Craig Cathcart na dłużej w Watford FC

Craig Cathcart oficjalnie przedłużył kontrakt z Watford FC - poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej. Obrońca z ekipą "Szerszeni" przedłużył kontrakt o kolejne cztery lata, który będzie teraz obowiązywał do końca czerwca 2024 roku.

Poprzednia umowa była ważna tylko do końca czerwca. Reprezentant Irlandii Północnej trafił na Vicarage Road w 2014 roku. W przeszłości grał także w takich zespołach jak Manchester United, Royal Antwerp, Plymouth Argyle oraz Blackpool FC. W minionym sezonie 30-latek wystąpił w 36 meczach Premier League i strzelił trzy gole.

18.08.2019
Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w ostatnim meczu 1. kolejki La Liga. Zwycięskiego gola dla stołecznego klubu strzelił Alvaro Morata.Na Wanda Metropolitano sporo wydarzyło się już w pierwszej połowie. więcej
18.08.2019
PSV Eindhoven wygrało na wyjeździe z Heraclesem Almelo 2:0 (1:0) w ostatnim niedzielnym meczu 3. kolejki Eredivisie. Dla gości to drugie zwycięstwo w tym sezonie. więcej
18.08.2019
Łudogorec Razgrad pokonał na wyjeździe Cherno More 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 6. kolejki bułgarskiej ekstraklasy. Gospodarze objęli prowadzenie w 28. więcej
18.08.2019
Zagłębie Lubin przegrało w 5. kolejce PKO Ekstraklasy z Legią Warszawa 0:1. Trener "Miedziowych" Ben van Dael miał dużo pretensji do swoich zawodników za straconego gola. więcej
18.08.2019
- To bardzo ważne trzy punkty. Wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, aby wygrać - powiedział Aleksandar Vuković podczas konferencji prasowej. Legia Warszawa pokonała u siebie Zagłębie Lubin 1:0 (1:0) w niedzielnym meczu 5. więcej