Djordjevic zamienił Zenit na Lokomotiw

Luka Djordjevic został nowym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa - potwierdził rosyjski klub. Napastnik podpisał umowę do czerwca 2023 roku.25-latek trafił do stołecznego zespołu z Zenitu St.

Petersburg. Piłkarzem tego klubu był od 2012 roku, w jego barwach wystąpił w 30 spotkaniach, strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.Czarnogórzec był wypożyczany do innych drużyn, występował m.in. w Twente Enschede, UC Sampdoria, SD Ponferradina, a ostatnio w Arsenale Tuła.Djordjević w poprzednim sezonie rozegrał 27 spotkań, strzelił 9 goli i asystował przy 6.Piłkarzami Lokomotiwu są Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus.

23.08.2019
Levante UD pokonało u siebie Villarreal CF 2:1 (0:1) w drugim piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadi Ciutat de Valencia goście objęli prowadzenie już po trzech minutach gry, kiedy to skutecznie przymierzył z bliska Gerard Moreno, któremu zagrywał w pole karne Karl Toko Ekambi. więcej
23.08.2019
MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie Speed Car Motor Lublin 52:38 w drugim piątkowym spotkaniu czternastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Zespół z Pomorza, który zyskał również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, po szóstym zwycięstwie w sezonie zakończył sezon na piątym miejscu w tabeli. więcej
23.08.2019
Aston Villa Birmingham pokonała u siebie Everton FC 2:0 (1:0) w jedynym piątkowym meczu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Beniaminka objął prowadzenie po dwudziestu minutach gry. więcej
23.08.2019
Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Wisłą Kraków 3:2 (2:1) w jedynym piątkowym spotkaniu rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusza Mamrota po trzecim zwycięstwie w sezonie umocnili się na trzeciej lokacie w tabeli. więcej
23.08.2019
Granada CF uległa u siebie Sevilla FC 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Nuevo Los Carmenes zwycięskiego gola w derbach Andaluzji zdobył siedem minut po zmianie stron strzałem z kilku metrów Joan Jordan. więcej