NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

Liga Mistrzów UEFA
Liverpool FC - AS Roma
WT | 24.04
20:40
Liga Mistrzów UEFA
Liverpool FC - AS Roma
WT | 24.04
20:40
Liga Mistrzów UEFA
Bayern Monachium - Real Madryt więcej
ŚR | 25.04
20:40

Bayern - Real w półfinale Ligi Mistrzów!

W piątek o 13:00 poznaliśmy pary półfinałowe Ligi...

WIĘCEJ

Skrót meczu Real - Juventus 1:3

WIĘCEJ

Wywiad z Edinem Dzeko po awansie Romy do 1/2 finału LM

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z jednym z bohaterów...

WIĘCEJ

Sensacja w Rzymie, Roma wyrzuca Barcelonę z LM!

Gdy przed tygodniem Barcelona pokonała Romę na Camp Nou...

WIĘCEJ

LM: Liverpool FC drugi raz ograł Manchester City

Manchester City przegrał u siebie z Liverpoolem 1:2 w...

22:35 (10.04)

Kto zagra w półfinałach Ligi Mistrzów?

Przed nami rewanżowe ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA. We...

WIĘCEJ

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA: Real deklasuje Juventus

Za nami pierwsze ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów UEFA....

WIĘCEJ

Czas na ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA

Przed nami ćwierćfinały UEFA Champions League! W stawce...

WIĘCEJ

Znamy pary 1/4 finału Ligi Mistrzów UEFA

W piątek odbyło się losowanie ćwierćfinałów Ligi Mistrzów...

WIĘCEJ

Wielki mecz Messiego, Barcelona w ćwierćfinale LM (skrót...

WIĘCEJ

Manchester United - Sevilla 1:2 (skrót meczu)

Niespodzianka na Old Trafford. Manchester United przegrał...

WIĘCEJ

Walka o ćwierćfinał Ligi Mistrzów: hity w Manchesterze i...

W tym tygodniu poznamy komplet ćwierćfinalistów UEFA...

WIĘCEJ

Juventus w ćwierćfinale Ligi Mistrzów (skrót meczu)

W dramatycznych okolicznościach Juventus pokonał...

WIĘCEJ

Real Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów

W rewanżowym meczu 1/8 finału UEFA Champions League Paris...

WIĘCEJ

Hity Ligi Mistrzów UEFA w nc+: PSG - Real Madryt i...

W najbliższy wtorek i środę rozegrane zostaną rewanżowe...

WIĘCEJ

PSG - Real Madryt w CANAL+

Rewanżowy mecz szlagierowej pary 1/8 finału Ligi Mistrzów...

WIĘCEJ

TABELA

Grupa A

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Manchester United

650112:315
22

FC Basel

640211:512
33

CSKA Moskva

63038:109
44

Benfica

60061:140

Grupa B

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

PSG

650125:415
22

Bayern Monachium

650113:615
33

Celtic Glasgow FC

61055:183
44

RSC Anderlecht

61052:173

Grupa C

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

AS Roma

63219:611
21

Chelsea Londyn

632116:811
33

Atlético Madryt

61415:47
44

Qarabağ

60242:142

Grupa D

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Barcelona

64209:114
22

Juventus Turyn

63217:511
33

Sporting CP

62138:97
44

Olympiakos Pireus

60154:131

Grupa E

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Liverpool FC

633023:612
22

Sevilla

623112:129
33

Spartak Moskva

61329:136
44

Maribor

60333:163

Grupa F

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Manchester City

650114:515
22

FC Shakhtar Donieck

64029:912
33

Napoli

620411:116
44

Feyenoord

61055:143

Grupa G

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Besiktas JK

642011:514
22

Porto

631215:1010
33

RB Leipzig

621310:117
44

AS Monaco

60246:162

Grupa H

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Tottenham Hotspur

651015:416
22

Real Madryt

641117:713
33

Borussia Dortmund

60247:132
44

APOEL

60242:172

WYNIKI I TERMINARZ

runda 1

Grupa A
Benfica
1:2
CSKA Moskva
WT | 12.09 | 20:45
Grupa A
Manchester United
3:0
FC Basel
WT | 12.09 | 20:45
Grupa B
Bayern Monachium
3:0
RSC Anderlecht
WT | 12.09 | 20:45
Grupa B
Celtic Glasgow FC
0:5
PSG
WT | 12.09 | 20:45
Grupa C
Chelsea Londyn
6:0
Qarabağ
WT | 12.09 | 20:45
Grupa C
AS Roma
0:0
Atlético Madryt
WT | 12.09 | 20:45
Grupa D
FC Barcelona
3:0
Juventus Turyn
WT | 12.09 | 20:45
Grupa D
Olympiakos Pireus
2:3
Sporting CP
WT | 12.09 | 20:45
Grupa E
Maribor
1:1
Spartak Moskva
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa E
Liverpool FC
2:2
Sevilla
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa F
Feyenoord
0:4
Manchester City
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa F
FC Shakhtar Donieck
2:1
Napoli
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa G
RB Leipzig
1:1
AS Monaco
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa G
Porto
1:3
Besiktas JK
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa H
Real Madryt
3:0
APOEL
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa H
Tottenham Hotspur
3:1
Borussia Dortmund
ŚR | 13.09 | 20:45

runda 2

Grupa A
FC Basel
5:0
Benfica
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa A
CSKA Moskva
1:4
Manchester United
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa B
PSG
3:0
Bayern Monachium
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa B
RSC Anderlecht
0:3
Celtic Glasgow FC
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa C
Qarabağ
1:2
AS Roma
ŚR | 27.09 | 18:00
Grupa C
Atlético Madryt
1:2
Chelsea Londyn
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa D
Sporting CP
0:1
FC Barcelona
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa D
Juventus Turyn
2:0
Olympiakos Pireus
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa E
Sevilla
3:0
Maribor
WT | 26.09 | 20:45
Grupa E
Spartak Moskva
1:1
Liverpool FC
WT | 26.09 | 20:45
Grupa F
Napoli
3:1
Feyenoord
WT | 26.09 | 20:45
Grupa F
Manchester City
2:0
FC Shakhtar Donieck
WT | 26.09 | 20:45
Grupa G
Besiktas JK
2:0
RB Leipzig
WT | 26.09 | 20:45
Grupa G
AS Monaco
0:3
Porto
WT | 26.09 | 20:45
Grupa H
Borussia Dortmund
1:3
Real Madryt
WT | 26.09 | 20:45
Grupa H
APOEL
0:3
Tottenham Hotspur
WT | 26.09 | 20:45

runda 3

Grupa A
CSKA Moskva
0:2
FC Basel
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa A
Benfica
0:1
Manchester United
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa B
RSC Anderlecht
0:4
PSG
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa B
Bayern Monachium
3:0
Celtic Glasgow FC
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa C
Qarabağ
0:0
Atlético Madryt
ŚR | 18.10 | 18:00
Grupa C
Chelsea Londyn
3:3
AS Roma
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa D
Juventus Turyn
2:1
Sporting CP
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa D
FC Barcelona
3:1
Olympiakos Pireus
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa E
Spartak Moskva
5:1
Sevilla
WT | 17.10 | 20:45
Grupa E
Maribor
0:7
Liverpool FC
WT | 17.10 | 20:45
Grupa F
Manchester City
2:1
Napoli
WT | 17.10 | 20:45
Grupa F
Feyenoord
1:2
FC Shakhtar Donieck
WT | 17.10 | 20:45
Grupa G
AS Monaco
1:2
Besiktas JK
WT | 17.10 | 20:45
Grupa G
RB Leipzig
3:2
Porto
WT | 17.10 | 20:45
Grupa H
APOEL
1:1
Borussia Dortmund
WT | 17.10 | 20:45
Grupa H
Real Madryt
1:1
Tottenham Hotspur
WT | 17.10 | 20:45

runda 4

Grupa A
FC Basel
1:2
CSKA Moskva
WT | 31.10 | 20:45
Grupa A
Manchester United
2:0
Benfica
WT | 31.10 | 20:45
Grupa B
PSG
5:0
RSC Anderlecht
WT | 31.10 | 20:45
Grupa B
Celtic Glasgow FC
1:2
Bayern Monachium
WT | 31.10 | 20:45
Grupa C
Atlético Madryt
1:1
Qarabağ
WT | 31.10 | 20:45
Grupa C
AS Roma
3:0
Chelsea Londyn
WT | 31.10 | 20:45
Grupa D
Sporting CP
1:1
Juventus Turyn
WT | 31.10 | 20:45
Grupa D
Olympiakos Pireus
0:0
FC Barcelona
WT | 31.10 | 20:45
Grupa E
Sevilla
2:1
Spartak Moskva
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa E
Liverpool FC
3:0
Maribor
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa F
Napoli
2:4
Manchester City
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa F
FC Shakhtar Donieck
3:1
Feyenoord
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa G
Besiktas JK
1:1
AS Monaco
ŚR | 01.11 | 18:00
Grupa G
Porto
3:1
RB Leipzig
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa H
Borussia Dortmund
1:1
APOEL
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa H
Tottenham Hotspur
3:1
Real Madryt
ŚR | 01.11 | 20:45

runda 5

Grupa A
CSKA Moskva
2:0
Benfica
ŚR | 22.11 | 18:00
Grupa A
FC Basel
1:0
Manchester United
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa B
RSC Anderlecht
1:2
Bayern Monachium
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa B
PSG
7:1
Celtic Glasgow FC
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa C
Qarabağ
0:4
Chelsea Londyn
ŚR | 22.11 | 18:00
Grupa C
Atlético Madryt
2:0
AS Roma
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa D
Juventus Turyn
0:0
FC Barcelona
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa D
Sporting CP
3:1
Olympiakos Pireus
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa E
Spartak Moskva
1:1
Maribor
WT | 21.11 | 18:00
Grupa E
Sevilla
3:3
Liverpool FC
WT | 21.11 | 20:45
Grupa F
Manchester City
1:0
Feyenoord
WT | 21.11 | 20:45
Grupa F
Napoli
3:0
FC Shakhtar Donieck
WT | 21.11 | 20:45
Grupa G
Besiktas JK
1:1
Porto
WT | 21.11 | 18:00
Grupa G
AS Monaco
1:4
RB Leipzig
WT | 21.11 | 20:45
Grupa H
APOEL
0:6
Real Madryt
WT | 21.11 | 20:45
Grupa H
Borussia Dortmund
1:2
Tottenham Hotspur
WT | 21.11 | 20:45

runda 6

Grupa A
Benfica
0:2
FC Basel
WT | 05.12 | 20:45
Grupa A
Manchester United
2:1
CSKA Moskva
WT | 05.12 | 20:45
Grupa B
Bayern Monachium
3:1
PSG
WT | 05.12 | 20:45
Grupa B
Celtic Glasgow FC
0:1
RSC Anderlecht
WT | 05.12 | 20:45
Grupa C
Chelsea Londyn
1:1
Atlético Madryt
WT | 05.12 | 20:45
Grupa C
AS Roma
1:0
Qarabağ
WT | 05.12 | 20:45
Grupa D
FC Barcelona
2:0
Sporting CP
WT | 05.12 | 20:45
Grupa D
Olympiakos Pireus
0:2
Juventus Turyn
WT | 05.12 | 20:45
Grupa E
Maribor
1:1
Sevilla
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa E
Liverpool FC
7:0
Spartak Moskva
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa F
Feyenoord
2:1
Napoli
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa F
FC Shakhtar Donieck
2:1
Manchester City
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa G
RB Leipzig
1:2
Besiktas JK
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa G
Porto
5:2
AS Monaco
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa H
Real Madryt
3:2
Borussia Dortmund
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa H
Tottenham Hotspur
3:0
APOEL
ŚR | 06.12 | 20:45

POLECANE

 

Wisła Kraków - Legia Warszawa

NIEDZIELA 17:30 CANAL+
 

Sevilla - Barcelona

FINAŁ PUCHARU KRÓLA W SOBOTĘ W CANAL+ SPORT2
 

Dwa mecze Premier League w 4k

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI 35. KOLEJKI
 

PGE Vive Kielce - PSG Handball

ĆWIERĆFINAŁ LIGI MISTRZÓW EHF W SOBOTĘ W CANAL+
 

Liga Mistrzów w CANAL+

NIE PRZEGAP ŻADNEJ BRAMKI Z UEFA CHAMPIONS LEAGUE
 

Bundesliga

NIEMIECKI FUTBOL W CANAL+
 

Premier League

PLAN TRANSMISJI LIGI ANGIELSKIEJ
 

Tomasz Jodłowiec w Turbokozaku

ZOBACZ ILE PUNKTÓW ZDOBYŁ REPREZENTANT POLSKI