Eredivisie: Ósme zwycięstwo FC Utrecht

VVV Venlo uległ u siebie FC Utrecht 0:1 (0:1) w trzecim środowym meczu 16. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Seacon Stadion - De Koel prowadzenie do przerwy przyjezdnym zapewnił płaskim strzałem w długi róg Gyrano Kerk.

Podopieczni Erika Ten Haga dzięki ósmej wygranej w sezonie przesunęli się na piąte miejsce w tabeli. Zespół z Limburgii doznał natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na trzynastej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *VVV Venlo - FC Utrecht 0:1 (0:1)Bramka: Kerk 24.

19.01.2019
Celta Vigo uległa przed własną publicznością Valencia CF 1:2 (1:0) w trzecim sobotnim meczu 20. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Balaidos prowadzenie gospodarzom zapewnił pięć minut przed przerwą strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Meksykanin Nestor Araujo. więcej
19.01.2019
Keaton Parks został nowym zawodnikiem New York City FC - poinformował oficjalny serwis Major League Soccer. 21-letni pomocnik dołączył do zespołu z Nowego Jorku na zasadzie rocznego wypożyczenia z Benfiki Lizbona. więcej
19.01.2019
Nową umowę z Pogonią Szczecin parafował Sebastian Kowalczyk - poinformował klub z Pomorza Zachodniego na swojej oficjalnej stronie. Kontrakt pomocnika "Portowców" będzie teraz obowiązywał przez najbliższe trzy lata, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. więcej
19.01.2019
Lubambo Musonda został nowym piłkarzem Śląska Wrocław - poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. 23-letni skrzydłowy reprezentacji Zambii związał się z nowym klubem półtorarocznym kontraktem z opcją przedłużenia o dwa kolejne sezony. więcej
19.01.2019
Arsenal Londyn pokonał u siebie Chelsea Londyn 2:0 (2:0) w szlagierowym meczu 23. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Emirates Stadium prowadzenie "Kanonierom" zapewnił po niespełna kwadransie gry strzałem w krótki róg z kilku metrów Francuz Alexandre Lacazette. więcej