcia Lecha Poznań przeciwko ekipie "Wojskowych" (0:2) kibice "Kolejorza" odpalili race, wtargnęli na murawę, przez co mecz został przerwany. więcej
24.05.2018
24.05.2018
Jak informuje brytyjski dziennik "Daily Mirror", Frank Lampard może zostać nowym trenerem Derby County. Były reprezentant Anglii odbył już wstępne rozmowy z właścicielem ekipy "The Rams", Melem Morrisem, który jest pod wrażeniem kariery tego piłkarza i uważa go za odpowiedniego kandydata na stanowisko trenera. więcej
24.05.2018
Mladen Krstajić ogłosił szeroką, 27-osobową kadrę reprezentacji Serbii na mistrzostwa świata w Rosji. Wśród powołanych do szerokiej kadry Serbii znalazł się Aleksandar Prijović, który w latach 2015-2017 był zawodnikiem Legii Warszawa. więcej