Denizlispor pozyskał z Reading FC reprezentanta Gambii

Modou Barrow spędzi najbliższy sezon w Denizlisporze - poinformował Reading FC na swojej oficjalnej stronie. 26-letni skrzydłowy reprezentacji Gambii został wypożyczony do zespołu z Turcji z ekipy rywalizującej na zapleczu Premier League.

Wychowanek szwedzkiego Mjoelby AI FF w drużynie "The Royals" zaliczył dotychczas 92 spotkania, w których strzelił czternaście goli. Wcześniej na Wyspach Brytyjskich bronił również barw Swansea City, Nottingham Forest, Blackburn Rovers i Leeds United. Modou Barrow ma na swoim koncie osiem występów w reprezentacji Gambii. Zdobył w nich jedną bramkę.

23.08.2019
Levante UD pokonało u siebie Villarreal CF 2:1 (0:1) w drugim piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadi Ciutat de Valencia goście objęli prowadzenie już po trzech minutach gry, kiedy to skutecznie przymierzył z bliska Gerard Moreno, któremu zagrywał w pole karne Karl Toko Ekambi. więcej
23.08.2019
MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie Speed Car Motor Lublin 52:38 w drugim piątkowym spotkaniu czternastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Zespół z Pomorza, który zyskał również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, po szóstym zwycięstwie w sezonie zakończył sezon na piątym miejscu w tabeli. więcej
23.08.2019
Aston Villa Birmingham pokonała u siebie Everton FC 2:0 (1:0) w jedynym piątkowym meczu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Beniaminka objął prowadzenie po dwudziestu minutach gry. więcej
23.08.2019
Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Wisłą Kraków 3:2 (2:1) w jedynym piątkowym spotkaniu rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusza Mamrota po trzecim zwycięstwie w sezonie umocnili się na trzeciej lokacie w tabeli. więcej
23.08.2019
Granada CF uległa u siebie Sevilla FC 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Nuevo Los Carmenes zwycięskiego gola w derbach Andaluzji zdobył siedem minut po zmianie stron strzałem z kilku metrów Joan Jordan. więcej