Chelsea oferuje Edenowi Hazardowi ogromną tygodniówkę

Chelsea Londyn chce zatrzymać Edena Hazarda. "The Blues" oferują mu nowy kontrakt, dzięki któremu miałby zarabiać 300 tysięcy funtów tygodniowo - donosi "Sky Sports".

Maurizio Sarri, menedżer drużyny ze Stamford Bridge, powiedział we wtorek, że reprezentant Belgii ma na stole kontrakt do podpisania i że wszystko zależy od niego. Nie wiadomo jednak, czy napastnik będzie chciał zostać w klubie z zachodniej części stolicy Anglii. Według doniesień mediów, starania o jego sprowadzenie bardzo wzmocnił Real Madryt. Hazard również nie ukrywa, że gra w "Królewskich" jest jego marzeniem od czasów dzieciństwa. Jego obecny kontrakt obowiązuje jeszcze przez 18 miesięcy. To właśnie chcą wykorzystać "Los Blancos" i powalczyć o jego sprowadzenie już zimą lub ewentualnie po zakończeniu tego sezonu. "Sky Sports" informuje, że Chelsea robi wszystko, aby go zatrzymać. Już złożyła mu propozycję nowej lukratywnej umowy. Po jej parafowaniu piłkarz miałby zarabiać około 300 tysięcy funtów tygodniowo, co byłoby najlepszą pensją w historii klubu. Hazard w obecnym sezonie wystąpił w 17 meczach Chelsea we wszystkich rozgrywkach. 27-latek strzelił w nich osiem goli i zanotował pięć asyst.

13.12.2018
Łudogorec Razgrad zremisował u siebie z FC Zurych 1:1 (1:1) w meczu szóstej kolejki grupy A rozgrywek Ligi Europy. Na obiekcie mistrzów Bułgarii, którzy już wcześniej pozbawili się szans na awans do fazy pucharowej, w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Jacek Góralski oraz Jakub Świerczok. więcej
13.12.2018
Rapid Wiedeń pokonał przed własną publicznością Glasgow Rangers 1:0 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy G rozgrywek Ligi Europy. Na Allianz Stadion losy konfrontacji rozstrzygnął sześć minut przed końcem płaskim strzałem w długi róg Dejan Ljubicic. więcej
13.12.2018
Sevilla FC rozbiła u siebie FK Krasnodar 3:0 (2:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnił po zaledwie dziesięciu minutach gry Francuz Wissam Ben Yedder. więcej
13.12.2018
Besiktas Stambuł uległ u siebie Malmoe FF 0:1 (0:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy I rozgrywek Ligi Europy. Na Vodafone Stadyumu zwycięskiego gola dla gości strzelił sześć minut po zmianie stron Marcus Antonsson. więcej
13.12.2018
PAOK Saloniki uległ u siebie BATE Borysów 1:3 (0:3) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy L rozgrywek Ligi Europy. Na Stadio Toumbas jeszcze przed przerwą do siatki gospodarzy trafiali Maksim Skawysz oraz dwukrotnie Mikałaj Sihniewicz, który po zmianie stron został również ukarany czerwoną kartką. więcej