Calvillo zamienił Nowy Jork na San Jose

Eric Calvillo został nowym zawodnikiem San Jose Earthquakes - poinformował klub z Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie. 20-letni pomocnik związał się z drużyną z Kalifornii kilkuletnią umową, której jednak długość nie została podana do publicznej wiadomości.

Wychowanek New York Cosmos na swoim koncie ma 21 występów w młodzieżowej reprezentacji Stanów Zjednoczonych. San Jose Earthquakes w minionym sezonie zajęli szóste miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Drużyna z Kalifornii w pierwszej rundzie fazy play off uległa na wyjeździe Vancouver Whitecaps. Podopieczni Mikaela Stahre nowy sezon rozpoczną 4 marca od konfrontacji przeciwko Minnesota United.
Tagi: sport news

22.09.2018
Real Madryt pokonał u siebie Espanyol Barcelona 1:0 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Santiago Bernabeu zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył cztery minuty przed przerwą Marco Asensio, który zaskoczył golkipera przyjezdnych płaskim strzałem w długi róg z pola karnego. więcej
22.09.2018
Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w sobotnim Grand Prix Niemiec. Na torze w Teterow najlepszy był Tai Woffinden. Brytyjczyk umocnił się w ten sposób na czele w klasyfikacji generalnej cyklu. więcej
22.09.2018
Manchester City rozgromił na wyjeździe Cardiff City 5:0 w sobotnim meczu Premier League. Swoje pierwsze gole w barwach "Obywateli" strzelił Riyad Mahrez, który wszedł z ławki i zanotował dublet. więcej
22.09.2018
Tottenham Hotspur przełamał serię trzech porażek we wszystkich rozgrywkach i pokonał w sobotnim meczu Premier League na wyjeździe Brighton & Hove Albion 2:1. więcej
22.09.2018
Manchester United zremisował u siebie z Wolverhampton Wanderers 1:1 w sobotnim meczu Premier League. Jose Mourinho, menedżer "Czerwonych Diabłów", powiedział, że jego drużyna nie zasłużyła na wiecej. więcej