Donny van de Beek zostanie na kolejny sezon w Ajaksie

Donny van de Beek zostanie na kolejny sezon w Ajaksie Amsterdam - informuje hiszpański dziennik "AS". 22-letni reprezentant Holandii, którym interesował się Real Madryt, zdobył w minionym sezonie siedemnaście bramek.

- Sądzę, że zostanie z nami. Tak powiedział mi Marc Overmars - wyznał trener Erik Ten Hag, powołując się na słowa dyrektora sportowego aktualnych mistrzów Eredivisie. "Królewscy" byli skłonni wydać 50 mln euro na ewentualny transfer van de Beeka, ale czterokrotni triumfatorzy Klubowego Pucharu Europy żądają przynajmniej 65 mln euro. Pozyskanie Edena Hazarda, Luki Jovica, Ferlanda Mendy'ego, Rodrygo Goesa oraz Edera Militao kosztowało "Los Blancos" tego lata już 300 mln euro.

23.08.2019
Levante UD pokonało u siebie Villarreal CF 2:1 (0:1) w drugim piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadi Ciutat de Valencia goście objęli prowadzenie już po trzech minutach gry, kiedy to skutecznie przymierzył z bliska Gerard Moreno, któremu zagrywał w pole karne Karl Toko Ekambi. więcej
23.08.2019
MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie Speed Car Motor Lublin 52:38 w drugim piątkowym spotkaniu czternastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Zespół z Pomorza, który zyskał również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, po szóstym zwycięstwie w sezonie zakończył sezon na piątym miejscu w tabeli. więcej
23.08.2019
Aston Villa Birmingham pokonała u siebie Everton FC 2:0 (1:0) w jedynym piątkowym meczu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Beniaminka objął prowadzenie po dwudziestu minutach gry. więcej
23.08.2019
Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Wisłą Kraków 3:2 (2:1) w jedynym piątkowym spotkaniu rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusza Mamrota po trzecim zwycięstwie w sezonie umocnili się na trzeciej lokacie w tabeli. więcej
23.08.2019
Granada CF uległa u siebie Sevilla FC 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Nuevo Los Carmenes zwycięskiego gola w derbach Andaluzji zdobył siedem minut po zmianie stron strzałem z kilku metrów Joan Jordan. więcej