Dobre informacje w sprawie kontuzji Harry'ego Kane'a

Harry Kane, napastnik Tottenhamu, przeszedł kolejne prześwietlenie kontuzjowanej kostki. Okazało się, że uraz snajpera "Kogutów" nie jest aż tak bardzo poważny, jak się w klubie spodziewano.

23-latek skręcił kostkę 18 września w wygranym przez zespół z północnego Londynu meczu z Sunderlandem 1:0.

- To było bardzo pozytywne prześwietlenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni - powiedział Mauricio Pochettino, menedżer Tottenhamu. - Wyniki są znacznie lepsze niż oczekiwaliśmy - dodał.

Argentyński szkoleniowiec nie ujawnił jednak, kiedy napastnik reprezentacji Anglii będzie mógł wrócić do gry. Tottenham we wtorek zagra na wyjeździe z CSKA Moskwa w meczu grupy E Ligi Mistrzów.

13.12.2017
Swansea City przegrało u siebie z Manchesterem City 0:4 (0:2) w środowym meczu 17. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Na Liberty Stadium całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Łukasz Fabiański. więcej
13.12.2017
Cracovia przegrała u siebie z Wisłą Kraków 1:4 (0:2) w szlagierowo zapowiadającym się środowym meczu 20. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Michała Probierza doznali w ten sposób drugiej porażki z rzędu i spadli na piętnastą pozycję w klasyfikacji. więcej
13.12.2017
Feyenoord Rotterdam zremisował u siebie z SC Heerenveen 1:1 (1:1) w środowym meczu 16. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na De Kuip obrońcy tytułu objęli prowadzenie cztery minuty przed przerwą, kiedy to kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę z narożnika pola karnego popisał się Steven Berghuis. więcej
13.12.2017
Wisła Płock przed własną publicznością zremisowała z Sandecją Nowy Sącz 2:2 (2:2) w meczu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Podopieczni Jerzego Brzęczka zremisowali trzeci meczu w sezonie, uzbierali dotąd 27 "oczek", co daje im 9. więcej
13.12.2017
VVV Venlo uległ u siebie FC Utrecht 0:1 (0:1) w trzecim środowym meczu 16. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Seacon Stadion - De Koel prowadzenie do przerwy przyjezdnym zapewnił płaskim strzałem w długi róg Gyrano Kerk. więcej