Eredivisie: Ajax stracił punkty w Hadze

Piłkarze ADO Den Haag zremisowali u siebie z Ajaksem Amsterdam 1:1 (0:1) w niedzielnym meczu 5. kolejki holenderskiej Eredivisie. Na Kyocera Stadion prowadzenie gościom zapewnił siedemnaście minut przed przerwą Joel Veltman.

Wyrównał niespełna dwadzieścia minut przed końcem Norweg Bjoern Maars Johnsen. Obie drużyny po raz pierwszy w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. Stołeczne "Bociany" są na czternastej lokacie, natomiast aktualni wicemistrzowie Holandii plasują się na czwartej pozycji w klasyfikacji. * * * * * *Wyniki pierwszych niedzielnych spotkań: Twente Enschede - FC Utrecht 4:0 (3:0)Bramki: Boere 9, Lam 18, Slagveer 35, Assaidi 75. ADO Den Haag - Ajax Amsterdam 1:1 (0:1) Bramki: Johnsen 71 - Veltman 28.

15.12.2017
Według informacji "Daily Express", West Ham United jest zainteresowany pozyskaniem dwóch zawodników Arsenalu FC. Włodarze ekipy "Młotów" chcieliby, aby na Stadion Olimpijski trafili Olivier Giroud i Jack Wilshere. więcej
15.12.2017
W meczach NBA rozegranych z czwartku na piątek kolejne wygrane zanotowały ekipy Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors. Serię przegranych spotkań przerwała ekipa Detroit Pistons. więcej
15.12.2017
Komisja Ligi nałożyła karę na Cracovię za zachowanie kibiców podczas środowych derbów Krakowa rozegranych w ramach 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Kicie "Pasów" w trakcie starcia z "Białą Gwiazdą" (1:4) odpalili na stadionie środki pirotechniczne, przez co mecz musiał zostać przerwany na kilka minut. więcej
14.12.2017
Ajax Amsterdam pokonał przed własną publicznością SBV Excelsior 3:1 (1:1) w czwartkowym meczu 16. kolejki holenderskiej ekstraklasy. Na Amsterdam ArenA pierwszego gola w 23. więcej
14.12.2017
Legia Warszawa za pośrednictwem strony internetowej opublikował plan zimowych przygotowań. "Wojskowi" pojadą na dwa zagraniczne zgrupowania.W niedzielę 17 grudnia warszawiacy rozegrają ostatni ligowy mecz w tym roku (z Wisłą Płock), po czym udadzą się na urlopy. więcej