Eredivisie: Wymiana ciosów na Parkstad Limburg Stadion

Roda JC Kerkrade przed własną publicznością zremisowała z FC Twente Enschede 1:1 (0:0) w meczu 19. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęli goście z Enschede.

W 53. minucie Haris Vuckić wykorzystał dośrodkowanie Oussamy Assaidiego i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 88. minucie. Wówczas Dani Schahin przyjął futbolówkę zagraną przez Mikhaela Rosheuvela i bez wahania wpakował ją do siatki. Podopieczni Roberta Molenaara zajmują obecnie 17. miejsce w tabeli Eredivisie, natomiast zawodnicy Gertjana Verbeeka plasują się na 14. pozycji. * * * * * *Roda JC Kerkrade - FC Twente Enschede 1:1 (0:0)Bramki: Schahin 89 - Vuckić 53.

22.09.2018
Real Madryt pokonał u siebie Espanyol Barcelona 1:0 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Santiago Bernabeu zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył cztery minuty przed przerwą Marco Asensio, który zaskoczył golkipera przyjezdnych płaskim strzałem w długi róg z pola karnego. więcej
22.09.2018
Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w sobotnim Grand Prix Niemiec. Na torze w Teterow najlepszy był Tai Woffinden. Brytyjczyk umocnił się w ten sposób na czele w klasyfikacji generalnej cyklu. więcej
22.09.2018
Manchester City rozgromił na wyjeździe Cardiff City 5:0 w sobotnim meczu Premier League. Swoje pierwsze gole w barwach "Obywateli" strzelił Riyad Mahrez, który wszedł z ławki i zanotował dublet. więcej
22.09.2018
Tottenham Hotspur przełamał serię trzech porażek we wszystkich rozgrywkach i pokonał w sobotnim meczu Premier League na wyjeździe Brighton & Hove Albion 2:1. więcej
22.09.2018
Manchester United zremisował u siebie z Wolverhampton Wanderers 1:1 w sobotnim meczu Premier League. Jose Mourinho, menedżer "Czerwonych Diabłów", powiedział, że jego drużyna nie zasłużyła na wiecej. więcej