Euroliga: Spanoulis MVP sezonu 2012/13

Rozgrywający Olympiakosu Pireus, Vassilis Spanoulis, został uznany najlepszym koszykarzem Euroligi w sezonie 2012/13. Wcześniej reprezentanta Grecji wybrano również do drużyny gwiazd rozgrywek.

Dla 30-latka jest to pierwsze tego typu wyróżnienie, choć dwukrotnie otrzymywał tytuł najlepszego gracza "Final Four" w sezonach 2009 i 2012.

Spanulis plasuje się na czwartej pozycji pod względem zdobyczy punktowych - 14,7 pkt na mecz. Rozgrywający Olympiakosu jest także trzeci w klasyfikacji asyst - 5,59/m oraz zawodnikiem, na którym najczęściej popełniane są przewinienia - 5,41 fauli na mecz.

22.04.2018
Trener Legii Warszawa Dean Klafurić nie miał większych zastrzeżeń pod adresem swoich podopiecznych po zwycięstwie w Krakowie z Wisłą 1:0 (1:0) w drugim niedzielnym meczu 32. więcej
22.04.2018
Brondby IF pokonało na wyjeździe FC Nordsjaelland 4:3 (3:1) w meczu 31. kolejki duńskiej ekstraklasy. Na Farum Park w pierwszej połowie bramki dla gości spotkania zdobywali odpowiednio Temu Pukki w 19. więcej
22.04.2018
Trener Wisły Kraków Joan Carrillo był mocno zawiedziony przegraną u siebie z Legią Warszawa 0:1 (0:1) w drugim niedzielnym meczu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej
22.04.2018
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała przed własną publicznością Get Well Toruń 51:39 w trzecim niedzielnym meczu trzeciej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Dzięki drugiej wygranej w sezonie zespół z Małopolski przesunął się na trzecie miejsce w tabeli. więcej
22.04.2018
- W końcu wygraliśmy. Było to bardzo ważne zwycięstwo dla nas. Równie ważne jest także to, że u zawodników dalej widać emocje - powiedział Kazimierz Moskal podczas konferencji prasowej. więcej