Bruno Alves oficjalnie zawodnikiem Parmy

Parma Calcio 1913 pozyskał Bruno Alvesa. Zawodnik trafił do beniaminka Serie A na zasadzie wolnego transferu z Rangers FC. Środkowy obrońca podpisał roczny kontrakt - poinformował włoski klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Portugalczyk wraca do Włoch po roku przerwy. Latem 2017 przeniósł się do Szkocji z Cagliari Calcio. Teraz 36-latek zdecydował się na grę w drużynie, która w poprzednim sezonie wywalczyła awans do Serie A. Portugalczyk wkrótce ma dołączyć do drużyny i rozpocząć z nią przygotowania do sezonu. Na razie otrzymał od nowego klubu kilka dodatkowych dni wolnego ze względu na udział z reprezentacją Portugalii w mistrzostwach świata w Rosji. Bruno Alves w sezonie 2017/18 wystąpił w 25 meczach Rangers FC we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich dwa gole i zanotował jedną asystę.

23.09.2018
FC Barcelona zremisowała na własnym boisku z Gironą 2:2 w ostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki Primera Division. Mistrzowie Hiszpanii od 35. minuty grali w osłabieniu. więcej
23.09.2018
Betis Sewilla zremisował u siebie z Athletic Bilbao 2:2 (0:2) w przedostatnim niedzielnym meczu piątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Benito Villamarin prowadzenie "Los Leones" zapewnił z bliska po siedmiu minutach gry Inaki Williams. więcej
23.09.2018
W niedzielnym meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Górnika Zabrze 3:1 (0:1). Trener gości Ireneusz Mamrot podkreśla, że jego podopieczni zagrali dwie różne połowy. więcej
23.09.2018
Philadelphia Union pokonała u siebie Sporting Kansas City 2:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu rozgrywek Major League Soccer. Na Talen Energy Stadium prowadzenie miejscowym zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed końcem Jay Simpson. więcej
23.09.2018
- Graliśmy o pełną pulę, ale nie do końca było to widać. Nie będę mówił czy to zbyt wysoki wynik czy nie. Ważne jest to, aby wyciągnąć wnioski z tej porażki - powiedział Waldemar Fornalik podczas konferencji prasowej. więcej