Eredivisie: Wymiana ciosów na Parkstad Limburg Stadion

Roda JC Kerkrade przed własną publicznością zremisowała z FC Twente Enschede 1:1 (0:0) w meczu 19. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Prowadzenie w tym spotkaniu pierwsi objęli goście z Enschede.

W 53. minucie Haris Vuckić wykorzystał dośrodkowanie Oussamy Assaidiego i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 88. minucie. Wówczas Dani Schahin przyjął futbolówkę zagraną przez Mikhaela Rosheuvela i bez wahania wpakował ją do siatki. Podopieczni Roberta Molenaara zajmują obecnie 17. miejsce w tabeli Eredivisie, natomiast zawodnicy Gertjana Verbeeka plasują się na 14. pozycji. * * * * * *Roda JC Kerkrade - FC Twente Enschede 1:1 (0:0)Bramki: Schahin 89 - Vuckić 53.

24.02.2018
Trener Korony Kielce Gino Lettieri przed niedzielną konfrontacją z Lechem Poznań jest spokojny o dyspozycję swoich podopiecznych. Obie drużyny w tabeli LOTTO Ekstraklasy dzieli w tym momencie pięć punktów na korzyść zespołu z Wielkopolski. więcej
24.02.2018
- Zawsze jak przychodzi nowy trener, jest nowe rozdanie. Rozmawiałem już z wieloma zawodnikami - wyznał Tadeusz Pawłowski dla oficjalnego serwisu Śląska Wrocław. więcej
24.02.2018
Paweł Staniszewski w najbliższym sezonie reprezentował będzie Polonię Piła - poinformował klub z Wielkopolski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Jak zapowiadają włodarze pierwszoligowego klubu zawodnik będzie silnym punktem formacji juniorskiej. więcej
24.02.2018
Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik jest dobrej myśli przed niedzielnym meczem z Wisłą Kraków. Byłemu selekcjonerowi kadry nie przeszkadzają niskie temperatury i zapowiadane mrozy. więcej
24.02.2018
- Wszyscy nie możemy się doczekać niedzieli i tego spotkania - wyznał Joan Carrillo w rozmowie z oficjalnym serwisem Wisły Kraków. Trzynastokrotni mistrzowie Polski w najbliższym meczu LOTTO Ekstraklasy zmierzą się w Gliwicach z miejscowym Piastem. więcej