Jagiellonia słabsza w sparingu od Arsienału Tuła

Piłkarze Jagiellonii Białystok ulegli Arsenałowi Tuła 1:2 w pierwszym zimowym sparingu rozegranym podczas obozu w Turcji.Jedynego gola dla aktualnych wicemistrzów Polski zdobył w tym spotkaniu Patryk Klimala.

Młody napastnik wpisał się listę strzelców kwadrans przed końcem. Wcześniej prowadzenie ekipie z Rosji zapewnił Kantemir Bierchamow, a siedem minut przed końcem losy konfrontacji na korzyść popularnych "Rusznikarzy" rozstrzygnął Paweł Gierach, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki. Kolejnym rywalem podopiecznych Ireneusza Mamrota będzie w sobotę czeski Slovan Liberec. * * * * * *Jagiellonia Białystok - Arsenał Tuła 1:2 (0:0) Bramki: Klimala 75 - Bierchamow 64, Gierach 83-samobójcza. Jagiellonia: Kelemen (46 Sandomierski) - Arsenić (70 Gierach), Runje, Mitrović (80 Czerech), Bodvarsson (46 Lasickas) - Kwiecień, Romanczuk, Savković (75 Twarowski), Adamec (46 Klimala), Guilherme - Scepović (65 Łapiński).(za jagiellonia.pl)

18.02.2019
Athletic Bilbao pokonał na wyjeździe SD Huesca 1:0 w jedynym poniedziałkowym spotkaniu 24. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio El Alcoraz o sukcesie "Los Leones" zdecydował Raul Garcia, który wykorzystał rzut karny po niespełna dwudziestu minutach gry. więcej
18.02.2019
Chelsea Londyn przegrała u siebie z Manchesterem United 0:2 (0:2) w ostatnim meczu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Anglii. Na Stamford Bridge kapitalne zawody rozgrywał Paul Pogba. więcej
18.02.2019
Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk nie ukrywał radości po zwycięstwie u siebie nad Śląskiem Wrocław 1:0 (1:0) w meczu zamykającym zmagania 22. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
18.02.2019
Trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka był mocno zawiedziony poniedziałkową przegraną w Krakowie z Wisłą 0:1 na zakończenie 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej
18.02.2019
Dienis Czeryszew został pełnoprawnym zawodnikiem Valencia CF - poinformował w poniedziałek hiszpański dziennik "Marca". 28-letni skrzydłowy reprezentacji Rosji został wykupiony z Villarreal CF, z którego dotychczas był jedynie wypożyczony. więcej