Dani Aquino nie zagra przez dwa miesiące

Piast Gliwice poinformował, że Dani Aquino przejdzie zabieg chirurgiczny uszkodzonej pachwiny. Napastnika czeka około ośmiu tygodni przerwy od treningów.Hiszpan dołączył do mistrza Polski przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020.

Urazu nabawił się już w pierwszej ligowej kolejce w meczu z Lechem Poznań. 29-latek po jednym ze starć długo leżał na murawie, ale ostatecznie dokończył spotkanie.Okazało się jednak, że kontuzja pachwiny jest poważniejsza. Napastnika czeka zabieg, a potem około dwumiesięczna przerwa.- Serie badań i kontroli lekarskich wykazały, że Dani ma tzw. pachwinę sportowca. Potrzebny jest zabieg, który zostanie przeprowadzony w Barcelonie przez jednego z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Jeszcze w Hiszpanii rozpocznie rehabilitację, a następnie wróci do Gliwic, gdzie będziemy kontynuować leczenie - powiedział Grzegorz Biliński, fizjoterapeuta Piasta Gliwice, cytowany na oficjalnej stronie klubu.(za piast-gliwice.eu).

23.08.2019
Levante UD pokonało u siebie Villarreal CF 2:1 (0:1) w drugim piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadi Ciutat de Valencia goście objęli prowadzenie już po trzech minutach gry, kiedy to skutecznie przymierzył z bliska Gerard Moreno, któremu zagrywał w pole karne Karl Toko Ekambi. więcej
23.08.2019
MrGarden GKM Grudziądz pokonał u siebie Speed Car Motor Lublin 52:38 w drugim piątkowym spotkaniu czternastej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi. Zespół z Pomorza, który zyskał również bonus za lepszy bilans w dwumeczu, po szóstym zwycięstwie w sezonie zakończył sezon na piątym miejscu w tabeli. więcej
23.08.2019
Aston Villa Birmingham pokonała u siebie Everton FC 2:0 (1:0) w jedynym piątkowym meczu trzeciej kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Beniaminka objął prowadzenie po dwudziestu minutach gry. więcej
23.08.2019
Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Wisłą Kraków 3:2 (2:1) w jedynym piątkowym spotkaniu rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Ireneusza Mamrota po trzecim zwycięstwie w sezonie umocnili się na trzeciej lokacie w tabeli. więcej
23.08.2019
Granada CF uległa u siebie Sevilla FC 0:1 (0:0) w pierwszym piątkowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Nuevo Los Carmenes zwycięskiego gola w derbach Andaluzji zdobył siedem minut po zmianie stron strzałem z kilku metrów Joan Jordan. więcej