Chadi Riad wybrał ofertę mistrzów Hiszpanii

Chadi Riad podpisał kontrakt z Barceloną - poinformował kataloński dziennik "Sport". Zaledwie piętnastoletni obrońca to młodzieżowy reprezentant Maroka.

Dotychczas związany był z Real Club Deportivo Mallorca. Pozyskaniem utalentowanego defensora zainteresowany był również Villarreal CF, ale ostatecznie młodzieżowy mistrz Afryki z kadrą "Lwów Atlasu" wybrał ofertę ze stolicy Katalonii. FC Barcelona jest aktualnie liderem tabeli Primera Division. "Blaugrana" ma sześć punktów przewagi nad drugim w klasyfikacji Realem Madryt.

24.04.2019
Zenit St. Petersburg wygrał na własnym boisku z Dynamem Moskwa 2:0 (0:0) w meczu 25. kolejki Priemjer Ligi. Dla gospodarzy to siedemnaste zwycięstwo w tym sezonie. więcej
24.04.2019
Atletico Madryt pokonało u siebie Valencia CF 3:2 (1:1) w najciekawszym środowym meczu 34. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Wanda Metropolitano prowadzenie gospodarzom zapewnił po dziewięciu minutach gry strzałem z bliska Alvaro Morata, któremu precyzyjnie dośrodkował w pole karne Juanfran. więcej
24.04.2019
Korona Kielce jest już w zasadzie pewna utrzymania w LOTTO Ekstraklasie. Trener Gino Lettieri zapowiedział, że jego zespół nikomu nie odda jednak punktów za darmo. więcej
24.04.2019
Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył ulgi po wyjazdowym zwycięstwie w Szczecinie z Pogonią 4:3 (0:0) w pierwszym środowym meczu 32. kolejki grupy mistrzowskiej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej
24.04.2019
Trener Pogoni Szczecin Kosta Runjaic z pokorą przyjął przegraną u siebie z Lechią Gdańsk 3:4 (0:0) w pierwszym środowym meczu 32. kolejki grupy mistrzowskiej rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej