NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

Brak transmisji na żywo.
Zobacz transmisje z innych dyscyplin transmisje

Remis MU w Sewilli, Szachtar lepszy od Romy (skróty meczów)

W środę zakończyła się pierwsza seria meczów 1/8 finału...

WIĘCEJ

Chelsea zremisowała z Barceloną (skrót meczu)

W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA Chelsea...

WIĘCEJ

Bayern zdeklasował Besiktas (skrót meczu)

Bayern bez trudu pokonał Besiktas 5-0 w pierwszym meczu...

WIĘCEJ

Chelsea FC - FC Barcelona w jakości 4K w NC+

Chelsea podejmie Barcelonę we wtorkowym hicie 1/8 finału...

WIĘCEJ

Real górą w starciu z PSG (skrót meczu)

Pomimo świetnej gry Paris SG przez większą część meczu,...

WIĘCEJ

Real - PSG: hit 1/8 finału LM w CANAL+

Szesnaście drużyn przystąpi do fazy pucharowej Ligi...

WIĘCEJ

Liverpool miażdży Smoki w Porto (skrót meczu)

Eksperci spodziewali się wyrównanego meczu na Estadio...

WIĘCEJ

Juventus - Tottenham 2:2 (skrót meczu)

Skrót meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA, w którym...

WIĘCEJ

Basel - Manchester City 0:4 (skrót meczu)

WIĘCEJ

Liga Mistrzów: Rozlosowano pary 1/8 finału

W siedzibie Europejskiej Federacji Piłkarskiej (UEFA) w...

12:30 (11.12)

LM: Gol Zielińskiego, ale SSC Napoli zagra tylko w Lidze...

Feyenoord Rotterdam pokonał u siebie SSC Napoli 2:1 w...

22:41 (06.12)

Atletico za burtą, w środę ostatni dzień fazy grupowej LM

Atletico Madryt, które zagrało w dwóch z czterech...

WIĘCEJ

6. kolejka Ligi Mistrzów UEFA: Bayern - PSG w standardzie 4K

Przed nami ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów...

WIĘCEJ

Bayern pokonuje Anderlecht - rekord "Lewego" [skrót meczu]

Bayern pokonał Anderlecht 2-1 w meczu 5. kolejki fazy...

WIĘCEJ

Massimiliano Allegri po remisie Juventusu z Barceloną...

Tomasz Lipiński w rozmowie z trenerem Juventusu,...

WIĘCEJ

Wywiad z Jurgenem Kloppem po meczu Sevilla - Liverpool

Rafał Nahorny rozmawiał z trenerem Liverpoolu, Jurgenem...

WIĘCEJ

TABELA

Grupa A

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Manchester United

650112:315
22

FC Basel

640211:512
33

CSKA Moskva

63038:109
44

Benfica

60061:140

Grupa B

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

PSG

650125:415
22

Bayern Monachium

650113:615
33

Celtic Glasgow FC

61055:183
44

RSC Anderlecht

61052:173

Grupa C

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

AS Roma

63219:611
21

Chelsea Londyn

632116:811
33

Atlético Madryt

61415:47
44

Qarabağ

60242:142

Grupa D

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Barcelona

64209:114
22

Juventus Turyn

63217:511
33

Sporting CP

62138:97
44

Olympiakos Pireus

60154:131

Grupa E

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Liverpool FC

633023:612
22

Sevilla

623112:129
33

Spartak Moskva

61329:136
44

Maribor

60333:163

Grupa F

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Manchester City

650114:515
22

FC Shakhtar Donieck

64029:912
33

Napoli

620411:116
44

Feyenoord

61055:143

Grupa G

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Besiktas JK

642011:514
22

Porto

631215:1010
33

RB Leipzig

621310:117
44

AS Monaco

60246:162

Grupa H

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Tottenham Hotspur

651015:416
22

Real Madryt

641117:713
33

Borussia Dortmund

60247:132
44

APOEL

60242:172

WYNIKI I TERMINARZ

runda 1

Grupa A
Benfica
1:2
CSKA Moskva
WT | 12.09 | 20:45
Grupa A
Manchester United
3:0
FC Basel
WT | 12.09 | 20:45
Grupa B
Bayern Monachium
3:0
RSC Anderlecht
WT | 12.09 | 20:45
Grupa B
Celtic Glasgow FC
0:5
PSG
WT | 12.09 | 20:45
Grupa C
Chelsea Londyn
6:0
Qarabağ
WT | 12.09 | 20:45
Grupa C
AS Roma
0:0
Atlético Madryt
WT | 12.09 | 20:45
Grupa D
FC Barcelona
3:0
Juventus Turyn
WT | 12.09 | 20:45
Grupa D
Olympiakos Pireus
2:3
Sporting CP
WT | 12.09 | 20:45
Grupa E
Maribor
1:1
Spartak Moskva
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa E
Liverpool FC
2:2
Sevilla
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa F
Feyenoord
0:4
Manchester City
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa F
FC Shakhtar Donieck
2:1
Napoli
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa G
RB Leipzig
1:1
AS Monaco
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa G
Porto
1:3
Besiktas JK
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa H
Real Madryt
3:0
APOEL
ŚR | 13.09 | 20:45
Grupa H
Tottenham Hotspur
3:1
Borussia Dortmund
ŚR | 13.09 | 20:45

runda 2

Grupa A
FC Basel
5:0
Benfica
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa A
CSKA Moskva
1:4
Manchester United
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa B
PSG
3:0
Bayern Monachium
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa B
RSC Anderlecht
0:3
Celtic Glasgow FC
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa C
Qarabağ
1:2
AS Roma
ŚR | 27.09 | 18:00
Grupa C
Atlético Madryt
1:2
Chelsea Londyn
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa D
Sporting CP
0:1
FC Barcelona
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa D
Juventus Turyn
2:0
Olympiakos Pireus
ŚR | 27.09 | 20:45
Grupa E
Sevilla
3:0
Maribor
WT | 26.09 | 20:45
Grupa E
Spartak Moskva
1:1
Liverpool FC
WT | 26.09 | 20:45
Grupa F
Napoli
3:1
Feyenoord
WT | 26.09 | 20:45
Grupa F
Manchester City
2:0
FC Shakhtar Donieck
WT | 26.09 | 20:45
Grupa G
Besiktas JK
2:0
RB Leipzig
WT | 26.09 | 20:45
Grupa G
AS Monaco
0:3
Porto
WT | 26.09 | 20:45
Grupa H
Borussia Dortmund
1:3
Real Madryt
WT | 26.09 | 20:45
Grupa H
APOEL
0:3
Tottenham Hotspur
WT | 26.09 | 20:45

runda 3

Grupa A
CSKA Moskva
0:2
FC Basel
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa A
Benfica
0:1
Manchester United
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa B
RSC Anderlecht
0:4
PSG
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa B
Bayern Monachium
3:0
Celtic Glasgow FC
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa C
Qarabağ
0:0
Atlético Madryt
ŚR | 18.10 | 18:00
Grupa C
Chelsea Londyn
3:3
AS Roma
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa D
Juventus Turyn
2:1
Sporting CP
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa D
FC Barcelona
3:1
Olympiakos Pireus
ŚR | 18.10 | 20:45
Grupa E
Spartak Moskva
5:1
Sevilla
WT | 17.10 | 20:45
Grupa E
Maribor
0:7
Liverpool FC
WT | 17.10 | 20:45
Grupa F
Manchester City
2:1
Napoli
WT | 17.10 | 20:45
Grupa F
Feyenoord
1:2
FC Shakhtar Donieck
WT | 17.10 | 20:45
Grupa G
AS Monaco
1:2
Besiktas JK
WT | 17.10 | 20:45
Grupa G
RB Leipzig
3:2
Porto
WT | 17.10 | 20:45
Grupa H
APOEL
1:1
Borussia Dortmund
WT | 17.10 | 20:45
Grupa H
Real Madryt
1:1
Tottenham Hotspur
WT | 17.10 | 20:45

runda 4

Grupa A
FC Basel
1:2
CSKA Moskva
WT | 31.10 | 20:45
Grupa A
Manchester United
2:0
Benfica
WT | 31.10 | 20:45
Grupa B
PSG
5:0
RSC Anderlecht
WT | 31.10 | 20:45
Grupa B
Celtic Glasgow FC
1:2
Bayern Monachium
WT | 31.10 | 20:45
Grupa C
Atlético Madryt
1:1
Qarabağ
WT | 31.10 | 20:45
Grupa C
AS Roma
3:0
Chelsea Londyn
WT | 31.10 | 20:45
Grupa D
Sporting CP
1:1
Juventus Turyn
WT | 31.10 | 20:45
Grupa D
Olympiakos Pireus
0:0
FC Barcelona
WT | 31.10 | 20:45
Grupa E
Sevilla
2:1
Spartak Moskva
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa E
Liverpool FC
3:0
Maribor
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa F
Napoli
2:4
Manchester City
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa F
FC Shakhtar Donieck
3:1
Feyenoord
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa G
Besiktas JK
1:1
AS Monaco
ŚR | 01.11 | 18:00
Grupa G
Porto
3:1
RB Leipzig
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa H
Borussia Dortmund
1:1
APOEL
ŚR | 01.11 | 20:45
Grupa H
Tottenham Hotspur
3:1
Real Madryt
ŚR | 01.11 | 20:45

runda 5

Grupa A
CSKA Moskva
2:0
Benfica
ŚR | 22.11 | 18:00
Grupa A
FC Basel
1:0
Manchester United
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa B
RSC Anderlecht
1:2
Bayern Monachium
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa B
PSG
7:1
Celtic Glasgow FC
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa C
Qarabağ
0:4
Chelsea Londyn
ŚR | 22.11 | 18:00
Grupa C
Atlético Madryt
2:0
AS Roma
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa D
Juventus Turyn
0:0
FC Barcelona
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa D
Sporting CP
3:1
Olympiakos Pireus
ŚR | 22.11 | 20:45
Grupa E
Spartak Moskva
1:1
Maribor
WT | 21.11 | 18:00
Grupa E
Sevilla
3:3
Liverpool FC
WT | 21.11 | 20:45
Grupa F
Manchester City
1:0
Feyenoord
WT | 21.11 | 20:45
Grupa F
Napoli
3:0
FC Shakhtar Donieck
WT | 21.11 | 20:45
Grupa G
Besiktas JK
1:1
Porto
WT | 21.11 | 18:00
Grupa G
AS Monaco
1:4
RB Leipzig
WT | 21.11 | 20:45
Grupa H
APOEL
0:6
Real Madryt
WT | 21.11 | 20:45
Grupa H
Borussia Dortmund
1:2
Tottenham Hotspur
WT | 21.11 | 20:45

runda 6

Grupa A
Benfica
0:2
FC Basel
WT | 05.12 | 20:45
Grupa A
Manchester United
2:1
CSKA Moskva
WT | 05.12 | 20:45
Grupa B
Bayern Monachium
3:1
PSG
WT | 05.12 | 20:45
Grupa B
Celtic Glasgow FC
0:1
RSC Anderlecht
WT | 05.12 | 20:45
Grupa C
Chelsea Londyn
1:1
Atlético Madryt
WT | 05.12 | 20:45
Grupa C
AS Roma
1:0
Qarabağ
WT | 05.12 | 20:45
Grupa D
FC Barcelona
2:0
Sporting CP
WT | 05.12 | 20:45
Grupa D
Olympiakos Pireus
0:2
Juventus Turyn
WT | 05.12 | 20:45
Grupa E
Maribor
1:1
Sevilla
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa E
Liverpool FC
7:0
Spartak Moskva
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa F
Feyenoord
2:1
Napoli
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa F
FC Shakhtar Donieck
2:1
Manchester City
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa G
RB Leipzig
1:2
Besiktas JK
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa G
Porto
5:2
AS Monaco
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa H
Real Madryt
3:2
Borussia Dortmund
ŚR | 06.12 | 20:45
Grupa H
Tottenham Hotspur
3:0
APOEL
ŚR | 06.12 | 20:45

POLECANE

 

Manchester United - Chelsea w 4K

NIEDZIELA 15:00 CANAL+ SPORT2 / CANAL+ NOW 4K
 

24. kolejka LOTTO Ekstraklasy

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI W CANAL+
 

Znamy pary 1/8 finału Ligi Europy

ZOBACZ WSZYSTKIE PARY
 

Weekend z piłką ręczną

RYWALIZACJA POLAKÓW W VELUX EHF LM
 

Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs

NIEDZIELA 21:30 CANAL+ SPORT2
 

Borussia Dortmund - Augsburg

PONIEDZIAŁEK 20:20 CANAL+ SPORT2
 

Najbliższe transmisje CANAL+

PLAN WYDARZEŃ SPORTOWYCH NA ŻYWO
 

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

WTOREK 20:00 CANAL+ SPORT