Jose Mourinho: Nie jestem zadowolony z wyniku

Manchester United przegrał na wyjeździe w meczu 1. kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europy z Feyenoordem Rotterdam 0:1 (0:0). Tuż po spotkaniu swojego rozczarowania ostatecznym rezultatem nie ukrywał szkoleniowiec Czerwonych Diabłów, Jose Mourinho.

Jedynego gola w starciu na De Kuip strzelił Tonny Vilhena. 21-letni holenderski pomocnik na listę strzelców wpisał się w 79. minucie rywalizacji. Wówczas precyzyjnym strzałem, z około trzynastu metrów, pokonał Davida De Geę.

- Oczywiście, że nie jestem zadowolony z wyniku. Myślę, że w drugiej połowie to my w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku. Staraliśmy się strzelić gola i zarazem zachować czyste konto. Niestety, straciliśmy bramkę po ewidentnym spalonym - powiedział Jose Mourinho, cytowany przez "manutd.com".

- Druga połowa rywalizacji w naszym wykonaniu była lepsza niż pierwsza. Graliśmy na większej intensywności, i jak już wspominałem, mieliśmy większą kontrolę. Feyenoord bronił się całym zespołem, walczył z całych sił, aby uzyskać w ostatecznym rozrachunku dobry wynik - dodał.

16.02.2019
Jordi Alba ma ważny kontrakt z FC Barceloną do końca czerwca 2020 roku. "Blaugrana" złoży lewemu obrońcy ofertę przedłużenia umowy - donosi kataloński "Sport". więcej
16.02.2019
Brighton & Hove Albion awansował do ćwierćfinału Pucharu Anglii. W sobotnim meczu 1/8 finału "Mewy" pokonały przed własną publicznością Derby County 2:1. więcej
16.02.2019
Levante UD pokonało na wyjeździe Celtę Vigo 4:1 (2:0) w pierwszym sobotnim meczu 24. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Na Estadio de Balaidos dwa gole dla przyjezdnych strzelił Jose Morales. więcej
16.02.2019
Fredy Montero ponownie został zawodnikiem Vancouver Whitecaps - potwierdził oficjalnie klub z MLS. Napastnik podsiał dwuletnią umowę.Kolumbijczyk przez ostatni rok był zawodnikiem Sportingu CP, jednak zimą odszedł z portugalskiego klubu. więcej
16.02.2019
Rezerwowy bramkarza Manchesteru United Sergio Romer ma zamiar pozostać na dłużej w zespole z Old Trafford - poinformował dziennik "The Sun". Golkiper ma oferty z innych zespołów. więcej