Bramkarz Pogoni Szczecin złamał rękę

Ze złamaną ręką zakończył mecz z Górnikiem Łęczna Adrian Henger. 20-letniego bramkarza Pogoni Szczecin czeka dłuższa przerwa w grze - informuje oficjalna witryna Dumy Pomorza.

Golkiper złamania doznał prawdopodobnie w drugiej połowie spotkania. Zawodnik dokończył jednak pojedynek. Nawet po ostatnim gwizdku nie był świadomy złamania, ponieważ ból i efekty zderzenia pojawiły się dopiero w nocy.

Było to drugie spotkanie 20-latka w Lotto Ekstraklasie.

24.05.2018
Komisja Ligi Ekstraklasy SA nałożyła na Lecha Poznań karę za zachowanie swoich kibiców podczas meczu 37. kolejki przeciwko Legii Warszawa.Podczas starcia Lecha Poznań przeciwko ekipie "Wojskowych" (0:2) kibice "Kolejorza" odpalili race, wtargnęli na murawę, przez co mecz został przerwany. więcej
24.05.2018
24.05.2018
Jak informuje brytyjski dziennik "Daily Mirror", Frank Lampard może zostać nowym trenerem Derby County. Były reprezentant Anglii odbył już wstępne rozmowy z właścicielem ekipy "The Rams", Melem Morrisem, który jest pod wrażeniem kariery tego piłkarza i uważa go za odpowiedniego kandydata na stanowisko trenera. więcej
24.05.2018
Mladen Krstajić ogłosił szeroką, 27-osobową kadrę reprezentacji Serbii na mistrzostwa świata w Rosji. Wśród powołanych do szerokiej kadry Serbii znalazł się Aleksandar Prijović, który w latach 2015-2017 był zawodnikiem Legii Warszawa. więcej