FC Barcelona obserwuje obrońcę Ajaksu

FC Barcelona jest zainteresowana Davinsonem Sanchezem. Obrońca Ajaksu Amsterdam już podczas letniego okienka transferowego może przenieść się na Camp Nou - donosi "Sport".

Środkowy defensor Ajaksu znajduje się liście życzeń "Blaugrany". Barca chce wiedzieć wszystko, co dotyczy zawodnika. Według katalońskiego dziennika, Raul Sanllehi, jeden z dyrektorów Barcelony, rozmawiał na temat Kolumbijczyka z Markiem Overmarsem, dyrektorem sportowym Ajaksu. Działacz z Camp Nou poprosił, aby holenderski klub nie dokonywał żadnego transferu 20-latka i najpierw poinformował o tym Barcelonę, która chce mieć pierwszeństwo w pozyskaniu zawodnika. Sanchez w obecnym sezonie wystąpił w 35 meczach we wszystkich rozgrywkach w barwach Ajaksu. Strzelił w nich cztery gole i zanotował jedną asystę. Jego umowa z klubem obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

23.09.2018
FC Barcelona zremisowała na własnym boisku z Gironą 2:2 w ostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii od 35. minuty grali w osłabieniu. więcej
23.09.2018
Betis Sewilla zremisował u siebie z Athletic Bilbao 2:2 (0:2) w przedostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Benito Villamarin prowadzenie "Los Leones" zapewnił z bliska po siedmiu minutach gry Inaki Williams. więcej
23.09.2018
W niedzielnym meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Górnika Zabrze 3:1 (0:1). Trener gości Ireneusz Mamrot podkreśla, że jego podopieczni zagrali dwie różne połowy. więcej
23.09.2018
Philadelphia Union pokonała u siebie Sporting Kansas City 2:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu rozgrywek Major League Soccer. Na Talen Energy Stadium prowadzenie miejscowym zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed końcem Jay Simpson. więcej
23.09.2018
- Graliśmy o pełną pulę, ale nie do końca było to widać. Nie będę mówił czy to zbyt wysoki wynik czy nie. Ważne jest to, aby wyciągnąć wnioski z tej porażki - powiedział Waldemar Fornalik podczas konferencji prasowej. więcej