LaLiga Santander HITY EKSCYTUJĄCEJ LIGI HISZPAŃSKIEJ W KAŻDY WEEKEND W NASZYCH KANAŁACH
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

LaLiga Santander

W kanałach sportowych NC+ kibice obejrzą mecze hiszpańskiej LaLiga Santander z udziałem wielkich klubów i gwiazd światowego futbolu. Transmisje z udziałem takich zespołów jak FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt, Sevilla i Valencia to piłkarskie hity, których nie może przegapić żaden fan futbolu. Wybrane mecze w standardzie 4K w CANAL+ 4K Ultra HD.
LaLiga

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W LALIGA SANTANDER

LaLiga Santander

Levante UD - Villarreal CF

PT | 23.08
21:55
LaLiga Santander

CA Osasuna - SD Eibar

SO | 24.08
16:55
LaLiga Santander

Celta Vigo - Valencia CF

SO | 24.08
20:55
LaLiga Santander

Deportivo Alaves - RCD Espanyol

ND | 25.08
16:55
LaLiga Santander

FC Barcelona - Real Betis

ND | 25.08
20:55
LaLiga Santander

FC Barcelona - Real Betis

ND | 25.08
20:55
LaLiga Santander

Athletic Club - Real Sociedad

PT | 30.08
21:55

NEWSY

Messi rozpocznie mecz z Betisem na ławce rezerwowych

Lionel Messi usiądzie na ławce rezerwowych w niedzielnym...

11:27 (22.08)

Real Madryt wypożyczył Kubo do RCD Mallorca

Takefusa Kubo został nowym zawodnikiem RCD Mallorca -...

09:49 (22.08)

Javi Ontiveros przeniósł się do Villarrealu CF

Villarreal CF potwierdził oficjalnie, że nowym...

17:16 (21.08)

Nemanja Radoja zagra w Levante UD

Nemanja Radoja podpisał trzyletni kontrakt z Levante UD -...

16:43 (21.08)

Corchia wypożyczony na rok do RCD Espanyol

Sebastien Corchia sezon 2019/2020 spędzi w zespole RCD...

16:15 (21.08)

Alex Moreno zawodnikiem Realu Betis

Real Betis potwierdził, że pozyskał Alexa Moreno z Rayo...

15:43 (21.08)

"Ousmane Dembele na 1000 procent zostanie w Barcelonie"

Media spekulowały, że Ousmane Dembele może opuścić FC...

11:26 (21.08)

Villarreal CF sprowadził Javiera Ontiverosa

Javier Ontiveros został nowym zawodnikiem Villarreal CF....

08:51 (21.08)

Jović może zostać klubowym kolegą Krzysztofa Piątka

"La Gazzetta dello Sport" poinformowała, że AC Milan chce...

16:44 (20.08)

Marc Muniesa zagra w Katarze

Marc Muniesa został zawodnikiem Al Arabi Sports Club -...

11:47 (20.08)

Marcelo: Nie potrzebujemy już wzmocnień

Brazylijczyk Marcelo jest przekonany, że Real Madryt ma...

10:54 (20.08)

FC Barcelona pięć tygodni bez Ousmane Dembele

Ousmane Dembele nie zagra przez najbliższe pięć tygodni -...

10:30 (20.08)

Santon na celowniku beniaminka La Liga

RCD Mallorca jest zainteresowana pozyskanie Davide...

18:50 (19.08)

AC Milan negocjuje transfer Mariano Diaza

Według dziennika "Tuttosport" Paolo Maldini, dyrektor...

18:00 (19.08)

Simeone: Rozegraliśmy dobrą pierwszą połowę

Atletico Madryt pokonało u siebie Getafe CF 1:0 w...

08:51 (19.08)

La Liga: Skromna wygrana Atletico z Getafe

Atletico Madryt wygrało u siebie z Getafe CF 1:0 (1:0) w...

23:55 (18.08)

TABELA

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
1

Real Madryt

11003:13
2

Sevilla

11002:03
3

Mallorka

11002:13
4

Real Valladolid

11002:13
5

Athletic Bilbao

11001:03
6

Atlético Madryt

11001:03
7

Deportivo Alavés

11001:03
8

Osasuna

11001:03
9

Granada

10104:41
10

Villareal

10104:41
11

Real Sociedad

10101:11
12

Valencia

10101:11
13

Betis Sevilla

10011:20
14

Eibar

10011:20
15

FC Barcelona

10010:10
16

Getafe

10010:10
17

Leganés

10010:10
18

UD Levante Valencia

10010:10
19

Celta de Vigo

10011:30
20

Espanyol Barcelona

10010:20

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Athletic Bilbao
1:0
FC Barcelona
PT | 16.08 | 21:00 3058811
Celta de Vigo
1:3
Real Madryt
SO | 17.08 | 17:00 3058814
Valencia
1:1
Real Sociedad
SO | 17.08 | 19:00 3058818
Mallorka
2:1
Eibar
SO | 17.08 | 20:00 3058817
Leganés
0:1
Osasuna
SO | 17.08 | 21:00 3058816
Villareal
4:4
Granada
SO | 17.08 | 21:00 3058819
Deportivo Alavés
1:0
UD Levante Valencia
ND | 18.08 | 17:00 3058810
Espanyol Barcelona
0:2
Sevilla
ND | 18.08 | 19:00 3058815
Betis Sevilla
1:2
Real Valladolid
ND | 18.08 | 21:00 3058813
Atlético Madryt
1:0
Getafe
ND | 18.08 | 22:00 3058812

kolejka 2

Granada
:
Sevilla
PT | 23.08 | 20:00 3058824
UD Levante Valencia
:
Villareal
PT | 23.08 | 22:00 3058826
Osasuna
:
Eibar
SO | 24.08 | 17:00 3058828
Real Madryt
:
Real Valladolid
SO | 24.08 | 19:00 3058829
Celta de Vigo
:
Valencia
SO | 24.08 | 21:00 3058822
Getafe
:
Athletic Bilbao
SO | 24.08 | 21:00 3058823
Deportivo Alavés
:
Espanyol Barcelona
ND | 25.08 | 17:00 3058820
Mallorka
:
Real Sociedad
ND | 25.08 | 17:00 3058827
Leganés
:
Atlético Madryt
ND | 25.08 | 19:00 3058825
FC Barcelona
:
Betis Sevilla
ND | 25.08 | 21:00 3058821

kolejka 3

Sevilla
:
Celta de Vigo
PT | 30.08 | 20:00 3058837
Athletic Bilbao
:
Real Sociedad
PT | 30.08 | 22:00 3058830
Osasuna
:
FC Barcelona
SO | 31.08 | 17:00 3058836
Getafe
:
Deportivo Alavés
SO | 31.08 | 19:00 3058834
UD Levante Valencia
:
Real Valladolid
SO | 31.08 | 19:00 3058835
Betis Sevilla
:
Leganés
SO | 31.08 | 21:00 3058832
Valencia
:
Mallorka
ND | 01.09 | 17:00 3058838
Atlético Madryt
:
Eibar
ND | 01.09 | 19:00 3058831
Espanyol Barcelona
:
Granada
ND | 01.09 | 19:00 3058833
Villareal
:
Real Madryt
ND | 01.09 | 21:00 3058839

kolejka 4

Mallorka
:
Athletic Bilbao
PT | 13.09 | 21:00 3058846
Real Madryt
:
UD Levante Valencia
SO | 14.09 | 13:00 3058847
Leganés
:
Villareal
SO | 14.09 | 16:00 3058845
Real Sociedad
:
Atlético Madryt
SO | 14.09 | 18:30 3058848
FC Barcelona
:
Valencia
SO | 14.09 | 21:00 3058841
Eibar
:
Espanyol Barcelona
ND | 15.09 | 12:00 3058844
Deportivo Alavés
:
Sevilla
ND | 15.09 | 14:00 3058840
Celta de Vigo
:
Granada
ND | 15.09 | 16:00 3058843
Real Valladolid
:
Osasuna
ND | 15.09 | 18:30 3058849
Betis Sevilla
:
Getafe
ND | 15.09 | 21:00 3058842

kolejka 5

Osasuna
:
Betis Sevilla
PT | 20.09 | 21:00 3058856
Getafe
:
Mallorka
SO | 21.09 | 12:00 3058853
Villareal
:
Real Valladolid
SO | 21.09 | 13:00 3058859
Espanyol Barcelona
:
Real Sociedad
SO | 21.09 | 14:00 3058852
UD Levante Valencia
:
Eibar
SO | 21.09 | 16:00 3058855
Atlético Madryt
:
Celta de Vigo
SO | 21.09 | 18:30 3058851
Granada
:
FC Barcelona
SO | 21.09 | 21:00 3058854
Valencia
:
Leganés
ND | 22.09 | 16:00 3058858
Athletic Bilbao
:
Deportivo Alavés
ND | 22.09 | 18:30 3058850
Sevilla
:
Real Madryt
ND | 22.09 | 21:00 3058857

kolejka 6

Real Valladolid
:
Granada
WT | 24.09 | 19:00 3058869
Betis Sevilla
:
UD Levante Valencia
WT | 24.09 | 20:00 3058861
FC Barcelona
:
Villareal
WT | 24.09 | 21:00 3058860
Leganés
:
Athletic Bilbao
ŚR | 25.09 | 19:00 3058864
Mallorka
:
Atlético Madryt
ŚR | 25.09 | 19:00 3058865
Valencia
:
Getafe
ŚR | 25.09 | 20:00 3058868
Real Madryt
:
Osasuna
ŚR | 25.09 | 21:00 3058866
Eibar
:
Sevilla
CZ | 26.09 | 19:00 3058863
Celta de Vigo
:
Espanyol Barcelona
CZ | 26.09 | 20:00 3058862
Real Sociedad
:
Deportivo Alavés
CZ | 26.09 | 21:00 3058867

kolejka 7

Villareal
:
Betis Sevilla
PT | 27.09 | 21:00 3058879
Athletic Bilbao
:
Valencia
SO | 28.09 | 13:00 3058871
Getafe
:
FC Barcelona
SO | 28.09 | 16:00 3058875
Granada
:
Leganés
SO | 28.09 | 18:30 3058876
Atlético Madryt
:
Real Madryt
SO | 28.09 | 21:00 3058872
Espanyol Barcelona
:
Real Valladolid
ND | 29.09 | 12:00 3058874
Eibar
:
Celta de Vigo
ND | 29.09 | 14:00 3058873
Deportivo Alavés
:
Mallorka
ND | 29.09 | 16:00 3058870
UD Levante Valencia
:
Osasuna
ND | 29.09 | 18:30 3058877
Sevilla
:
Real Sociedad
ND | 29.09 | 21:00 3058878

kolejka 8

FC Barcelona
:
Sevilla
ND | 06.10 | 02:00 3058880
Betis Sevilla
:
Eibar
ND | 06.10 | 02:00 3058881
Celta de Vigo
:
Athletic Bilbao
ND | 06.10 | 02:00 3058882
Leganés
:
UD Levante Valencia
ND | 06.10 | 02:00 3058883
Mallorka
:
Espanyol Barcelona
ND | 06.10 | 02:00 3058884
Osasuna
:
Villareal
ND | 06.10 | 02:00 3058885
Real Madryt
:
Granada
ND | 06.10 | 02:00 3058886
Real Sociedad
:
Getafe
ND | 06.10 | 02:00 3058887
Valencia
:
Deportivo Alavés
ND | 06.10 | 02:00 3058888
Real Valladolid
:
Atlético Madryt
ND | 06.10 | 02:00 3058889

kolejka 9

Deportivo Alavés
:
Celta de Vigo
ND | 20.10 | 02:00 3058890
Athletic Bilbao
:
Real Valladolid
ND | 20.10 | 02:00 3058891
Atlético Madryt
:
Valencia
ND | 20.10 | 02:00 3058892
Eibar
:
FC Barcelona
ND | 20.10 | 02:00 3058893
Espanyol Barcelona
:
Villareal
ND | 20.10 | 02:00 3058894
Getafe
:
Leganés
ND | 20.10 | 02:00 3058895
Granada
:
Osasuna
ND | 20.10 | 02:00 3058896
Mallorka
:
Real Madryt
ND | 20.10 | 02:00 3058897
Real Sociedad
:
Betis Sevilla
ND | 20.10 | 02:00 3058898
Sevilla
:
UD Levante Valencia
ND | 20.10 | 02:00 3058899

kolejka 10

Atlético Madryt
:
Athletic Bilbao
ND | 27.10 | 02:00 3058900
FC Barcelona
:
Real Madryt
ND | 27.10 | 02:00 3058901
Celta de Vigo
:
Real Sociedad
ND | 27.10 | 02:00 3058902
Granada
:
Betis Sevilla
ND | 27.10 | 02:00 3058903
Leganés
:
Mallorka
ND | 27.10 | 02:00 3058904
UD Levante Valencia
:
Espanyol Barcelona
ND | 27.10 | 02:00 3058905
Osasuna
:
Valencia
ND | 27.10 | 02:00 3058906
Sevilla
:
Getafe
ND | 27.10 | 02:00 3058907
Villareal
:
Deportivo Alavés
ND | 27.10 | 02:00 3058908
Real Valladolid
:
Eibar
ND | 27.10 | 02:00 3058909

kolejka 11

Deportivo Alavés
:
Atlético Madryt
ŚR | 30.10 | 01:00 3058910
Athletic Bilbao
:
Espanyol Barcelona
ŚR | 30.10 | 01:00 3058911
FC Barcelona
:
Real Valladolid
ŚR | 30.10 | 01:00 3058912
Betis Sevilla
:
Celta de Vigo
ŚR | 30.10 | 01:00 3058913
Eibar
:
Villareal
ŚR | 30.10 | 01:00 3058914
Getafe
:
Granada
ŚR | 30.10 | 01:00 3058915
Mallorka
:
Osasuna
ŚR | 30.10 | 01:00 3058916
Real Madryt
:
Leganés
ŚR | 30.10 | 01:00 3058917
Real Sociedad
:
UD Levante Valencia
ŚR | 30.10 | 01:00 3058918
Valencia
:
Sevilla
ŚR | 30.10 | 01:00 3058919

kolejka 12

Celta de Vigo
:
Getafe
ND | 03.11 | 01:00 3058920
Espanyol Barcelona
:
Valencia
ND | 03.11 | 01:00 3058921
Granada
:
Real Sociedad
ND | 03.11 | 01:00 3058922
Leganés
:
Eibar
ND | 03.11 | 01:00 3058923
UD Levante Valencia
:
FC Barcelona
ND | 03.11 | 01:00 3058924
Osasuna
:
Deportivo Alavés
ND | 03.11 | 01:00 3058925
Real Madryt
:
Betis Sevilla
ND | 03.11 | 01:00 3058926
Sevilla
:
Atlético Madryt
ND | 03.11 | 01:00 3058927
Villareal
:
Athletic Bilbao
ND | 03.11 | 01:00 3058928
Real Valladolid
:
Mallorka
ND | 03.11 | 01:00 3058929

kolejka 13

Deportivo Alavés
:
Real Valladolid
ND | 10.11 | 01:00 3058930
Athletic Bilbao
:
UD Levante Valencia
ND | 10.11 | 01:00 3058931
Atlético Madryt
:
Espanyol Barcelona
ND | 10.11 | 01:00 3058932
FC Barcelona
:
Celta de Vigo
ND | 10.11 | 01:00 3058933
Betis Sevilla
:
Sevilla
ND | 10.11 | 01:00 3058934
Eibar
:
Real Madryt
ND | 10.11 | 01:00 3058935
Getafe
:
Osasuna
ND | 10.11 | 01:00 3058936
Mallorka
:
Villareal
ND | 10.11 | 01:00 3058937
Real Sociedad
:
Leganés
ND | 10.11 | 01:00 3058938
Valencia
:
Granada
ND | 10.11 | 01:00 3058939

kolejka 14

Betis Sevilla
:
Valencia
ND | 24.11 | 01:00 3058940
Eibar
:
Deportivo Alavés
ND | 24.11 | 01:00 3058941
Espanyol Barcelona
:
Getafe
ND | 24.11 | 01:00 3058942
Granada
:
Atlético Madryt
ND | 24.11 | 01:00 3058943
Leganés
:
FC Barcelona
ND | 24.11 | 01:00 3058944
UD Levante Valencia
:
Mallorka
ND | 24.11 | 01:00 3058945
Osasuna
:
Athletic Bilbao
ND | 24.11 | 01:00 3058946
Real Madryt
:
Real Sociedad
ND | 24.11 | 01:00 3058947
Villareal
:
Celta de Vigo
ND | 24.11 | 01:00 3058948
Real Valladolid
:
Sevilla
ND | 24.11 | 01:00 3058949

kolejka 15

Deportivo Alavés
:
Real Madryt
ND | 01.12 | 01:00 3058950
Athletic Bilbao
:
Granada
ND | 01.12 | 01:00 3058951
Atlético Madryt
:
FC Barcelona
ND | 01.12 | 01:00 3058952
Celta de Vigo
:
Real Valladolid
ND | 01.12 | 01:00 3058953
Espanyol Barcelona
:
Osasuna
ND | 01.12 | 01:00 3058954
Getafe
:
UD Levante Valencia
ND | 01.12 | 01:00 3058955
Mallorka
:
Betis Sevilla
ND | 01.12 | 01:00 3058956
Real Sociedad
:
Eibar
ND | 01.12 | 01:00 3058957
Sevilla
:
Leganés
ND | 01.12 | 01:00 3058958
Valencia
:
Villareal
ND | 01.12 | 01:00 3058959

kolejka 16

FC Barcelona
:
Mallorka
ND | 08.12 | 01:00 3058960
Betis Sevilla
:
Athletic Bilbao
ND | 08.12 | 01:00 3058961
Eibar
:
Getafe
ND | 08.12 | 01:00 3058962
Granada
:
Deportivo Alavés
ND | 08.12 | 01:00 3058963
Leganés
:
Celta de Vigo
ND | 08.12 | 01:00 3058964
UD Levante Valencia
:
Valencia
ND | 08.12 | 01:00 3058965
Osasuna
:
Sevilla
ND | 08.12 | 01:00 3058966
Real Madryt
:
Espanyol Barcelona
ND | 08.12 | 01:00 3058967
Villareal
:
Atlético Madryt
ND | 08.12 | 01:00 3058968
Real Valladolid
:
Real Sociedad
ND | 08.12 | 01:00 3058969

kolejka 17

Deportivo Alavés
:
Leganés
ND | 15.12 | 01:00 3058970
Athletic Bilbao
:
Eibar
ND | 15.12 | 01:00 3058971
Atlético Madryt
:
Osasuna
ND | 15.12 | 01:00 3058972
Celta de Vigo
:
Mallorka
ND | 15.12 | 01:00 3058973
Espanyol Barcelona
:
Betis Sevilla
ND | 15.12 | 01:00 3058974
Getafe
:
Real Valladolid
ND | 15.12 | 01:00 3058975
Granada
:
UD Levante Valencia
ND | 15.12 | 01:00 3058976
Real Sociedad
:
FC Barcelona
ND | 15.12 | 01:00 3058977
Sevilla
:
Villareal
ND | 15.12 | 01:00 3058978
Valencia
:
Real Madryt
ND | 15.12 | 01:00 3058979

kolejka 18

FC Barcelona
:
Deportivo Alavés
ND | 22.12 | 01:00 3058980
Betis Sevilla
:
Atlético Madryt
ND | 22.12 | 01:00 3058981
Eibar
:
Granada
ND | 22.12 | 01:00 3058982
Leganés
:
Espanyol Barcelona
ND | 22.12 | 01:00 3058983
UD Levante Valencia
:
Celta de Vigo
ND | 22.12 | 01:00 3058984
Mallorka
:
Sevilla
ND | 22.12 | 01:00 3058985
Osasuna
:
Real Sociedad
ND | 22.12 | 01:00 3058986
Real Madryt
:
Athletic Bilbao
ND | 22.12 | 01:00 3058987
Villareal
:
Getafe
ND | 22.12 | 01:00 3058988
Real Valladolid
:
Valencia
ND | 22.12 | 01:00 3058989

kolejka 19

Deportivo Alavés
:
Betis Sevilla
ND | 05.01 | 01:00 3058990
Atlético Madryt
:
UD Levante Valencia
ND | 05.01 | 01:00 3058991
Celta de Vigo
:
Osasuna
ND | 05.01 | 01:00 3058992
Espanyol Barcelona
:
FC Barcelona
ND | 05.01 | 01:00 3058993
Getafe
:
Real Madryt
ND | 05.01 | 01:00 3058994
Granada
:
Mallorka
ND | 05.01 | 01:00 3058995
Real Sociedad
:
Villareal
ND | 05.01 | 01:00 3058996
Sevilla
:
Athletic Bilbao
ND | 05.01 | 01:00 3058997
Valencia
:
Eibar
ND | 05.01 | 01:00 3058998
Real Valladolid
:
Leganés
ND | 05.01 | 01:00 3058999

kolejka 20

Athletic Bilbao
:
Celta de Vigo
ND | 19.01 | 01:00 3059000
FC Barcelona
:
Granada
ND | 19.01 | 01:00 3059001
Betis Sevilla
:
Real Sociedad
ND | 19.01 | 01:00 3059002
Eibar
:
Atlético Madryt
ND | 19.01 | 01:00 3059003
Leganés
:
Getafe
ND | 19.01 | 01:00 3059004
UD Levante Valencia
:
Deportivo Alavés
ND | 19.01 | 01:00 3059005
Mallorka
:
Valencia
ND | 19.01 | 01:00 3059006
Osasuna
:
Real Valladolid
ND | 19.01 | 01:00 3059007
Real Madryt
:
Sevilla
ND | 19.01 | 01:00 3059008
Villareal
:
Espanyol Barcelona
ND | 19.01 | 01:00 3059009

kolejka 21

Deportivo Alavés
:
Villareal
ND | 26.01 | 01:00 3059010
Atlético Madryt
:
Leganés
ND | 26.01 | 01:00 3059011
Celta de Vigo
:
Eibar
ND | 26.01 | 01:00 3059012
Espanyol Barcelona
:
Athletic Bilbao
ND | 26.01 | 01:00 3059013
Getafe
:
Betis Sevilla
ND | 26.01 | 01:00 3059014
Osasuna
:
UD Levante Valencia
ND | 26.01 | 01:00 3059015
Real Sociedad
:
Mallorka
ND | 26.01 | 01:00 3059016
Sevilla
:
Granada
ND | 26.01 | 01:00 3059017
Valencia
:
FC Barcelona
ND | 26.01 | 01:00 3059018
Real Valladolid
:
Real Madryt
ND | 26.01 | 01:00 3059019

kolejka 22

Athletic Bilbao
:
Getafe
ND | 02.02 | 01:00 3059020
FC Barcelona
:
UD Levante Valencia
ND | 02.02 | 01:00 3059021
Eibar
:
Betis Sevilla
ND | 02.02 | 01:00 3059022
Granada
:
Espanyol Barcelona
ND | 02.02 | 01:00 3059023
Leganés
:
Real Sociedad
ND | 02.02 | 01:00 3059024
Mallorka
:
Real Valladolid
ND | 02.02 | 01:00 3059025
Real Madryt
:
Atlético Madryt
ND | 02.02 | 01:00 3059026
Sevilla
:
Deportivo Alavés
ND | 02.02 | 01:00 3059027
Valencia
:
Celta de Vigo
ND | 02.02 | 01:00 3059028
Villareal
:
Osasuna
ND | 02.02 | 01:00 3059029

kolejka 23

Deportivo Alavés
:
Eibar
ND | 09.02 | 01:00 3059030
Atlético Madryt
:
Granada
ND | 09.02 | 01:00 3059031
Betis Sevilla
:
FC Barcelona
ND | 09.02 | 01:00 3059032
Celta de Vigo
:
Sevilla
ND | 09.02 | 01:00 3059033
Espanyol Barcelona
:
Mallorka
ND | 09.02 | 01:00 3059034
Getafe
:
Valencia
ND | 09.02 | 01:00 3059035
UD Levante Valencia
:
Leganés
ND | 09.02 | 01:00 3059036
Osasuna
:
Real Madryt
ND | 09.02 | 01:00 3059037
Real Sociedad
:
Athletic Bilbao
ND | 09.02 | 01:00 3059038
Real Valladolid
:
Villareal
ND | 09.02 | 01:00 3059039

kolejka 24

Athletic Bilbao
:
Osasuna
ND | 16.02 | 01:00 3059040
FC Barcelona
:
Getafe
ND | 16.02 | 01:00 3059041
Eibar
:
Real Sociedad
ND | 16.02 | 01:00 3059042
Granada
:
Real Valladolid
ND | 16.02 | 01:00 3059043
Leganés
:
Betis Sevilla
ND | 16.02 | 01:00 3059044
Mallorka
:
Deportivo Alavés
ND | 16.02 | 01:00 3059045
Real Madryt
:
Celta de Vigo
ND | 16.02 | 01:00 3059046
Sevilla
:
Espanyol Barcelona
ND | 16.02 | 01:00 3059047
Valencia
:
Atlético Madryt
ND | 16.02 | 01:00 3059048
Villareal
:
UD Levante Valencia
ND | 16.02 | 01:00 3059049

kolejka 25

Deportivo Alavés
:
Athletic Bilbao
ND | 23.02 | 01:00 3059050
Atlético Madryt
:
Villareal
ND | 23.02 | 01:00 3059051
FC Barcelona
:
Eibar
ND | 23.02 | 01:00 3059052
Betis Sevilla
:
Mallorka
ND | 23.02 | 01:00 3059053
Celta de Vigo
:
Leganés
ND | 23.02 | 01:00 3059054
Getafe
:
Sevilla
ND | 23.02 | 01:00 3059055
UD Levante Valencia
:
Real Madryt
ND | 23.02 | 01:00 3059056
Osasuna
:
Granada
ND | 23.02 | 01:00 3059057
Real Sociedad
:
Valencia
ND | 23.02 | 01:00 3059058
Real Valladolid
:
Espanyol Barcelona
ND | 23.02 | 01:00 3059059

kolejka 26

Athletic Bilbao
:
Villareal
ND | 01.03 | 01:00 3059060
Eibar
:
UD Levante Valencia
ND | 01.03 | 01:00 3059061
Espanyol Barcelona
:
Atlético Madryt
ND | 01.03 | 01:00 3059062
Granada
:
Celta de Vigo
ND | 01.03 | 01:00 3059063
Leganés
:
Deportivo Alavés
ND | 01.03 | 01:00 3059064
Mallorka
:
Getafe
ND | 01.03 | 01:00 3059065
Real Madryt
:
FC Barcelona
ND | 01.03 | 01:00 3059066
Real Sociedad
:
Real Valladolid
ND | 01.03 | 01:00 3059067
Sevilla
:
Osasuna
ND | 01.03 | 01:00 3059068
Valencia
:
Betis Sevilla
ND | 01.03 | 01:00 3059069

kolejka 27

Deportivo Alavés
:
Valencia
ND | 08.03 | 01:00 3059070
Atlético Madryt
:
Sevilla
ND | 08.03 | 01:00 3059071
FC Barcelona
:
Real Sociedad
ND | 08.03 | 01:00 3059072
Betis Sevilla
:
Real Madryt
ND | 08.03 | 01:00 3059073
Eibar
:
Mallorka
ND | 08.03 | 01:00 3059074
Getafe
:
Celta de Vigo
ND | 08.03 | 01:00 3059075
UD Levante Valencia
:
Granada
ND | 08.03 | 01:00 3059076
Osasuna
:
Espanyol Barcelona
ND | 08.03 | 01:00 3059077
Villareal
:
Leganés
ND | 08.03 | 01:00 3059078
Real Valladolid
:
Athletic Bilbao
ND | 08.03 | 01:00 3059079

kolejka 28

Athletic Bilbao
:
Atlético Madryt
ND | 15.03 | 01:00 3059080
Celta de Vigo
:
Villareal
ND | 15.03 | 01:00 3059081
Espanyol Barcelona
:
Deportivo Alavés
ND | 15.03 | 01:00 3059082
Granada
:
Getafe
ND | 15.03 | 01:00 3059083
Leganés
:
Real Valladolid
ND | 15.03 | 01:00 3059084
Mallorka
:
FC Barcelona
ND | 15.03 | 01:00 3059085
Real Madryt
:
Eibar
ND | 15.03 | 01:00 3059086
Real Sociedad
:
Osasuna
ND | 15.03 | 01:00 3059087
Sevilla
:
Betis Sevilla
ND | 15.03 | 01:00 3059088
Valencia
:
UD Levante Valencia
ND | 15.03 | 01:00 3059089

kolejka 29

Deportivo Alavés
:
Real Sociedad
ND | 22.03 | 01:00 3059090
FC Barcelona
:
Leganés
ND | 22.03 | 01:00 3059091
Betis Sevilla
:
Granada
ND | 22.03 | 01:00 3059092
Eibar
:
Athletic Bilbao
ND | 22.03 | 01:00 3059093
Getafe
:
Espanyol Barcelona
ND | 22.03 | 01:00 3059094
UD Levante Valencia
:
Sevilla
ND | 22.03 | 01:00 3059095
Osasuna
:
Atlético Madryt
ND | 22.03 | 01:00 3059096
Real Madryt
:
Valencia
ND | 22.03 | 01:00 3059097
Villareal
:
Mallorka
ND | 22.03 | 01:00 3059098
Real Valladolid
:
Celta de Vigo
ND | 22.03 | 01:00 3059099

kolejka 30

Athletic Bilbao
:
Betis Sevilla
ND | 05.04 | 02:00 3059100
Atlético Madryt
:
Real Valladolid
ND | 05.04 | 02:00 3059101
Celta de Vigo
:
Deportivo Alavés
ND | 05.04 | 02:00 3059102
Espanyol Barcelona
:
UD Levante Valencia
ND | 05.04 | 02:00 3059103
Getafe
:
Eibar
ND | 05.04 | 02:00 3059104
Granada
:
Villareal
ND | 05.04 | 02:00 3059105
Mallorka
:
Leganés
ND | 05.04 | 02:00 3059106
Real Sociedad
:
Real Madryt
ND | 05.04 | 02:00 3059107
Sevilla
:
FC Barcelona
ND | 05.04 | 02:00 3059108
Valencia
:
Osasuna
ND | 05.04 | 02:00 3059109

kolejka 31

Deportivo Alavés
:
Osasuna
ND | 12.04 | 02:00 3059110
FC Barcelona
:
Athletic Bilbao
ND | 12.04 | 02:00 3059111
Betis Sevilla
:
Espanyol Barcelona
ND | 12.04 | 02:00 3059112
Eibar
:
Valencia
ND | 12.04 | 02:00 3059113
Leganés
:
Granada
ND | 12.04 | 02:00 3059114
UD Levante Valencia
:
Atlético Madryt
ND | 12.04 | 02:00 3059115
Real Madryt
:
Mallorka
ND | 12.04 | 02:00 3059116
Real Sociedad
:
Celta de Vigo
ND | 12.04 | 02:00 3059117
Villareal
:
Sevilla
ND | 12.04 | 02:00 3059118
Real Valladolid
:
Getafe
ND | 12.04 | 02:00 3059119

kolejka 32

Athletic Bilbao
:
Mallorka
ŚR | 22.04 | 02:00 3059120
Atlético Madryt
:
Deportivo Alavés
ŚR | 22.04 | 02:00 3059121
Celta de Vigo
:
FC Barcelona
ŚR | 22.04 | 02:00 3059122
Espanyol Barcelona
:
Real Madryt
ŚR | 22.04 | 02:00 3059123
Getafe
:
Real Sociedad
ŚR | 22.04 | 02:00 3059124
Granada
:
Eibar
ŚR | 22.04 | 02:00 3059125
UD Levante Valencia
:
Betis Sevilla
ŚR | 22.04 | 02:00 3059126
Osasuna
:
Leganés
ŚR | 22.04 | 02:00 3059127
Sevilla
:
Real Valladolid
ŚR | 22.04 | 02:00 3059128
Villareal
:
Valencia
ŚR | 22.04 | 02:00 3059129

kolejka 33

Deportivo Alavés
:
Granada
ND | 26.04 | 02:00 3059130
FC Barcelona
:
Atlético Madryt
ND | 26.04 | 02:00 3059131
Betis Sevilla
:
Villareal
ND | 26.04 | 02:00 3059132
Eibar
:
Osasuna
ND | 26.04 | 02:00 3059133
Leganés
:
Sevilla
ND | 26.04 | 02:00 3059134
Mallorka
:
Celta de Vigo
ND | 26.04 | 02:00 3059135
Real Madryt
:
Getafe
ND | 26.04 | 02:00 3059136
Real Sociedad
:
Espanyol Barcelona
ND | 26.04 | 02:00 3059137
Valencia
:
Athletic Bilbao
ND | 26.04 | 02:00 3059138
Real Valladolid
:
UD Levante Valencia
ND | 26.04 | 02:00 3059139

kolejka 34

Athletic Bilbao
:
Real Madryt
ND | 03.05 | 02:00 3059140
Atlético Madryt
:
Mallorka
ND | 03.05 | 02:00 3059141
Celta de Vigo
:
Betis Sevilla
ND | 03.05 | 02:00 3059142
Espanyol Barcelona
:
Leganés
ND | 03.05 | 02:00 3059143
Granada
:
Valencia
ND | 03.05 | 02:00 3059144
UD Levante Valencia
:
Real Sociedad
ND | 03.05 | 02:00 3059145
Osasuna
:
Getafe
ND | 03.05 | 02:00 3059146
Sevilla
:
Eibar
ND | 03.05 | 02:00 3059147
Villareal
:
FC Barcelona
ND | 03.05 | 02:00 3059148
Real Valladolid
:
Deportivo Alavés
ND | 03.05 | 02:00 3059149

kolejka 35

Athletic Bilbao
:
Sevilla
ND | 10.05 | 02:00 3059150
FC Barcelona
:
Espanyol Barcelona
ND | 10.05 | 02:00 3059151
Betis Sevilla
:
Osasuna
ND | 10.05 | 02:00 3059152
Celta de Vigo
:
Atlético Madryt
ND | 10.05 | 02:00 3059153
Eibar
:
Leganés
ND | 10.05 | 02:00 3059154
Getafe
:
Villareal
ND | 10.05 | 02:00 3059155
Mallorka
:
UD Levante Valencia
ND | 10.05 | 02:00 3059156
Real Madryt
:
Deportivo Alavés
ND | 10.05 | 02:00 3059157
Real Sociedad
:
Granada
ND | 10.05 | 02:00 3059158
Valencia
:
Real Valladolid
ND | 10.05 | 02:00 3059159

kolejka 36

Deportivo Alavés
:
Getafe
ŚR | 13.05 | 02:00 3059160
Atlético Madryt
:
Betis Sevilla
ŚR | 13.05 | 02:00 3059161
Espanyol Barcelona
:
Eibar
ŚR | 13.05 | 02:00 3059162
Granada
:
Real Madryt
ŚR | 13.05 | 02:00 3059163
Leganés
:
Valencia
ŚR | 13.05 | 02:00 3059164
UD Levante Valencia
:
Athletic Bilbao
ŚR | 13.05 | 02:00 3059165
Osasuna
:
Celta de Vigo
ŚR | 13.05 | 02:00 3059166
Sevilla
:
Mallorka
ŚR | 13.05 | 02:00 3059167
Villareal
:
Real Sociedad
ŚR | 13.05 | 02:00 3059168
Real Valladolid
:
FC Barcelona
ŚR | 13.05 | 02:00 3059169

kolejka 37

Athletic Bilbao
:
Leganés
ND | 17.05 | 02:00 3059170
FC Barcelona
:
Osasuna
ND | 17.05 | 02:00 3059171
Betis Sevilla
:
Deportivo Alavés
ND | 17.05 | 02:00 3059172
Celta de Vigo
:
UD Levante Valencia
ND | 17.05 | 02:00 3059173
Eibar
:
Real Valladolid
ND | 17.05 | 02:00 3059174
Getafe
:
Atlético Madryt
ND | 17.05 | 02:00 3059175
Mallorka
:
Granada
ND | 17.05 | 02:00 3059176
Real Madryt
:
Villareal
ND | 17.05 | 02:00 3059177
Real Sociedad
:
Sevilla
ND | 17.05 | 02:00 3059178
Valencia
:
Espanyol Barcelona
ND | 17.05 | 02:00 3059179

kolejka 38

Deportivo Alavés
:
FC Barcelona
ND | 24.05 | 02:00 3059180
Atlético Madryt
:
Real Sociedad
ND | 24.05 | 02:00 3059181
Espanyol Barcelona
:
Celta de Vigo
ND | 24.05 | 02:00 3059182
Granada
:
Athletic Bilbao
ND | 24.05 | 02:00 3059183
Leganés
:
Real Madryt
ND | 24.05 | 02:00 3059184
UD Levante Valencia
:
Getafe
ND | 24.05 | 02:00 3059185
Osasuna
:
Mallorka
ND | 24.05 | 02:00 3059186
Sevilla
:
Valencia
ND | 24.05 | 02:00 3059187
Villareal
:
Eibar
ND | 24.05 | 02:00 3059188
Real Valladolid
:
Betis Sevilla
ND | 24.05 | 02:00 3059189

POLECANE

 

PRZEŻYJ TO SAM

100% PKO EKSTRAKLASY TYLKO W CANAL+
 

Liverpool - Arsenal

SO / 18:25 / CANAL+ SPORT2
 

Barcelona - Betis

ND / 20:55 / CANAL+ SPORT2 I CANAL+ 4K
 

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

SO / 17:00 / CANAL+ SPORT
 

FC Koeln - Borussia Dortmund

PT / 20:20 / CANAL+
 

Turbokozak: Przemysław Płacheta

ZAWODNIK LIDERA PKO EKSTRAKLASY W TURBOKOZAKU
 

Pomidor: Dariusz Sztylka

DYREKTOR SPORTOWY ŚLĄSKA BYŁ GOŚCIEM LIGI+ EXTRA
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+