Eredivisie: Ósme zwycięstwo FC Utrecht

VVV Venlo uległ u siebie FC Utrecht 0:1 (0:1) w trzecim środowym meczu 16. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Seacon Stadion - De Koel prowadzenie do przerwy przyjezdnym zapewnił płaskim strzałem w długi róg Gyrano Kerk.

Podopieczni Erika Ten Haga dzięki ósmej wygranej w sezonie przesunęli się na piąte miejsce w tabeli. Zespół z Limburgii doznał natomiast szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na trzynastej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *VVV Venlo - FC Utrecht 0:1 (0:1)Bramka: Kerk 24.

22.04.2018
Feyenoord Rotterdam pokonał na wyjeździe Alkmaar Zaanstreek 3:0 (1:0) w niedzielnym finale rozgrywek o Puchar Holandii. Na AFAS Stadion prowadzenie przyjezdnym zapewnił z bliska siedemnaście minut przed przerwą Duńczyk Nicolai Joergensen. więcej
22.04.2018
Wisła Kraków przegrała u siebie z Legią Warszawa 0:1 (0:1) w drugim niedzielnym meczu 32. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki osiemnastej wygranej w sezonie obrońcy tytułu, którzy kończyli zawody w osłabieniu, umocnili się na trzeciej pozycji w tabeli. więcej
22.04.2018
Manchester City pokonał przed własną publicznością Swansea City 5:0 (2:0) w niedzielnym meczu 34. kolejki angielskiej ekstraklasy.Na Etihad Stadium pierwszą bramkę zdobył David Silva. więcej
22.04.2018
Falubaz Zielona Góra uległ u siebie drużynie forBET Włókniarza Częstochowa 44:46 w pierwszym niedzielnym meczu trzeciej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Podopieczni Adama Skórnickiego po drugiej porażce w tym sezonie pozostali na czwartym miejscu w tabeli. więcej
22.04.2018
Piłkarze CSKA Moskwa pokonali przed własną publicznością FK Krasnodar 2:1 (0:0) w meczu 27. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Pierwszą bramkę na VEB Arena zdobył Yury Gazinskiy w 53. więcej