Eredivisie: Wymiana ciosów na Parkstad Limburg Stadion

Roda JC Kerkrade przed własną publicznością zremisowała z FC Twente Enschede 1:1 (0:0) w meczu 19. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęli goście z Enschede.

W 53. minucie Haris Vuckić wykorzystał dośrodkowanie Oussamy Assaidiego i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 88. minucie. Wówczas Dani Schahin przyjął futbolówkę zagraną przez Mikhaela Rosheuvela i bez wahania wpakował ją do siatki. Podopieczni Roberta Molenaara zajmują obecnie 17. miejsce w tabeli Eredivisie, natomiast zawodnicy Gertjana Verbeeka plasują się na 14. pozycji. * * * * * *Roda JC Kerkrade - FC Twente Enschede 1:1 (0:0)Bramki: Schahin 89 - Vuckić 53.

13.12.2018
Łudogorec Razgrad zremisował u siebie z FC Zurych 1:1 (1:1) w meczu szóstej kolejki grupy A rozgrywek Ligi Europy. Na obiekcie mistrzów Bułgarii, którzy już wcześniej pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej, w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. więcej
13.12.2018
Rapid Wiedeń pokonał przed własną publicznością Glasgow Rangers 1:0 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Stadion losy konfrontacji rozstrzygnął sześć minut przed końcem płaskim strzałem w długi róg Dejan Ljubicic. więcej
13.12.2018
Sevilla FC rozbiła u siebie FK Krasnodar 3:0 (2:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnił po zaledwie dziesięciu minutach gry Francuz Wissam Ben Yedder. więcej
13.12.2018
Besiktas Stambuł uległ u siebie Malmoe FF 0:1 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy I rozgrywek Ligi Europy. Na Vodafone Stadyumu zwycięskiego gola dla gości strzelił sześć minut po zmianie stron Marcus Antonsson. więcej
13.12.2018
PAOK Saloniki uległ u siebie BATE Borysów 1:3 (0:3) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy. Na Stadio Toumbas jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy trafiali Maksim Skawysz oraz dwukrotnie Mikałaj Sihniewicz, który po zmianie stron został również ukarany czerwoną kartką. więcej