Adamec wraca do Jagiellonii Białystok

Martin Adamec wraca do Jagiellonii - poinformował klub z Białegostoku na swojej oficjalnej stronie. Wypożyczenie słowackiego pomocnika do pierwszoligowych Wigier zostało skrócone i 20-latek będzie przygotowywał się z wicemistrzami Polski do rundy wiosennej.

Pozyskany w marcu ubiegłego roku z austriackiego Sankt Poelten zawodnik jesienią rozegrał w Suwałkach 22 mecze, w których strzelił sześć bramek i zaliczył jedną asystę. Dobre występy na zapleczu LOTTO Ekstraklasy zaowocowały z kolei powołaniem do młodzieżowej reprezentacji Słowacji.Adamec, który jeszcze nie zadebiutował w żółto-czerwonych barwach, rozpoczął przygotowania z drużyną z Podlasia i znajdzie się w kadrze zespołu na zbliżające się trzytygodniowe zgrupowanie w tureckim Belek. - Martin był przez nas obserwowany i na tyle dobrze spisywał się w pierwszej lidze, że postanowiliśmy skrócić jego wypożyczenie. Będzie przygotowywał się z nami do rundy wiosennej i walczył o miejsce w składzie - wyjaśnił trener Ireneusz Mamrot. (za jagiellonia.pl)
Tagi: ekstraklasa

24.01.2019
O zmianie klubu przez Kembę Walkera spekuluje się już od ponad roku. Charlotte Hornets nie zamierzają go jednak wymienić, tylko podpisać z nim nowy kontrakt. więcej
24.01.2019
Spekulowało się, że Eric Bailly może opuścić Manchester United w styczniowym okienku transferowym. Środkowy obrońca chce jednak zostać na Old Trafford - donosi "Daily Mail". więcej
24.01.2019
Indiana Pacers odnieśli w środę cenne zwycięstwo z Toronto Raptors 110:106. Radość z wygranej popsuła jednak poważnie wyglądająca kontuzja kolana lidera drużyny Victora Oladipo. więcej
24.01.2019
FC Barcelona przegrała w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Hiszpanii na wyjeździe z Sevillą 0:2. Gerard Pique, kapitan "Blaugrany", podkreślił, że jego zespół musi się szybko pozbierać i powalczyć o awans w rewanżu. więcej
24.01.2019
FC Barcelona przegrała na wyjeździe z Sevillą 0:2 w pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Hiszpanii. Ernesto Valverde, trener "Blaugrany", po spotkaniu przyznał, że nie żałuje tego, iż dał odpocząć kilku swoim kluczowym zawodnikom. więcej