NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

Brak transmisji na żywo.
Zobacz transmisje z innych dyscyplin transmisje

Liga Europy: Rozlosowano pary 1/16 finału

W siedzibie Europejskiej Federacji Piłkarskiej (UEFA) w...

13:46 (11.12)

Znamy pary 1/16 finału Ligi Europy UEFA

W poniedziałek, 11 grudnia, odbyło się losowanie par 1/16...

WIĘCEJ

Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Europy UEFA

W czwartek poznamy wszystkie zespoły, które zagrają w...

WIĘCEJ

5. kolejka Ligi Europy UEFA

Po emocjach związanych z meczami Ligi Mistrzów UEFA, w...

WIĘCEJ

Mecze 4. kolejki Ligi Europy w kanałach sportowych NC+

W czwartek 2 listopada zostanie rozegrana 4. seria...

WIĘCEJ

Trzecia kolejka Ligi Europy UEFA

Po rywalizacji w Lidze Mistrzów UEFA czas na Ligę Europy....

WIĘCEJ

Druga kolejka Ligi Europy UEFA

W czwartek odbędą się mecze drugiej kolejki Ligi Europy...

WIĘCEJ

Startuje Liga Europy UEFA!

W czwartek początek rozgrywek Ligi Europy UEFA.

WIĘCEJ

Wyniki losowania grup Ligi Europy UEFA

Znamy już składy grup Ligi Europy UEFA 2017/2018.

WIĘCEJ

El. LE: Remis Legii z Sheriffem

Legia Warszawa zremisowała u siebie z Sheriffem Tyraspol...

22:41 (17.08)

Superpuchar Europy: Real Madryt - Manchester United 2:1

Rozpoczęcie sezonu 2017/18 w europejskich pucharach dla...

WIĘCEJ

Sheriff Tyraspol na drodze Legii do fazy grupowej LE

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie czwartej rundy...

13:46 (04.08)

Sheriff Tyraspol na drodze Legii do fazy grupowej Ligi...

W piątek w Nyonie odbyło się losowanie czwartej rundy...

WIĘCEJ

El. LE: Zmarnowane szanse i remis Lecha z FC Utrecht

Lech Poznań zremisował na wyjeździe z FC Utrecht 0:0 w...

20:53 (27.07)

Sheridan: Nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych okazji

Jagiellonia Białystok przegrała u siebie z FK Gabala 0:2...

09:40 (21.07)

Makuszewski: Zasłużyliśmy na awans

Lech Poznań wygrał u siebie z FK Haugesund 2:0 i zagra w...

09:14 (21.07)

TABELA

Grupa A

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Villareal

632110:611
23

Astana

631210:710
32

SK Slavia Praga

62226:68
44

Maccabi Tel Aviv FC

61141:84

Grupa B

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Dynamo Kijów

641115:913
22

Partizan

62228:98
34

BSC Young Boys Berno

61327:86
43

Skënderbeu Korçë

61236:105

Grupa C

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Sporting Braga

63129:810
22

Ludogorets

62317:59
33

Istanbul BB

62227:88
44

Hoffenheim

61238:105

Grupa D

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

AC Milan

632113:611
22

AEK Ateny

61506:58
33

Rijeka

621311:127
44

FK Austria Wiedeń

61239:165

Grupa E

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Atalanta

642014:414
22

Olympique Lyon

632111:411
34

Everton

61147:154
43

Apollon

60335:143

Grupa F

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

Lokomotiv Moskva

63219:411
23

FC København

62317:39
31

Sheriff

62314:49
44

FC Zilina

60241:102

Grupa G

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

FC Viktoria Plzen

640213:812
21

FC Steaua Bukareszt

63129:710
33

FC Lugano

63039:119
44

Hapoel Beer Sheva

61145:104

Grupa H

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Arsenal Londyn

641114:413
23

Crvena Zvezda

62313:29
32

1. FC Köln

62047:86
44

BATE

61236:165

Grupa I

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

FC Salzburg

63307:112
22

Olympique Marsylia

62224:48
33

Konyaspor

61324:66
44

Vitoria Guimaraes

61235:95

Grupa J

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
12

Athletic Bilbao

63218:511
21

Östersunds FK

63218:411
33

FC Zorya Luhansk

62043:96
44

Hertha BSC Berlin

61236:75

Grupa K

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Lazio Rzym

641112:713
22

Nicea

630312:79
33

SV Zulte Waregem

62138:137
44

Vitesse

61235:105

Grupa L

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Zenit

651017:516
22

Real Sociedad

640216:612
33

Rosenborg

61236:115
44

Vardar

60153:201

WYNIKI I TERMINARZ

runda 1

Grupa A
Villareal
3:1
Astana
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa A
SK Slavia Praga
1:0
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa B
FC Dynamo Kijów
3:1
Skënderbeu Korçë
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
1:1
Partizan
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa C
Hoffenheim
1:2
Sporting Braga
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa C
Istanbul BB
0:0
Ludogorets
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa D
FK Austria Wiedeń
1:5
AC Milan
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa D
Rijeka
1:2
AEK Ateny
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa E
Atalanta
3:0
Everton
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa E
Apollon
1:1
Olympique Lyon
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa F
FC Zilina
0:0
Sheriff
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa F
FC København
0:0
Lokomotiv Moskva
CZ | 14.09 | 19:00
Grupa G
Hapoel Beer Sheva
2:1
FC Lugano
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa G
FC Steaua Bukareszt
3:0
FC Viktoria Plzen
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa H
Crvena Zvezda
1:1
BATE
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa H
Arsenal Londyn
3:1
1. FC Köln
CZ | 14.09 | 22:05
Grupa I
Olympique Marsylia
1:0
Konyaspor
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa I
Vitoria Guimaraes
1:1
FC Salzburg
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa J
FC Zorya Luhansk
0:2
Östersunds FK
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa J
Hertha BSC Berlin
0:0
Athletic Bilbao
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa K
SV Zulte Waregem
1:5
Nicea
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa K
Vitesse
2:3
Lazio Rzym
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa L
Vardar
0:5
Zenit
CZ | 14.09 | 21:05
Grupa L
Real Sociedad
4:0
Rosenborg
CZ | 14.09 | 21:05

runda 2

Grupa A
Astana
1:1
SK Slavia Praga
CZ | 28.09 | 17:00
Grupa A
Maccabi Tel Aviv FC
0:0
Villareal
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa B
Partizan
2:3
FC Dynamo Kijów
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa B
Skënderbeu Korçë
1:1
BSC Young Boys Berno
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa C
Ludogorets
2:1
Hoffenheim
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa C
Sporting Braga
2:1
Istanbul BB
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa D
AEK Ateny
2:2
FK Austria Wiedeń
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa D
AC Milan
3:2
Rijeka
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa E
Olympique Lyon
1:1
Atalanta
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa E
Everton
2:2
Apollon
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa F
Lokomotiv Moskva
3:0
FC Zilina
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa F
Sheriff
0:0
FC København
CZ | 28.09 | 21:05
Grupa G
FC Viktoria Plzen
3:1
Hapoel Beer Sheva
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa G
FC Lugano
1:2
FC Steaua Bukareszt
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa H
1. FC Köln
0:1
Crvena Zvezda
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa H
BATE
2:4
Arsenal Londyn
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa I
FC Salzburg
1:0
Olympique Marsylia
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa I
Konyaspor
2:1
Vitoria Guimaraes
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa J
Athletic Bilbao
0:1
FC Zorya Luhansk
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa J
Östersunds FK
1:0
Hertha BSC Berlin
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa K
Lazio Rzym
2:0
SV Zulte Waregem
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa K
Nicea
3:0
Vitesse
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa L
Rosenborg
3:1
Vardar
CZ | 28.09 | 19:00
Grupa L
Zenit
3:1
Real Sociedad
CZ | 28.09 | 19:00

runda 3

Grupa A
Astana
4:0
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 19.10 | 17:00
Grupa A
Villareal
2:2
SK Slavia Praga
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa B
Skënderbeu Korçë
0:0
Partizan
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa B
FC Dynamo Kijów
2:2
BSC Young Boys Berno
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa C
Sporting Braga
0:2
Ludogorets
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa C
Hoffenheim
3:1
Istanbul BB
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa D
AC Milan
0:0
AEK Ateny
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa D
FK Austria Wiedeń
1:3
Rijeka
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa E
Everton
1:2
Olympique Lyon
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa E
Atalanta
3:1
Apollon
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa F
Sheriff
1:1
Lokomotiv Moskva
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa F
FC Zilina
1:1
FC København
CZ | 19.10 | 21:05
Grupa G
FC Lugano
3:2
FC Viktoria Plzen
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa G
Hapoel Beer Sheva
1:2
FC Steaua Bukareszt
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa H
BATE
1:0
1. FC Köln
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa H
Crvena Zvezda
0:1
Arsenal Londyn
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa I
Konyaspor
0:2
FC Salzburg
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa I
Olympique Marsylia
2:1
Vitoria Guimaraes
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa J
Östersunds FK
2:2
Athletic Bilbao
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa J
FC Zorya Luhansk
2:1
Hertha BSC Berlin
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa K
Nicea
1:3
Lazio Rzym
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa K
SV Zulte Waregem
1:1
Vitesse
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa L
Zenit
3:1
Rosenborg
CZ | 19.10 | 19:00
Grupa L
Vardar
0:6
Real Sociedad
CZ | 19.10 | 19:00

runda 4

Grupa A
Maccabi Tel Aviv FC
0:1
Astana
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa A
SK Slavia Praga
0:2
Villareal
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa B
Partizan
2:0
Skënderbeu Korçë
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
0:1
FC Dynamo Kijów
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa C
Ludogorets
1:1
Sporting Braga
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa C
Istanbul BB
1:1
Hoffenheim
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa D
AEK Ateny
0:0
AC Milan
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa D
Rijeka
1:4
FK Austria Wiedeń
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa E
Olympique Lyon
3:0
Everton
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa E
Apollon
1:1
Atalanta
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa F
Lokomotiv Moskva
1:2
Sheriff
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa F
FC København
3:0
FC Zilina
CZ | 02.11 | 19:00
Grupa G
FC Viktoria Plzen
4:1
FC Lugano
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa G
FC Steaua Bukareszt
1:1
Hapoel Beer Sheva
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa H
1. FC Köln
5:2
BATE
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa H
Arsenal Londyn
0:0
Crvena Zvezda
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa I
FC Salzburg
0:0
Konyaspor
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa I
Vitoria Guimaraes
1:0
Olympique Marsylia
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa J
Athletic Bilbao
1:0
Östersunds FK
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa J
Hertha BSC Berlin
2:0
FC Zorya Luhansk
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa K
Lazio Rzym
1:0
Nicea
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa K
Vitesse
0:2
SV Zulte Waregem
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa L
Rosenborg
1:1
Zenit
CZ | 02.11 | 21:05
Grupa L
Real Sociedad
3:0
Vardar
CZ | 02.11 | 21:05

runda 5

Grupa A
Astana
2:3
Villareal
CZ | 23.11 | 17:00
Grupa A
Maccabi Tel Aviv FC
0:2
SK Slavia Praga
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa B
Skënderbeu Korçë
3:2
FC Dynamo Kijów
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa B
Partizan
2:1
BSC Young Boys Berno
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa C
Sporting Braga
3:1
Hoffenheim
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa C
Ludogorets
1:2
Istanbul BB
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa D
AC Milan
5:1
FK Austria Wiedeń
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa D
AEK Ateny
2:2
Rijeka
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa E
Everton
1:5
Atalanta
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa E
Olympique Lyon
4:0
Apollon
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa F
Lokomotiv Moskva
2:1
FC København
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa F
Sheriff
1:0
FC Zilina
CZ | 23.11 | 21:05
Grupa G
FC Lugano
1:0
Hapoel Beer Sheva
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa G
FC Viktoria Plzen
2:0
FC Steaua Bukareszt
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa H
BATE
0:0
Crvena Zvezda
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa H
1. FC Köln
1:0
Arsenal Londyn
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa I
Konyaspor
1:1
Olympique Marsylia
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa I
FC Salzburg
3:0
Vitoria Guimaraes
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa J
Östersunds FK
2:0
FC Zorya Luhansk
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa J
Athletic Bilbao
3:2
Hertha BSC Berlin
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa K
Nicea
3:1
SV Zulte Waregem
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa K
Lazio Rzym
1:1
Vitesse
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa L
Zenit
2:1
Vardar
CZ | 23.11 | 19:00
Grupa L
Rosenborg
0:1
Real Sociedad
CZ | 23.11 | 19:00

runda 6

Grupa A
Villareal
0:1
Maccabi Tel Aviv FC
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa A
SK Slavia Praga
0:1
Astana
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa B
FC Dynamo Kijów
4:1
Partizan
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa B
BSC Young Boys Berno
2:1
Skënderbeu Korçë
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa C
Hoffenheim
1:1
Ludogorets
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa C
Istanbul BB
2:1
Sporting Braga
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa D
FK Austria Wiedeń
0:0
AEK Ateny
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa D
Rijeka
2:0
AC Milan
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa E
Atalanta
1:0
Olympique Lyon
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa E
Apollon
0:3
Everton
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa F
FC Zilina
0:2
Lokomotiv Moskva
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa F
FC København
2:0
Sheriff
CZ | 07.12 | 19:00
Grupa G
Hapoel Beer Sheva
0:2
FC Viktoria Plzen
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa G
FC Steaua Bukareszt
1:2
FC Lugano
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa H
Crvena Zvezda
1:0
1. FC Köln
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa H
Arsenal Londyn
6:0
BATE
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa I
Olympique Marsylia
0:0
FC Salzburg
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa I
Vitoria Guimaraes
1:1
Konyaspor
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa J
FC Zorya Luhansk
0:2
Athletic Bilbao
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa J
Hertha BSC Berlin
1:1
Östersunds FK
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa K
SV Zulte Waregem
3:2
Lazio Rzym
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa K
Vitesse
1:0
Nicea
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa L
Vardar
1:1
Rosenborg
CZ | 07.12 | 21:05
Grupa L
Real Sociedad
1:3
Zenit
CZ | 07.12 | 21:05

POLECANE

 

Derby Krakowa

HITEM 20. KOLEJKI EKSTRAKLASY
 

Manchester City podejmie Tottenham

W RAMACH 18. KOLEJKI PREMIER LEAGUE
 

Szymon Pawłowski w Turbokozaku

ZOBACZ ILE PUNKTÓW ZDOBYŁ PIŁKARZ TERMALIKI
 

Pomidor: Wojciech Trochim

TRENER SANDECJI W OGNIU PYTAŃ
 

Skróty meczów Ligi Mistrzów

NIE PRZEGAP ŻADNEJ BRAMKI Z UEFA CHAMPIONS LEAGUE