Championship: Szesnaste zwycięstwo Leeds United, cały mecz Klicha

Piłkarze Leeds United pokonali u siebie Derby County 2:0 (1:0) w piątkowym meczu 27. kolejki rozgrywek angielskiej Championship. Na Elland Road całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Mateusz Klich.

Prowadzenie "Pawiom" zapewnił po dwudziestu minutach gry Kemar Roofe, a dwie minuty po zmianie stron podwyższył Jack Harrison. Dzięki szesnastej wygranej w sezonie podopieczni Marcelo Bielsy umocnili się na czele tabeli. "Barany" doznały natomiast drugiej porażki w czterech ostatnich spotkaniach i pozostały na szóstej lokacie w klasyfikacji. * * * * * *Leeds United - Derby County 2:0 (1:0)Bramki: Kemar Roofe 20, Jack Harrison 47.

23.01.2019
Sevilla FC pokonała u siebie FC Barcelona 2:0 (0:0) w meczu 1/4 finału rozgrywek o Puchar Króla. Rewanż odbędzie się za tydzień w stolicy Katalonii. Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan prowadzenie gospodarzom zapewnił po niespełna godzinie gry Pablo Sarabia, który mocnym uderzeniem z woleja wykończył w polu karnym precyzyjne dośrodkowanie Holendra Quincy Promesa. więcej
23.01.2019
Burton Albion FC uległ u siebie Manchesterowi City 0:1 (0:1) w rewanżowym meczu półfinałowym rozgrywek Pucharu Ligi Angielskiej. Na Pirelli Stadium goście objęli prowadzenie niespełna dwadzieścia minut przed przerwą. więcej
23.01.2019
- Miło było tak dobrze zacząć rok. Mam nadzieję, że będzie to pomocne przed nowym sezonem - wyznał Max Fricke w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix. więcej
23.01.2019
Piłkarze Wisły Płock zremisowali z rosyjskim FK Ufa 0:0 w sparingowym spotkaniu rozegranym podczas zgrupowania na Cyprze. "Nafciarze" następny mecz na Wyspie Afrodyty rozegrają w czwartek. więcej
23.01.2019
Grand Prix Australii w 2019 roku nie odbędzie się - poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata. Krajowy promotor Paul Sergeant Events oznajmił BSI Speedway, że nie będzie stanie zorganizować imprezy z nieprzewidzianych przyczyn. więcej