Liga Mistrzów VELUX EHF

PGE Vive Kielce czwartą drużyną Ligi Mistrzów VELUX EHF

Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

© CANAL+

Vardar Skopje najlepszą drużyną Ligi Mistrzów EHF w 2019 roku. Macedończycy pokonali w finale węgierski Telekom Veszprem. Mistrzowie Polski, PGE Vive Kielce, po raz pierwszy od trzech lat wystąpili w FINAL4. Niestety nie zdobyli medalu - zajęli w Kolonii czwartą pozycję.

Piłka ręczna

Aktualności

FINAL4 EHF z udziałem PGE Vive Kielce

PGE Vive Kielce w półfinale Ligi Mistrzów EHF zagra z węgierskim Telekomem Veszprem. Mecz odbędzie się 1 czerwca w niemieckiej Kolonii.

PGE Vive Kielce gra o FINAL4

Chyba nawet najwięksi optymiści nie przewidywali, że pierwszy mecz zakończy się 10-bramkowym zwycięstwem mistrzów Polski. Vive zagrało w Kielcach nieprawdopodobne spotkanie i jest bardzo blisko awansu do FINAL4. W Paryżu nie można roztrwonić tej przewagi!

Materiały wideo

WYWIAD Z MARIUSZEM JURKIEWICZEM / FINAL4

Z zawodnikiem PGE Vive Kielce po przegranym meczu o trzecie miejsce rozmawiał Bartek Ignacik.

FINAŁ EHF 2016: KRZYSZTOF BANDYCH I MICHAŁ MATYSIK

Jak komentatorzy pamiętnego finału reagowali podczas zwycięstwa PGE Vive Kielce w 2016 roku? To trzeba zobaczyć przed FINAL4 2019!

BLAZ JANC TAŃCZY Z ZAWODNIKAMI PSG

Cudowna akcja Blaza Janca w wygranym przez PGE Vive meczu z PSG.

ALEX DUJSZEBAJEW PO AWANSIE PGE VIVE DO FINAL4

Tuż po meczu z PSG, Krzysztof Bandych rozmawiał z zawodnikiem PGE Vive Kielce, Alexem Dujszebajewem.

VLADIMIR CUPARA PO MECZU VIVE - PSG

Z bohaterem pierwszego meczu Vive - PSG, Vladimirem Cuparą, rozmawiał Bartek Ignacik. Bartek zapamięta ten wywiad do końca życia!

WYWIAD Z MICHAŁEM DASZKIEM PO AWANSIE ORLENU WISŁY PŁOCK

Awans Orlenu Wisły wydawał się praktycznie niemożliwy. "Nafciarze" odrobili jednak czterobramkową stratę z pierwszego spotkania i pokonali Silkeborg 27:20! Po meczu Piotr Bugajny rozmawiał z Michałem Daszkiem.

LIGA MISTRZÓW EHF: RADOŚĆ ADAMA MORAWSKIEGO PO AWANSIE ORLENU WISŁY PŁOCK

Orlen Wisła Płock niespodziewanie pokonała Silkeborg 27:20 i awansowała do TOP 16 Ligi Mistrzów EHF! Po raz pierwszy od trzech lat mamy dwie polskie drużyny w tej fazie rozgrywek!

DAN RACOTEA PO MECZU WACKER THUN - ORLEN WISŁA PŁOCK

Wicemistrzowie Polski nadal liczą się w walce o awans do następnej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów VELUX EHF.