Antoine Griezmann chce przejść do FC Barcelony

Antoine Griezmann minionego lata odrzucił możliwość przejścia do FC Barcelony. Napastnik Atletico Madryt chciałby jednak trafić na Camp Nou po zakończeniu tego sezonu - donosi "Mundo Deportivo".

W "Rojiblancos" latem dojdzie do sporych zmian w drużynie. Być może jednym z tych graczy, który odejdzie będzie Griezmann. Reprezentant Francji jest zdecydowany na przenosiny do "Dumy Katalonii", choć odrzucił taką możliwość przed rokiem. Inną opcją dla niego może być Paris Saint-Germain. Na Parc des Princes uważają, że byłby on idealnym następcą dla Neymara lub Kyliana Mbappe, którzy znajdują się na celowniku Realu Madryt. Griezmann w obecnym sezonie wystąpił w 39 meczach Ateltico we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich 18 goli i zanotował osiem asyst. Jego kontrakt z klubem ze stolicy Hiszpanii obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

21.04.2019
- Sezon dopiero się rozpoczął i cały czas musimy poszukiwać optymalnych rozwiązań na przyszłość - wyznał Maksym Drabik w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi. więcej
21.04.2019
Cardiff City FC uległ u siebie Liverpool FC 0:2 (0:1) w niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. Zagrożeni degradacją "Bluebirds" blisko godzinę dzielnie stawiali opór faworyzowanym "The Reds". więcej
21.04.2019
Piłkarze PSV Eindhoven pokonali u siebie ADO Den Haag 3:1 (1:0) w trzecim niedzielnym meczu 31. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na Philips Stadion prowadzenie gospodarzom zapewnił po dwudziestu minutach gry Denzel Dumfries, który przebojową szarżę w polu karnym rywali zakończył skutecznym uderzeniem w długi róg. więcej
21.04.2019
Real Madryt pokonał przed własną publicznością Athletic Bilbao 3:0 (0:0) w trzecim niedzielnym meczu 33. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division. Na Estadio Santiago Bernabeu wszystkie bramki dla "Królewskich" zdobył Karim Benzema. więcej
21.04.2019
Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer nie krył rozczarowania wyjazdową porażką z Evertonem 0:4 (0:2) w pierwszym niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League. więcej