Drużyna Aleksandra Czyża wycofała się z Euroligi

Po pięciu latach przerwy włoska Acea Rzym, w składzie z Olkiem Czyżem, wywalczyła prawo do gry w rozgrywkach Euroligi. Władze klubu podjęły jednak decyzję o wycofaniu się z prestiżowych rozgrywek ze względów na wysokie wymagania stawiane przez koszykarską "Ligę Mistrzów".

Acea będzie się starać o prawo gry w Eurocup.

Przypomnijmy, iż w poprzednim sezonie z powodzeniem w Rzymie grał Czyż, który za kolegów z zespołu miał m.in dwóch graczy występujących niegdyś na parkietach Tauron Basket Ligi - Phila Gossa i Gani Lawala.

(polskikosz.pl)

16.10.2018
Dariusz Śledź od listopada 2018 roku będzie trenerem drużyny Betard Sparty Wrocław - poinformowali czterokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. więcej
16.10.2018
Stanisław Burza został trenerem Speedway Wandy Kraków - poinformował klub z Małopolski na swojej oficjalnej stronie. Umowa będzie obowiązywać w sezonie 2019 z opcją przedłużenia o kolejny rok. więcej
16.10.2018
Dziennik "Manchester Evening Standard" poinformował, że Jose Mourinho nalega, by klub zaoferował dwóm piłkarzom przedłużenie kontraktów.Portugalski szkoleniowiec chce, by włodarze ekipy "Czerwonych Diabłów" zaoferowali przedłużenie kontraktów Juanowi Macie oraz Anderowi Herrerze. więcej
16.10.2018
Włodarze SSC Napoli znów są zainteresowani pozyskaniem Santiago Ariasa z Atletico Madryt - informuje dziennik "Corriere dello Sport".Neapolitańczycy przygotowują ofertę za transfer reprezentanta Kolumbii i w styczniu przyszłego roku chcą zaoferować za jego pozyskanie ok. więcej
16.10.2018
Manchester City to kolejny klub, który dołącza do wyścigu o pozyskanie Frenkie de Jonga z Ajaxu Amsterdam. Według "Mundo Deportivo" mistrzowie Anglii są gotowi zapłacić 62 miliony funtów. więcej

16.10.2018
Jak informuje "ESPN" Usain Bolt jeszcze w tym roku może zostać zawodnikiem klubu Valetta FC. Maltański zespół oferuje mu dwuletni kontrakt.Ośmiokrotny mistrz olimpijski w biegach sprinterskich po zakończeniu kariery lekkoatlety, postanowił zostać piłkarzem. więcej
16.10.2018
Korea Południowa zremisowała u siebie z Panamą 2:2 we wtorkowym meczu towarzyskim. Gospodarze do przerwy zdobyli dwa gole. Na początku spotkania wynik otworzył Joo-Ho Park. więcej
16.10.2018
Japonia wygrała u siebie z Urugwajem 4:3 we wtorkowym meczu towarzyskim. Spotkanie zostało rozegrane w Saitamie. Już w 10 minucie gospodarze objęli prowadzenie. więcej
15.10.2018
Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek z pokorą przyjął przegraną z Włochami 0:1 w trzecim meczu Ligi Narodów. "Biało-czerwoni" po drugim spotkaniu na Stadionie Śląskim w Chorzowie pozostaną już na dnie tabeli grupy 3, bez względu na wynik wyjazdowej konfrontacji z Portugalią, co oznacza spadek z Dywizji A do słabszej Dywizji B. więcej
14.10.2018
Były sędzia i były szef arbitrów UEFA Pierluigi Collina jest przekonany, że VAR nie powinien zostać rozszerzony do kompetencji trenerów, co ma miejsce w siatkówce lub koszykówce. więcej