Joel Pereira wypożyczony do Heart of Midlothian FC

Joel Pereira został wypożyczony z Manchesteru United do Heart of Midlothian FC - poinformował szkocki klub.23-latek urodził się w Szwajcarii, ale repezentuje barwy Portugalii.

Golkiper zaczynał karierę w Neuchatel Xamax FC, skąd w 2012 roku trafił do Manchesteru United, którego graczem jest do dzisiaj.W pierwszym zespole "Czerwonych Diabłów" zagrał trzykrotnie. Był często wypożyczany do innych drużyn. Reprezenował barwy m.in. AFC Rochdale, Belenenses, Vitorii Setubal i KV Kortrijk.Bramkarz sezon 2019/2020 spędzi w lidze szkockiej, w ekipie Heart of Midlothian FC.

23.08.2019
Levante UD pokonało u siebie Villarreal CF 2:1 (0:1) w drugim piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadi Ciutat de Valencia goście objęli prowadzenie już po trzech minutach gry, kiedy to skutecznie przymierzył z bliska Gerard Moreno, któremu zagrywał w pole karne Karl Toko Ekambi. więcej
23.08.2019
MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie Speed Car Motor Lublin 52:38 w drugim piątkowym spotkaniu czternastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Zespół z Pomorza, który zyskał również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, po szóstym zwycięstwie w sezonie zakończył sezon na piątym miejscu w tabeli. więcej
23.08.2019
Aston Villa Birmingham pokonała u siebie Everton FC 2:0 (1:0) w jedynym piątkowym meczu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Beniaminka objął prowadzenie po dwudziestu minutach gry. więcej
23.08.2019
Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Wisłą Kraków 3:2 (2:1) w jedynym piątkowym spotkaniu rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusza Mamrota po trzecim zwycięstwie w sezonie umocnili się na trzeciej lokacie w tabeli. więcej
23.08.2019
Granada CF uległa u siebie Sevilla FC 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Nuevo Los Carmenes zwycięskiego gola w derbach Andaluzji zdobył siedem minut po zmianie stron strzałem z kilku metrów Joan Jordan. więcej