Grigorij Łaguta oficjalnie wzmocnił Speed Car Motor Lublin

Grigorij Łaguta został oficjalnie zawodnikiem Speed Car Motoru Lublin - poinformował beniaminek PGE Ekstraligi na swoim profilu na Facebooku. Rosjanin w środę został potwierdzony do startów przez Główną Komisję Sportu Żużlowego.

Do jazdy wraca po dwuletniej dyskwalifikacji za doping. Starszy z braci zadebiutuje w barwach "Koziołków" 26 maja, kiedy beniaminek podejmie przed własną publicznością Get Well Toruń. Speed Car Motor Lublin zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. "Koziołki", po wygranej w inauguracyjnej kolejce z MrGarden GKM Grudziądz, przegrały później cztery kolejne spotkania. (za facebook.com/speedcarmotorlublin)
Tagi: żużel

15.07.2019
Hiroki Abe został nowym zawodnikiem Barcelony - poinformowali mistrzowie Hiszpanii na swojej oficjalnej stronie. 20-letni pomocnik parafował z "Blaugraną" czteroletni kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2023 roku. więcej
15.07.2019
Daniel Liszka spędzi najbliższy sezon jako zawodnik GKS-u Jastrzębie - poinformował pierwszoligowiec na swojej oficjalnej stronie. 19-letni pomocnik został wypożyczony z Górnika Zabrze. więcej
15.07.2019
Enzo Zidane został zawodnikiem Desportivo das Aves - potwierdził klub z Portugalii na swojej oficjalnej stronie. 24-letni środkowy pomocnik zaliczył w minionym sezonie 34 występy w Rayo Majadahonda, rywalizującym na poziomie hiszpańskiej Segunda Division. więcej
15.07.2019
Kamil Grabara dołączył do Huddersfield Town FC - poinformował klub z Championship na swojej oficjalnej stronie. 20-letni bramkarz dołączył do spadkowicza z Premier League na zasadzie rocznego wypożyczenia z Liverpoolu. więcej
15.07.2019
Lokomotiw Moskwa zremisował u siebie z Rubinem Kazań 1:1 (0:0) w jedynym poniedziałkowym spotkaniu inauguracyjnej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.Na RZD Arena w podstawowym składzie "Parowozów" wystąpili Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. więcej