LaLiga Santander HITY EKSCYTUJĄCEJ LIGI HISZPAŃSKIEJ W KAŻDY WEEKEND W NASZYCH KANAŁACH
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

LaLiga Santander

W kanałach sportowych NC+ kibice obejrzą mecze hiszpańskiej LaLiga Santander z udziałem wielkich klubów i gwiazd światowego futbolu. Transmisje z udziałem takich zespołów jak FC Barcelona, Real Madryt, Atletico Madryt, Sevilla i Valencia to piłkarskie hity, których nie może przegapić żaden fan futbolu. Wybrane mecze w standardzie 4K w CANAL+ 4K Ultra HD.
LaLiga

TRANSMISJE

Brak transmisji na żywo.
Zobacz transmisje z innych dyscyplin transmisje

TABELA

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Barcelona

38269390:3687
22

Atlético Madryt

382210655:2976
33

Real Madryt

382151263:4668
46

Valencia

381516751:3561
54

Getafe

381514948:3559
65

Sevilla

381781362:4759
79

Espanyol Barcelona

3814111348:5053
87

Athletic Bilbao

3813141141:4553
98

Real Sociedad

3813111445:4650
1013

Betis Sevilla

381481644:5250
1110

Deportivo Alavés

3813111439:5050
1211

Eibar

3811141346:5047
1312

Leganés

3811121537:4345
1414

Villareal

3810141449:5244
1516

UD Levante Valencia

3811111659:6644
1617

Real Valladolid

3810111732:5141
1715

Celta de Vigo

3810111753:6241
1818

Girona FC

389101937:5337
1920

SD Huesca

387121943:6533
2019

Rayo Vallecano

38882241:7032

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Girona FC
0:0
Real Valladolid
PT | 17.08 | 20:15 2857024
Betis Sevilla
0:3
UD Levante Valencia
PT | 17.08 | 22:15 2857021
Celta de Vigo
1:1
Espanyol Barcelona
SO | 18.08 | 18:15 2857022
Villareal
1:2
Real Sociedad
SO | 18.08 | 20:15 2857029
FC Barcelona
3:0
Deportivo Alavés
SO | 18.08 | 22:15 2857026
Eibar
1:2
SD Huesca
ND | 19.08 | 18:15 2857023
Rayo Vallecano
1:4
Sevilla
ND | 19.08 | 20:15 2857025
Real Madryt
2:0
Getafe
ND | 19.08 | 22:15 2857028
Valencia
1:1
Atlético Madryt
PN | 20.08 | 20:00 2857027
Athletic Bilbao
2:1
Leganés
PN | 20.08 | 22:00 2857020

kolejka 2

Getafe
2:0
Eibar
PT | 24.08 | 20:15 2857039
Leganés
2:2
Real Sociedad
PT | 24.08 | 22:15 2857035
Deportivo Alavés
0:0
Betis Sevilla
SO | 25.08 | 18:15 2857030
Atlético Madryt
1:0
Rayo Vallecano
SO | 25.08 | 20:15 2857032
Real Valladolid
0:1
FC Barcelona
SO | 25.08 | 22:15 2857037
Espanyol Barcelona
2:0
Valencia
ND | 26.08 | 18:15 2857033
Girona FC
1:4
Real Madryt
ND | 26.08 | 22:15 2857034
Sevilla
0:0
Villareal
ND | 26.08 | 22:15 2857036
UD Levante Valencia
1:2
Celta de Vigo
PN | 27.08 | 20:15 2857038
Athletic Bilbao
2:2
SD Huesca
PN | 27.08 | 22:00 2857031

kolejka 3

Getafe
0:0
Real Valladolid
PT | 31.08 | 20:00 2857044
Eibar
2:1
Real Sociedad
PT | 31.08 | 22:00 2857043
Villareal
0:1
Girona FC
PT | 31.08 | 22:00 2857048
Celta de Vigo
2:0
Atlético Madryt
SO | 01.09 | 18:30 2857047
Real Madryt
4:1
Leganés
SO | 01.09 | 20:45 2857049
UD Levante Valencia
2:2
Valencia
ND | 02.09 | 12:00 2857045
Deportivo Alavés
2:1
Espanyol Barcelona
ND | 02.09 | 16:15 2857040
FC Barcelona
8:2
SD Huesca
ND | 02.09 | 18:30 2857041
Betis Sevilla
1:0
Sevilla
ND | 02.09 | 20:45 2857042
Rayo Vallecano
1:1
Athletic Bilbao
ŚR | 24.10 | 19:00 2857046

kolejka 4

SD Huesca
0:1
Rayo Vallecano
PT | 14.09 | 21:00 2857053
Atlético Madryt
1:1
Eibar
SO | 15.09 | 13:00 2857051
Real Sociedad
1:2
FC Barcelona
SO | 15.09 | 16:15 2857056
Valencia
0:0
Betis Sevilla
SO | 15.09 | 18:30 2857057
Athletic Bilbao
1:1
Real Madryt
SO | 15.09 | 20:45 2857050
Leganés
0:1
Villareal
ND | 16.09 | 12:00 2857054
Espanyol Barcelona
1:0
UD Levante Valencia
ND | 16.09 | 16:15 2857052
Real Valladolid
0:1
Deportivo Alavés
ND | 16.09 | 18:30 2857055
Sevilla
0:2
Getafe
ND | 16.09 | 20:45 2857059
Girona FC
3:2
Celta de Vigo
PN | 17.09 | 21:00 2857058

kolejka 5

SD Huesca
0:1
Real Sociedad
PT | 21.09 | 21:00 2857063
Rayo Vallecano
1:5
Deportivo Alavés
SO | 22.09 | 13:00 2857065
Celta de Vigo
3:3
Real Valladolid
SO | 22.09 | 16:15 2857061
Eibar
1:0
Leganés
SO | 22.09 | 16:15 2857062
Getafe
0:2
Atlético Madryt
SO | 22.09 | 18:30 2857067
Real Madryt
1:0
Espanyol Barcelona
SO | 22.09 | 20:45 2857068
UD Levante Valencia
2:6
Sevilla
ND | 23.09 | 12:00 2857064
Villareal
0:0
Valencia
ND | 23.09 | 16:15 2857069
Betis Sevilla
2:2
Athletic Bilbao
ND | 23.09 | 20:00 2857066
FC Barcelona
2:2
Girona FC
ND | 23.09 | 20:45 2857060

kolejka 6

Espanyol Barcelona
1:0
Eibar
WT | 25.09 | 20:00 2857076
Real Sociedad
2:2
Rayo Vallecano
WT | 25.09 | 21:00 2857078
Atlético Madryt
3:0
SD Huesca
WT | 25.09 | 22:00 2857072
Athletic Bilbao
0:3
Villareal
ŚR | 26.09 | 20:00 2857071
Leganés
2:1
FC Barcelona
ŚR | 26.09 | 20:00 2857073
Valencia
1:1
Celta de Vigo
ŚR | 26.09 | 22:00 2857075
Sevilla
3:0
Real Madryt
ŚR | 26.09 | 22:00 2857079
Deportivo Alavés
1:1
Getafe
CZ | 27.09 | 20:00 2857070
Real Valladolid
2:1
UD Levante Valencia
CZ | 27.09 | 20:00 2857077
Girona FC
0:1
Betis Sevilla
CZ | 27.09 | 22:00 2857074

kolejka 7

Rayo Vallecano
2:2
Espanyol Barcelona
PT | 28.09 | 21:00 2857087
Real Sociedad
0:1
Valencia
SO | 29.09 | 13:00 2857083
FC Barcelona
1:1
Athletic Bilbao
SO | 29.09 | 16:15 2857086
Eibar
1:3
Sevilla
SO | 29.09 | 18:30 2857082
Real Madryt
0:0
Atlético Madryt
SO | 29.09 | 20:45 2857084
SD Huesca
1:1
Girona FC
ND | 30.09 | 12:00 2857088
Villareal
0:1
Real Valladolid
ND | 30.09 | 16:15 2857089
UD Levante Valencia
2:1
Deportivo Alavés
ND | 30.09 | 18:30 2857085
Betis Sevilla
1:0
Leganés
ND | 30.09 | 20:45 2857080
Celta de Vigo
1:1
Getafe
PN | 01.10 | 21:00 2857081

kolejka 8

Athletic Bilbao
1:3
Real Sociedad
PT | 05.10 | 21:00 2857091
Girona FC
2:3
Eibar
SO | 06.10 | 13:00 2857098
Getafe
0:1
UD Levante Valencia
SO | 06.10 | 16:15 2857094
Deportivo Alavés
1:0
Real Madryt
SO | 06.10 | 18:30 2857090
Leganés
1:0
Rayo Vallecano
SO | 06.10 | 20:45 2857095
Real Valladolid
1:0
SD Huesca
ND | 07.10 | 12:00 2857099
Atlético Madryt
1:0
Betis Sevilla
ND | 07.10 | 16:15 2857092
Espanyol Barcelona
3:1
Villareal
ND | 07.10 | 18:30 2857093
Sevilla
2:1
Celta de Vigo
ND | 07.10 | 18:30 2857097
Valencia
1:1
FC Barcelona
ND | 07.10 | 20:45 2857096

kolejka 9

Celta de Vigo
0:1
Deportivo Alavés
PT | 19.10 | 21:00 2857102
Real Madryt
1:2
UD Levante Valencia
SO | 20.10 | 13:00 2857109
Valencia
1:1
Leganés
SO | 20.10 | 16:15 2857108
Villareal
1:1
Atlético Madryt
SO | 20.10 | 18:30 2857104
FC Barcelona
4:2
Sevilla
SO | 20.10 | 20:45 2857100
Rayo Vallecano
1:2
Getafe
ND | 21.10 | 12:00 2857106
Eibar
1:1
Athletic Bilbao
ND | 21.10 | 16:15 2857103
SD Huesca
0:2
Espanyol Barcelona
ND | 21.10 | 18:30 2857105
Betis Sevilla
0:1
Real Valladolid
ND | 21.10 | 20:45 2857101
Real Sociedad
0:0
Girona FC
PN | 22.10 | 21:00 2857107

kolejka 10

Real Valladolid
1:1
Espanyol Barcelona
PT | 26.10 | 21:00 2857117
Girona FC
2:1
Rayo Vallecano
SO | 27.10 | 13:00 2857115
Athletic Bilbao
0:0
Valencia
SO | 27.10 | 16:15 2857112
Celta de Vigo
4:0
Eibar
SO | 27.10 | 18:30 2857114
UD Levante Valencia
2:0
Leganés
SO | 27.10 | 18:30 2857119
Atlético Madryt
2:0
Real Sociedad
SO | 27.10 | 20:45 2857113
Getafe
2:0
Betis Sevilla
ND | 28.10 | 12:00 2857116
FC Barcelona
5:1
Real Madryt
ND | 28.10 | 16:15 2857110
Deportivo Alavés
2:1
Villareal
ND | 28.10 | 18:30 2857111
Sevilla
2:1
SD Huesca
ND | 28.10 | 20:45 2857118

kolejka 11

Leganés
1:1
Atlético Madryt
SO | 03.11 | 13:00 2857125
Real Madryt
2:0
Real Valladolid
SO | 03.11 | 16:15 2857121
Valencia
0:1
Girona FC
SO | 03.11 | 18:30 2857128
Rayo Vallecano
2:3
FC Barcelona
SO | 03.11 | 20:45 2857126
Eibar
2:1
Deportivo Alavés
ND | 04.11 | 12:00 2857123
Villareal
1:1
UD Levante Valencia
ND | 04.11 | 16:15 2857129
Real Sociedad
0:0
Sevilla
ND | 04.11 | 18:30 2857122
SD Huesca
1:1
Getafe
ND | 04.11 | 18:30 2857127
Betis Sevilla
3:3
Celta de Vigo
ND | 04.11 | 20:45 2857120
Espanyol Barcelona
1:0
Athletic Bilbao
PN | 05.11 | 21:00 2857124

kolejka 12

UD Levante Valencia
1:3
Real Sociedad
PT | 09.11 | 21:00 2857135
Real Valladolid
0:0
Eibar
SO | 10.11 | 13:00 2857138
Getafe
0:1
Valencia
SO | 10.11 | 16:15 2857133
Atlético Madryt
3:2
Athletic Bilbao
SO | 10.11 | 18:30 2857137
Girona FC
0:0
Leganés
SO | 10.11 | 20:45 2857134
Deportivo Alavés
2:1
SD Huesca
ND | 11.11 | 12:00 2857130
FC Barcelona
3:4
Betis Sevilla
ND | 11.11 | 16:15 2857131
Rayo Vallecano
2:2
Villareal
ND | 11.11 | 18:30 2857136
Sevilla
2:1
Espanyol Barcelona
ND | 11.11 | 18:30 2857139
Celta de Vigo
2:4
Real Madryt
ND | 11.11 | 20:45 2857132

kolejka 13

Leganés
1:0
Deportivo Alavés
PT | 23.11 | 21:00 2857146
Eibar
3:0
Real Madryt
SO | 24.11 | 13:00 2857142
Valencia
3:0
Rayo Vallecano
SO | 24.11 | 16:15 2857149
SD Huesca
2:2
UD Levante Valencia
SO | 24.11 | 18:30 2857144
Atlético Madryt
1:1
FC Barcelona
SO | 24.11 | 20:45 2857140
Athletic Bilbao
1:1
Getafe
ND | 25.11 | 12:00 2857141
Sevilla
1:0
Real Valladolid
ND | 25.11 | 16:15 2857145
Espanyol Barcelona
1:3
Girona FC
ND | 25.11 | 18:30 2857143
Villareal
2:1
Betis Sevilla
ND | 25.11 | 20:45 2857147
Real Sociedad
2:1
Celta de Vigo
PN | 26.11 | 21:00 2857148

kolejka 14

Rayo Vallecano
1:0
Eibar
PT | 30.11 | 21:00 2857157
Celta de Vigo
2:0
SD Huesca
SO | 01.12 | 13:00 2857153
Real Valladolid
2:4
Leganés
SO | 01.12 | 16:15 2857159
Getafe
3:0
Espanyol Barcelona
SO | 01.12 | 18:30 2857158
Real Madryt
2:0
Valencia
SO | 01.12 | 20:45 2857154
Betis Sevilla
1:0
Real Sociedad
ND | 02.12 | 12:00 2857152
Girona FC
1:1
Atlético Madryt
ND | 02.12 | 16:15 2857156
FC Barcelona
2:0
Villareal
ND | 02.12 | 18:30 2857151
Deportivo Alavés
1:1
Sevilla
ND | 02.12 | 20:45 2857150
UD Levante Valencia
3:0
Athletic Bilbao
PN | 03.12 | 21:00 2857155

kolejka 15

Leganés
1:1
Getafe
PT | 07.12 | 21:00 2857168
Atlético Madryt
3:0
Deportivo Alavés
SO | 08.12 | 13:00 2857165
Valencia
1:1
Sevilla
SO | 08.12 | 16:15 2857169
Villareal
2:3
Celta de Vigo
SO | 08.12 | 18:30 2857167
Espanyol Barcelona
0:4
FC Barcelona
SO | 08.12 | 20:45 2857166
Eibar
4:4
UD Levante Valencia
ND | 09.12 | 12:00 2857162
SD Huesca
0:1
Real Madryt
ND | 09.12 | 16:15 2857163
Real Sociedad
1:2
Real Valladolid
ND | 09.12 | 18:30 2857164
Betis Sevilla
2:0
Rayo Vallecano
ND | 09.12 | 20:45 2857161
Athletic Bilbao
1:0
Girona FC
PN | 10.12 | 21:00 2857160

kolejka 16

Celta de Vigo
0:0
Leganés
PT | 14.12 | 21:00 2857171
Getafe
1:0
Real Sociedad
SO | 15.12 | 13:00 2857173
Real Valladolid
2:3
Atlético Madryt
SO | 15.12 | 16:15 2857175
Real Madryt
1:0
Rayo Vallecano
SO | 15.12 | 18:30 2857179
Eibar
1:1
Valencia
SO | 15.12 | 20:45 2857172
Sevilla
2:0
Girona FC
ND | 16.12 | 12:00 2857178
Espanyol Barcelona
1:3
Betis Sevilla
ND | 16.12 | 16:15 2857177
SD Huesca
2:2
Villareal
ND | 16.12 | 18:30 2857174
UD Levante Valencia
0:5
FC Barcelona
ND | 16.12 | 20:45 2857176
Deportivo Alavés
0:0
Athletic Bilbao
PN | 17.12 | 21:00 2857170

kolejka 17

Girona FC
1:1
Getafe
PT | 21.12 | 19:30 2857186
Real Sociedad
0:1
Deportivo Alavés
PT | 21.12 | 21:00 2857185
Betis Sevilla
1:1
Eibar
SO | 22.12 | 13:00 2857183
Atlético Madryt
1:0
Espanyol Barcelona
SO | 22.12 | 16:15 2857181
FC Barcelona
2:0
Celta de Vigo
SO | 22.12 | 18:30 2857182
Athletic Bilbao
1:1
Real Valladolid
SO | 22.12 | 20:45 2857180
Valencia
2:1
SD Huesca
ND | 23.12 | 12:00 2857187
Leganés
1:1
Sevilla
ND | 23.12 | 16:15 2857184
Rayo Vallecano
2:1
UD Levante Valencia
ND | 23.12 | 18:30 2857188
Villareal
2:2
Real Madryt
CZ | 03.01 | 21:30 2857189

kolejka 18

UD Levante Valencia
2:2
Girona FC
PT | 04.01 | 19:00 2857198
Espanyol Barcelona
1:0
Leganés
PT | 04.01 | 21:00 2857192
Real Valladolid
0:1
Rayo Vallecano
SO | 05.01 | 13:00 2857199
Deportivo Alavés
2:1
Valencia
SO | 05.01 | 16:15 2857190
SD Huesca
2:1
Betis Sevilla
SO | 05.01 | 20:45 2857197
Eibar
0:0
Villareal
ND | 06.01 | 12:00 2857191
Sevilla
1:1
Atlético Madryt
ND | 06.01 | 16:15 2857195
Real Madryt
0:2
Real Sociedad
ND | 06.01 | 18:30 2857193
Getafe
1:2
FC Barcelona
ND | 06.01 | 20:45 2857196
Celta de Vigo
1:2
Athletic Bilbao
PN | 07.01 | 21:00 2857194

kolejka 19

Rayo Vallecano
4:2
Celta de Vigo
PT | 11.01 | 21:00 2857206
Leganés
1:0
SD Huesca
SO | 12.01 | 13:00 2857209
Valencia
1:1
Real Valladolid
SO | 12.01 | 16:15 2857204
Girona FC
1:1
Deportivo Alavés
SO | 12.01 | 18:30 2857205
Villareal
1:2
Getafe
SO | 12.01 | 20:45 2857208
Atlético Madryt
1:0
UD Levante Valencia
ND | 13.01 | 12:00 2857201
Athletic Bilbao
2:0
Sevilla
ND | 13.01 | 16:15 2857200
FC Barcelona
3:0
Eibar
ND | 13.01 | 18:30 2857202
Betis Sevilla
1:2
Real Madryt
ND | 13.01 | 20:45 2857203
Real Sociedad
3:2
Espanyol Barcelona
PN | 14.01 | 21:00 2857207

kolejka 20

Getafe
4:0
Deportivo Alavés
PT | 18.01 | 21:00 2857217
Real Madryt
2:0
Sevilla
SO | 19.01 | 16:15 2857216
SD Huesca
0:3
Atlético Madryt
SO | 19.01 | 18:30 2857219
Celta de Vigo
1:2
Valencia
SO | 19.01 | 20:45 2857212
Betis Sevilla
3:2
Girona FC
ND | 20.01 | 12:00 2857211
Villareal
1:1
Athletic Bilbao
ND | 20.01 | 16:15 2857218
UD Levante Valencia
2:0
Real Valladolid
ND | 20.01 | 18:30 2857214
Rayo Vallecano
2:2
Real Sociedad
ND | 20.01 | 18:30 2857215
FC Barcelona
3:1
Leganés
ND | 20.01 | 20:45 2857210
Eibar
3:0
Espanyol Barcelona
PN | 21.01 | 21:00 2857213

kolejka 21

Sevilla
5:0
UD Levante Valencia
SO | 26.01 | 13:00 2857229
Atlético Madryt
2:0
Getafe
SO | 26.01 | 16:15 2857222
Leganés
2:2
Eibar
SO | 26.01 | 18:30 2857227
Valencia
3:0
Villareal
SO | 26.01 | 20:45 2857224
Real Valladolid
2:1
Celta de Vigo
ND | 27.01 | 12:00 2857226
Girona FC
0:2
FC Barcelona
ND | 27.01 | 16:15 2857225
Athletic Bilbao
1:0
Betis Sevilla
ND | 27.01 | 18:30 2857221
Real Sociedad
0:0
SD Huesca
ND | 27.01 | 18:30 2857228
Espanyol Barcelona
2:4
Real Madryt
ND | 27.01 | 20:45 2857223
Deportivo Alavés
0:1
Rayo Vallecano
PN | 28.01 | 21:00 2857220

kolejka 22

SD Huesca
4:0
Real Valladolid
PT | 01.02 | 21:00 2857233
UD Levante Valencia
0:0
Getafe
SO | 02.02 | 13:00 2857238
Real Sociedad
2:1
Athletic Bilbao
SO | 02.02 | 16:15 2857235
FC Barcelona
2:2
Valencia
SO | 02.02 | 18:30 2857230
Celta de Vigo
1:0
Sevilla
SO | 02.02 | 20:45 2857231
Villareal
2:2
Espanyol Barcelona
ND | 03.02 | 12:00 2857237
Betis Sevilla
1:0
Atlético Madryt
ND | 03.02 | 16:15 2857236
Eibar
3:0
Girona FC
ND | 03.02 | 18:30 2857232
Real Madryt
3:0
Deportivo Alavés
ND | 03.02 | 20:45 2857234
Rayo Vallecano
1:2
Leganés
PN | 04.02 | 21:00 2857239

kolejka 23

Real Valladolid
0:0
Villareal
PT | 08.02 | 21:00 2857245
Getafe
3:1
Celta de Vigo
SO | 09.02 | 13:00 2857247
Atlético Madryt
1:3
Real Madryt
SO | 09.02 | 16:15 2857240
Espanyol Barcelona
2:1
Rayo Vallecano
SO | 09.02 | 18:30 2857243
Girona FC
0:2
SD Huesca
SO | 09.02 | 20:45 2857244
Leganés
3:0
Betis Sevilla
ND | 10.02 | 12:00 2857246
Valencia
0:0
Real Sociedad
ND | 10.02 | 16:15 2857249
Sevilla
2:2
Eibar
ND | 10.02 | 18:30 2857248
Athletic Bilbao
0:0
FC Barcelona
ND | 10.02 | 20:45 2857242
Deportivo Alavés
2:0
UD Levante Valencia
PN | 11.02 | 21:00 2857241

kolejka 24

Eibar
2:2
Getafe
PT | 15.02 | 21:00 2857252
Celta de Vigo
1:4
UD Levante Valencia
SO | 16.02 | 13:00 2857251
Rayo Vallecano
0:1
Atlético Madryt
SO | 16.02 | 16:15 2857255
Real Sociedad
3:0
Leganés
SO | 16.02 | 18:30 2857258
FC Barcelona
1:0
Real Valladolid
SO | 16.02 | 20:45 2857250
Real Madryt
1:2
Girona FC
ND | 17.02 | 12:00 2857257
Valencia
0:0
Espanyol Barcelona
ND | 17.02 | 16:15 2857256
Villareal
3:0
Sevilla
ND | 17.02 | 18:30 2857259
Betis Sevilla
1:1
Deportivo Alavés
ND | 17.02 | 20:45 2857253
SD Huesca
0:1
Athletic Bilbao
PN | 18.02 | 21:00 2857254

kolejka 25

Espanyol Barcelona
1:1
SD Huesca
PT | 22.02 | 21:00 2857263
Getafe
2:1
Rayo Vallecano
SO | 23.02 | 13:00 2857264
Sevilla
2:4
FC Barcelona
SO | 23.02 | 16:15 2857268
Deportivo Alavés
0:0
Celta de Vigo
SO | 23.02 | 18:30 2857260
Athletic Bilbao
1:0
Eibar
SO | 23.02 | 20:45 2857261
Leganés
1:1
Valencia
ND | 24.02 | 12:00 2857266
Atlético Madryt
2:0
Villareal
ND | 24.02 | 16:15 2857262
Real Valladolid
0:2
Betis Sevilla
ND | 24.02 | 18:30 2857269
UD Levante Valencia
1:2
Real Madryt
ND | 24.02 | 20:45 2857267
Girona FC
0:0
Real Sociedad
PN | 25.02 | 21:00 2857265

kolejka 26

Rayo Vallecano
0:2
Girona FC
PT | 01.03 | 21:00 2857279
Espanyol Barcelona
3:1
Real Valladolid
SO | 02.03 | 13:00 2857271
Villareal
1:2
Deportivo Alavés
SO | 02.03 | 16:15 2857275
SD Huesca
2:1
Sevilla
SO | 02.03 | 18:30 2857272
Real Madryt
0:1
FC Barcelona
SO | 02.03 | 20:45 2857274
Eibar
1:0
Celta de Vigo
ND | 03.03 | 12:00 2857278
Betis Sevilla
1:2
Getafe
ND | 03.03 | 16:15 2857270
Real Sociedad
0:2
Atlético Madryt
ND | 03.03 | 18:30 2857277
Valencia
2:0
Athletic Bilbao
ND | 03.03 | 20:45 2857276
Leganés
1:0
UD Levante Valencia
PN | 04.03 | 21:00 2857273

kolejka 27

Athletic Bilbao
1:1
Espanyol Barcelona
PT | 08.03 | 21:00 2857281
Deportivo Alavés
1:1
Eibar
SO | 09.03 | 13:00 2857280
Atlético Madryt
1:0
Leganés
SO | 09.03 | 16:15 2857282
FC Barcelona
3:1
Rayo Vallecano
SO | 09.03 | 18:30 2857283
Getafe
2:1
SD Huesca
SO | 09.03 | 20:45 2857284
Celta de Vigo
0:1
Betis Sevilla
ND | 10.03 | 12:00 2857287
Girona FC
2:3
Valencia
ND | 10.03 | 16:15 2857285
UD Levante Valencia
0:2
Villareal
ND | 10.03 | 18:30 2857286
Sevilla
5:2
Real Sociedad
ND | 10.03 | 18:30 2857289
Real Valladolid
1:4
Real Madryt
ND | 10.03 | 20:45 2857288

kolejka 28

Real Sociedad
1:1
UD Levante Valencia
PT | 15.03 | 21:00 2857298
SD Huesca
1:3
Deportivo Alavés
SO | 16.03 | 13:00 2857293
Real Madryt
2:0
Celta de Vigo
SO | 16.03 | 16:15 2857295
Athletic Bilbao
2:0
Atlético Madryt
SO | 16.03 | 18:30 2857290
Leganés
0:2
Girona FC
SO | 16.03 | 20:45 2857297
Eibar
1:2
Real Valladolid
ND | 17.03 | 12:00 2857291
Espanyol Barcelona
0:1
Sevilla
ND | 17.03 | 16:15 2857292
Valencia
0:0
Getafe
ND | 17.03 | 18:30 2857296
Villareal
3:1
Rayo Vallecano
ND | 17.03 | 18:30 2857299
Betis Sevilla
1:4
FC Barcelona
ND | 17.03 | 20:45 2857294

kolejka 29

Girona FC
1:2
Athletic Bilbao
PT | 29.03 | 21:00 2857305
Getafe
0:2
Leganés
SO | 30.03 | 13:00 2857303
FC Barcelona
2:0
Espanyol Barcelona
SO | 30.03 | 16:15 2857301
Celta de Vigo
3:2
Villareal
SO | 30.03 | 18:30 2857302
Deportivo Alavés
0:4
Atlético Madryt
SO | 30.03 | 20:45 2857300
UD Levante Valencia
2:2
Eibar
ND | 31.03 | 12:00 2857307
Rayo Vallecano
1:1
Betis Sevilla
ND | 31.03 | 14:00 2857306
Sevilla
0:1
Valencia
ND | 31.03 | 16:15 2857304
Real Valladolid
1:1
Real Sociedad
ND | 31.03 | 18:30 2857309
Real Madryt
3:2
SD Huesca
ND | 31.03 | 20:45 2857308

kolejka 30

Atlético Madryt
2:0
Girona FC
WT | 02.04 | 19:30 2857311
Espanyol Barcelona
1:1
Getafe
WT | 02.04 | 20:30 2857313
Villareal
4:4
FC Barcelona
WT | 02.04 | 21:30 2857316
Athletic Bilbao
3:2
UD Levante Valencia
ŚR | 03.04 | 19:30 2857310
Eibar
2:1
Rayo Vallecano
ŚR | 03.04 | 20:30 2857312
SD Huesca
3:3
Celta de Vigo
ŚR | 03.04 | 20:30 2857318
Valencia
2:1
Real Madryt
ŚR | 03.04 | 21:30 2857319
Sevilla
2:0
Deportivo Alavés
CZ | 04.04 | 19:30 2857315
Leganés
1:0
Real Valladolid
CZ | 04.04 | 20:30 2857314
Real Sociedad
2:1
Betis Sevilla
CZ | 04.04 | 21:30 2857317

kolejka 31

Girona FC
1:2
Espanyol Barcelona
SO | 06.04 | 13:00 2857327
Real Madryt
2:1
Eibar
SO | 06.04 | 16:15 2857326
Rayo Vallecano
2:0
Valencia
SO | 06.04 | 18:30 2857323
FC Barcelona
2:0
Atlético Madryt
SO | 06.04 | 20:45 2857325
Deportivo Alavés
1:1
Leganés
ND | 07.04 | 12:00 2857320
Getafe
1:0
Athletic Bilbao
ND | 07.04 | 14:00 2857324
Real Valladolid
0:2
Sevilla
ND | 07.04 | 16:15 2857329
Celta de Vigo
3:1
Real Sociedad
ND | 07.04 | 18:30 2857322
UD Levante Valencia
2:2
SD Huesca
ND | 07.04 | 18:30 2857328
Betis Sevilla
2:1
Villareal
ND | 07.04 | 20:45 2857321

kolejka 32

Espanyol Barcelona
2:1
Deportivo Alavés
SO | 13.04 | 13:00 2857334
SD Huesca
0:0
FC Barcelona
SO | 13.04 | 16:15 2857335
Atlético Madryt
2:0
Celta de Vigo
SO | 13.04 | 18:30 2857331
Sevilla
3:2
Betis Sevilla
SO | 13.04 | 20:45 2857336
Real Valladolid
2:2
Getafe
ND | 14.04 | 12:00 2857338
Athletic Bilbao
3:2
Rayo Vallecano
ND | 14.04 | 14:00 2857330
Real Sociedad
1:1
Eibar
ND | 14.04 | 16:15 2857337
Girona FC
0:1
Villareal
ND | 14.04 | 18:30 2857332
Valencia
3:1
UD Levante Valencia
ND | 14.04 | 20:45 2857339
Leganés
1:1
Real Madryt
PN | 15.04 | 21:00 2857333

kolejka 33

Deportivo Alavés
2:2
Real Valladolid
PT | 19.04 | 21:00 2857340
Celta de Vigo
2:1
Girona FC
SO | 20.04 | 13:00 2857343
Eibar
0:1
Atlético Madryt
SO | 20.04 | 16:15 2857346
Rayo Vallecano
0:0
SD Huesca
SO | 20.04 | 18:30 2857348
FC Barcelona
2:1
Real Sociedad
SO | 20.04 | 20:45 2857341
UD Levante Valencia
2:2
Espanyol Barcelona
ND | 21.04 | 12:00 2857347
Getafe
3:0
Sevilla
ND | 21.04 | 14:00 2857344
Real Madryt
3:0
Athletic Bilbao
ND | 21.04 | 16:15 2857345
Villareal
2:1
Leganés
ND | 21.04 | 18:30 2857349
Betis Sevilla
1:2
Valencia
ND | 21.04 | 20:45 2857342

kolejka 34

SD Huesca
2:0
Eibar
WT | 23.04 | 19:30 2857357
Real Valladolid
1:0
Girona FC
WT | 23.04 | 20:30 2857358
Deportivo Alavés
0:2
FC Barcelona
WT | 23.04 | 21:30 2857350
Atlético Madryt
3:2
Valencia
ŚR | 24.04 | 19:30 2857351
Leganés
0:1
Athletic Bilbao
ŚR | 24.04 | 20:30 2857354
Espanyol Barcelona
1:1
Celta de Vigo
ŚR | 24.04 | 20:30 2857356
UD Levante Valencia
4:0
Betis Sevilla
ŚR | 24.04 | 21:30 2857355
Sevilla
5:0
Rayo Vallecano
CZ | 25.04 | 19:30 2857359
Real Sociedad
0:1
Villareal
CZ | 25.04 | 20:30 2857353
Getafe
0:0
Real Madryt
CZ | 25.04 | 21:30 2857352

kolejka 35

Athletic Bilbao
1:1
Deportivo Alavés
SO | 27.04 | 13:00 2857365
Atlético Madryt
1:0
Real Valladolid
SO | 27.04 | 16:15 2857360
Leganés
0:0
Celta de Vigo
SO | 27.04 | 18:30 2857366
FC Barcelona
1:0
UD Levante Valencia
SO | 27.04 | 20:45 2857361
Valencia
0:1
Eibar
ND | 28.04 | 12:00 2857367
Girona FC
1:0
Sevilla
ND | 28.04 | 14:00 2857363
Real Sociedad
2:1
Getafe
ND | 28.04 | 16:15 2857368
Villareal
1:1
SD Huesca
ND | 28.04 | 18:30 2857369
Rayo Vallecano
1:0
Real Madryt
ND | 28.04 | 20:45 2857364
Betis Sevilla
1:1
Espanyol Barcelona
PN | 29.04 | 21:00 2857362

kolejka 36

Sevilla
0:3
Leganés
PT | 03.05 | 21:00 2857379
UD Levante Valencia
4:1
Rayo Vallecano
SO | 04.05 | 13:00 2857373
Espanyol Barcelona
3:0
Atlético Madryt
SO | 04.05 | 16:15 2857376
Deportivo Alavés
0:1
Real Sociedad
SO | 04.05 | 18:30 2857370
Celta de Vigo
2:0
FC Barcelona
SO | 04.05 | 20:45 2857377
Getafe
2:0
Girona FC
ND | 05.05 | 12:00 2857371
Eibar
1:0
Betis Sevilla
ND | 05.05 | 14:00 2857378
Real Madryt
3:2
Villareal
ND | 05.05 | 16:15 2857374
Real Valladolid
1:0
Athletic Bilbao
ND | 05.05 | 18:30 2857375
SD Huesca
2:6
Valencia
ND | 05.05 | 20:45 2857372

kolejka 37

Athletic Bilbao
3:1
Celta de Vigo
ND | 12.05 | 18:30 2857380
Atlético Madryt
1:1
Sevilla
ND | 12.05 | 18:30 2857381
FC Barcelona
2:0
Getafe
ND | 12.05 | 18:30 2857382
Betis Sevilla
2:1
SD Huesca
ND | 12.05 | 18:30 2857383
Girona FC
1:2
UD Levante Valencia
ND | 12.05 | 18:30 2857384
Rayo Vallecano
1:2
Real Valladolid
ND | 12.05 | 18:30 2857385
Valencia
3:1
Deportivo Alavés
ND | 12.05 | 18:30 2857386
Villareal
1:0
Eibar
ND | 12.05 | 18:30 2857387
Leganés
0:2
Espanyol Barcelona
ND | 12.05 | 18:30 2857388
Real Sociedad
3:1
Real Madryt
ND | 12.05 | 18:30 2857389

kolejka 38

UD Levante Valencia
2:2
Atlético Madryt
SO | 18.05 | 13:00 2857396
Espanyol Barcelona
2:0
Real Sociedad
SO | 18.05 | 16:15 2857392
Getafe
2:2
Villareal
SO | 18.05 | 16:15 2857393
Sevilla
2:0
Athletic Bilbao
SO | 18.05 | 16:15 2857395
Real Valladolid
0:2
Valencia
SO | 18.05 | 16:15 2857399
Deportivo Alavés
2:1
Girona FC
SO | 18.05 | 20:45 2857390
Celta de Vigo
2:2
Rayo Vallecano
SO | 18.05 | 20:45 2857391
SD Huesca
2:1
Leganés
SO | 18.05 | 20:45 2857394
Real Madryt
0:2
Betis Sevilla
ND | 19.05 | 12:00 2857398
Eibar
2:2
FC Barcelona
ND | 19.05 | 16:15 2857397

Osasuna awansowała do Primera Division

Osasuna Pampeluna zagra w przyszłym sezonie w rozgrywkach...

22:57 (20.05)

Abelardo Fernandez rozstał się z Deportivo Alaves

Abelardo Fernandez nie będzie dłużej trenerem Deportivo...

21:44 (20.05)

Zidane: Najlepszą rzeczą jest dla nas to, że sezon się...

Real Madryt zakończył bardzo nieudany dla siebie sezon...

11:23 (20.05)

Toni Kroos przedłużył kontrakt z Realem Madryt

Koniec spekulacji na temat przyszłości Toniego Kroosa....

10:30 (20.05)

Quique Setien opuszcza Betis Sewilla

Quique Setien nie będzie dłużej trenerem Betisu Sewilla -...

20:26 (19.05)

Primera Division: Dwa gole Messiego i remis Barcelony w...

Piłkarze SD Eibar zremisowali u siebie z FC Barcelona 2:2...

18:14 (19.05)

La Liga: Real Madryt zakończył sezon porażką z Betisem

Real Madryt przegrał u siebie z Realem Betis Sewilla 0:2...

13:53 (19.05)

Marcelino: Valencia musi regularnie grać w Lidze Mistrzów

Valencia CF pokonał na wyjeździe w ostatniej kolejce Real...

11:49 (19.05)

Primera Division: Girona FC przegrała trzeci mecz z rzędu...

Deportivo Alaves Vitoria pokonało u siebie Girona FC 2:1...

22:45 (18.05)

Primera Division: Valencia CF pokonała Real Valladolid i...

Valencia CF pokonała na wyjeździe Real Valladolid 2:0 w...

18:18 (18.05)

La Liga: Levante zremisowało z Atletico

Levante UD zremisowało u siebie z Atletico Madryt 2:2...

15:10 (18.05)

Marcos Alonso może trafić do Atletico

Obrońca Chelsea FC Marcos Alonso w nowym sezonie może...

14:15 (18.05)

Atletico chce sprowadzić Marcosa Llorente

Atletico Madryt chce sprowadzić Marcosa Llorente z Realu...

10:28 (18.05)

Czterech piłkarzy PSG i trzech z MC w kadrze Brazylii na...

Selekcjoner reprezentacji Brazylii Tite podał skład kadry...

21:05 (17.05)

Cazorla wraca do reprezentacji Hiszpanii

Santi Cazorla po czterech latach przerwy znalazł się...

16:18 (17.05)

Valencia spróbuje pozyskać Cillessen

Według "Superdeporte" Valencia CF w letnim oknie...

12:44 (17.05)

POLECANE

 

Finał Pucharu Rosji

Z UDZIAŁEM GRZEGORZA KRYCHOWIAKA
 

Finały Konferencji NBA

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI
 

LOTTO Ekstraklasa

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W CANAL+
 

LaLiga Santander

PLAN TRANSMISJI LIGI HISZPAŃSKIEJ
 

Bundesliga

PLAN TRANSMISJI LIGI NIEMIECKIEJ
 

Liga Mistrzów VELUX EHF

ROZGRYWKI NAJLEPSZYCH KLUBÓW PIŁKI RĘCZNEJ
 

NBA

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI