LOTTO EKSTRAKLASA

Nic nie ekscytuje piłkarskich kibiców w naszym kraju tak, jak rywalizacja o mistrzostwo Polski. Oglądaj ją co tydzień w sportowych kanałach NC+.
LOTTO EKSTRAKLASA

Artykuły

Kim jest Matt Walker? [reportaż wideo]

Matt Walker, 40-letni kibic Fulham podróżuje po piłkarskich stadionach Europy. Jego celem jest odwiedzenie wszystkich 55 państw zrzeszonych w UEFA w ciągu jednego roku. Do Polski zawitał przy okazji derbów Krakowa.
Czytaj więcej
wt | 19.12
CANAL+ NOW 4K

Jarosław Fojut w Pomidorze

W ostatniej Lidze+ Extra w tym roku wystąpił obrońca Pogoni Szczecin, Jarosław Fojut. Oto jego odpowiedzi w rubryce "Pomidor".
Czytaj więcej
wt | 19.12
CANAL+ NOW 4K

Świąteczny Turbokozak z Agnieszką Radwańską

Świąteczne wydanie Turbokozaka, czyli Agnieszka Radwańska i Dawid Celt na piłkarskim boisku! Jak poradziła sobie najlepsza polska tenisistka z naszą turbokozacką ekipą? Oglądamy!
Czytaj więcej
wt | 19.12
CANAL+ NOW 4K

Ostatnia kolejka LOTTO Ekstraklasy w 2017 roku

Przed piłkarzami LOTTO Ekstraklasy ostatnia ligowa kolejka w tym roku.
Czytaj więcej
cz | 14.12
CANAL+ NOW 4K

Z wizytą u Kaspera Hamalainena

Szymon Ratajczak spotkał się z Kasperem Hamalainenem. Piłkarz Legii Warszawa opowiedział naszemu dziennikarzowi jak spędza się Święta Bożego Narodzenia w Finlandii. Odpowiedział również na kilka pytań dotyczących jego gry i życia w stolicy Polski.
Czytaj więcej
wt | 12.12
CANAL+ NOW 4K

Pomidor w wykonaniu Wojciecha Trochima

Rubryka "Pomidor" w wykonaniu piłkarza Sandecji Nowy Sącz, Wojciecha Trochima.
Czytaj więcej
wt | 12.12
CANAL+ NOW 4K

Szymon Pawłowski w Turbokozaku

W najnowszym odcinku Turbokozaka wystąpił piłkarz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, Szymon Pawłowski. Czy Nieciecza i pobliskie miejscowości doczekały się dobrego wyniku?
Czytaj więcej
wt | 12.12
CANAL+ NOW 4K

Derby Krakowa w CANAL+ SPORT

W niedzielę ze stanowiskiem trenera Wisły Kraków pożegnał się Kiko Ramirez. Nowy trener "Białej Gwiazdy", Joan Carillo, rozpocznie swoją pracę z krakowskim klubem od stycznia. W meczu derbowym Wisłę poprowadzi duet Radosław Sobolewski/Kazimierz Kmiecik.
Czytaj więcej
pn | 11.12
CANAL+ NOW 4K

TRANSMISJE

Brak transmisji na żywo.
Zobacz transmisje z innych dyscyplin transmisje

NEWSY

"Miedziowi" pokonali w sparingu Beroe Stara Zagora

KGHM Zagłębie Lubin pokonało drużynę Beroe Stara Zagora...

18:49 (21.01)

Universitatea Craiova lepsza w sparingu od Lechii

Lechia Gdańsk przegrała z Universitateą Craiova 0:1 (0:1)...

18:28 (21.01)

Daniel Pik nowym napastnikiem Cracovii

Daniel Pik został nowym zawodnikiem Cracovii -...

15:52 (21.01)

Jozak: Mogę być zadowolony z naszego obozu w Stanach

- Patrząc na wszystko szerzej mogę być zadowolony z...

13:18 (21.01)

Lasse Nielsen opuszcza Lecha Poznań

Lech Poznań za pośrednictwem strony internetowej...

09:16 (21.01)

Jarosław Jach na celowniku Crystal Palace

Według informacji telewizji "Sky Sports", Jarosław Jach...

08:47 (21.01)

Porażka Legii Warszawa w meczu towarzyskim

Legia Warszawa przegrała z kolumbijskim Atletico Nacional...

08:17 (21.01)

Jagiellonia przegrała z Worskłą Połtawa

Jagiellonia Białystok przegrała z Worskłą Połtawa 1:2...

21:06 (20.01)

Górnik Zabrze zremisował z Austrią Wiedeń

Piłkarze Górnika zremisowali z Austrią Wiedeń 1:1 w swoim...

20:55 (20.01)

Lechia zremisowała z mistrzem Azerbejdżanu

Piłkarze Lechii Gdańsk zremisowali z azerskim Karabachem...

20:10 (20.01)

Pogoń pokonała triumfatora Pucharu Rumunii

Piłkarze Pogoni Szczecin pokonali FC Voluntari 3:2 w...

19:54 (20.01)

Bruk-Bet Termalica zremisowała z Astrą Giurgiu

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała bezbramkowo z...

19:42 (20.01)

Kadra Sandecji na obóz w Turcji

W sobotę rano drużyna Sandecji Nowy Sącz pojechała na...

13:45 (20.01)

Arka Gdynia testuje napastnika z Meksyku

Arka Gdynia poleciała na obój przygotowawczy do Turcji....

13:24 (20.01)

Rafał Grzelak nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki

Nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza został...

12:54 (20.01)

Górnik Zabrze rozgromił w sparingu młodzieżową drużynę...

Górnik Zabrze pokonał w meczu towarzyskim Spartak Moskwa...

12:26 (20.01)

TABELA LOTTO EKSTRAKLASY - Runda zasadnicza

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Legia Warszawa

21122728:2138
24

Lech Poznań

2199330:1636
32

Górnik Zabrze

21106540:3236
43

Jagiellonia Białystok

21106529:2436
58

Zagłębie Lubin

2188531:2432
65

Arka Gdynia

2187626:2031
77

Korona Kielce

2187632:2831
86

Wisła Kraków

2194830:2631
99

Wisła Płock

2193926:2730
1011

Śląsk Wrocław

2176826:3127
1110

Lechia Gdańsk

2167830:3324
1214

Cracovia Kraków

2157928:3222
1312

Nieciecza

21561023:3321
1413

Sandecja Nowy Sącz

2149820:3021
1515

Piast Gliwice

2148922:3120
1616

Pogoń Szczecin

21451221:3417

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Wisła Płock
0:2
Lechia Gdańsk
PT | 14.07 | 18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Kraków
PT | 14.07 | 20:30
Cracovia Kraków
1:1
Piast Gliwice
SO | 15.07 | 18:00
Górnik Zabrze
3:1
Legia Warszawa
SO | 15.07 | 20:30
Arka Gdynia
2:0
Śląsk Wrocław
ND | 16.07 | 15:30
Nieciecza
0:1
Jagiellonia Białystok
ND | 16.07 | 15:30
Lech Poznań
0:0
Sandecja Nowy Sącz
ND | 16.07 | 18:00
Korona Kielce
0:1
Zagłębie Lubin
PN | 17.07 | 18:00

kolejka 2

Sandecja Nowy Sącz
0:0
Arka Gdynia
PT | 21.07 | 18:00
Wisła Kraków
1:0
Nieciecza
PT | 21.07 | 20:30
Piast Gliwice
1:2
Pogoń Szczecin
SO | 22.07 | 15:30
Lechia Gdańsk
0:1
Cracovia Kraków
SO | 22.07 | 18:00
Legia Warszawa
1:1
Korona Kielce
SO | 22.07 | 20:30
Wisła Płock
1:0
Lech Poznań
ND | 23.07 | 15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Górnik Zabrze
ND | 23.07 | 18:00
Zagłębie Lubin
1:0
Śląsk Wrocław
PN | 24.07 | 18:00

kolejka 3

Nieciecza
1:1
Zagłębie Lubin
PT | 28.07 | 18:00
Śląsk Wrocław
3:2
Lechia Gdańsk
PT | 28.07 | 20:30
Legia Warszawa
2:0
Sandecja Nowy Sącz
SO | 29.07 | 18:00
Górnik Zabrze
3:2
Wisła Kraków
SO | 29.07 | 20:30
Arka Gdynia
1:1
Wisła Płock
ND | 30.07 | 15:30
Pogoń Szczecin
0:1
Jagiellonia Białystok
ND | 30.07 | 15:30
Lech Poznań
5:1
Piast Gliwice
ND | 30.07 | 18:00
Korona Kielce
4:2
Cracovia Kraków
PN | 31.07 | 18:00

kolejka 4

Piast Gliwice
1:1
Śląsk Wrocław
PT | 04.08 | 18:00
Wisła Płock
0:1
Wisła Kraków
PT | 04.08 | 20:30
Lechia Gdańsk
1:1
Górnik Zabrze
SO | 05.08 | 15:30
Zagłębie Lubin
3:0
Pogoń Szczecin
SO | 05.08 | 18:00
Nieciecza
1:0
Legia Warszawa
SO | 05.08 | 20:30
Jagiellonia Białystok
1:3
Sandecja Nowy Sącz
ND | 06.08 | 15:30
Cracovia Kraków
0:2
Lech Poznań
ND | 06.08 | 18:00
Arka Gdynia
0:0
Korona Kielce
PN | 07.08 | 18:00

kolejka 5

Legia Warszawa
3:1
Piast Gliwice
PT | 11.08 | 20:30
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Wisła Płock
SO | 12.08 | 15:30
Lech Poznań
1:1
Zagłębie Lubin
SO | 12.08 | 18:00
Wisła Kraków
2:1
Cracovia Kraków
SO | 12.08 | 20:30
Górnik Zabrze
1:1
Arka Gdynia
ND | 13.08 | 15:30
Korona Kielce
2:3
Jagiellonia Białystok
ND | 13.08 | 18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Lechia Gdańsk
PN | 14.08 | 18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Nieciecza
WT | 15.08 | 15:30

kolejka 6

Lechia Gdańsk
2:3
Sandecja Nowy Sącz
PT | 18.08 | 18:00
Cracovia Kraków
3:3
Górnik Zabrze
PT | 18.08 | 20:30
Arka Gdynia
0:3
Pogoń Szczecin
SO | 19.08 | 15:30
Piast Gliwice
2:0
Korona Kielce
SO | 19.08 | 18:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Śląsk Wrocław
SO | 19.08 | 20:30
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
ND | 20.08 | 15:30
Nieciecza
1:3
Lech Poznań
ND | 20.08 | 18:00
Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
PN | 21.08 | 18:00

kolejka 7

Górnik Zabrze
4:0
Wisła Płock
PT | 25.08 | 18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
PT | 25.08 | 20:30
Korona Kielce
2:1
Nieciecza
SO | 26.08 | 15:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
SO | 26.08 | 18:00
Wisła Kraków
1:1
Lechia Gdańsk
SO | 26.08 | 20:30
Lech Poznań
3:0
Arka Gdynia
ND | 27.08 | 15:30
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Pogoń Szczecin
ND | 27.08 | 15:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
ND | 27.08 | 18:00

kolejka 8

Zagłębie Lubin
2:2
Wisła Płock
PT | 08.09 | 18:00
Arka Gdynia
3:1
Wisła Kraków
PT | 08.09 | 20:30
Korona Kielce
1:0
Sandecja Nowy Sącz
SO | 09.09 | 15:30
Śląsk Wrocław
2:1
Legia Warszawa
SO | 09.09 | 18:00
Cracovia Kraków
1:1
Jagiellonia Białystok
SO | 09.09 | 20:30
Nieciecza
1:2
Górnik Zabrze
ND | 10.09 | 15:30
Pogoń Szczecin
0:0
Lech Poznań
ND | 10.09 | 18:00
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
PN | 11.09 | 18:00

kolejka 9

Arka Gdynia
1:1
Zagłębie Lubin
PT | 15.09 | 18:00
Lech Poznań
1:0
Korona Kielce
PT | 15.09 | 20:30
Wisła Płock
3:1
Pogoń Szczecin
SO | 16.09 | 15:30
Górnik Zabrze
2:2
Śląsk Wrocław
SO | 16.09 | 18:00
Wisła Kraków
2:0
Piast Gliwice
SO | 16.09 | 20:30
Sandecja Nowy Sącz
1:0
Nieciecza
ND | 17.09 | 15:30
Legia Warszawa
1:0
Cracovia Kraków
ND | 17.09 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:3
Jagiellonia Białystok
PN | 18.09 | 18:00

kolejka 10

Piast Gliwice
0:1
Arka Gdynia
PT | 22.09 | 18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Lech Poznań
PT | 22.09 | 20:30
Nieciecza
2:1
Lechia Gdańsk
SO | 23.09 | 15:30
Pogoń Szczecin
1:2
Górnik Zabrze
SO | 23.09 | 18:00
Korona Kielce
2:1
Wisła Kraków
SO | 23.09 | 20:30
Zagłębie Lubin
1:0
Sandecja Nowy Sącz
ND | 24.09 | 15:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Legia Warszawa
ND | 24.09 | 18:00
Cracovia Kraków
1:3
Wisła Płock
PN | 25.09 | 18:00

kolejka 11

Sandecja Nowy Sącz
1:1
Śląsk Wrocław
PT | 29.09 | 18:00
Arka Gdynia
1:1
Cracovia Kraków
PT | 29.09 | 20:30
Lechia Gdańsk
1:0
Zagłębie Lubin
SO | 30.09 | 15:30
Pogoń Szczecin
0:0
Korona Kielce
SO | 30.09 | 18:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
SO | 30.09 | 20:30
Górnik Zabrze
1:0
Piast Gliwice
ND | 01.10 | 15:30
Wisła Płock
1:0
Nieciecza
ND | 01.10 | 15:30
Lech Poznań
3:0
Legia Warszawa
ND | 01.10 | 18:00

kolejka 12

Korona Kielce
2:0
Wisła Płock
PT | 13.10 | 18:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Lech Poznań
PT | 13.10 | 20:30
Piast Gliwice
2:2
Sandecja Nowy Sącz
SO | 14.10 | 15:30
Nieciecza
1:1
Arka Gdynia
SO | 14.10 | 18:00
Śląsk Wrocław
0:2
Wisła Kraków
SO | 14.10 | 20:30
Zagłębie Lubin
3:2
Górnik Zabrze
ND | 15.10 | 15:30
Legia Warszawa
1:0
Lechia Gdańsk
ND | 15.10 | 18:00
Cracovia Kraków
3:0
Pogoń Szczecin
PN | 16.10 | 18:00

kolejka 13

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
PT | 20.10 | 18:00
Górnik Zabrze
3:3
Korona Kielce
PT | 20.10 | 20:30
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Cracovia Kraków
SO | 21.10 | 15:30
Pogoń Szczecin
2:3
Nieciecza
SO | 21.10 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:3
Lech Poznań
SO | 21.10 | 20:30
Arka Gdynia
4:1
Jagiellonia Białystok
ND | 22.10 | 15:30
Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
ND | 22.10 | 18:00
Wisła Płock
4:1
Śląsk Wrocław
PN | 23.10 | 18:00

kolejka 14

Śląsk Wrocław
3:0
Pogoń Szczecin
PT | 27.10 | 18:00
Lech Poznań
1:1
Wisła Kraków
PT | 27.10 | 20:30
Piast Gliwice
2:1
Wisła Płock
SO | 28.10 | 15:30
Cracovia Kraków
1:1
Nieciecza
SO | 28.10 | 18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Górnik Zabrze
SO | 28.10 | 20:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Zagłębie Lubin
ND | 29.10 | 15:30
Legia Warszawa
2:0
Arka Gdynia
ND | 29.10 | 18:00
Lechia Gdańsk
0:5
Korona Kielce
PN | 30.10 | 18:00

kolejka 15

Korona Kielce
3:0
Śląsk Wrocław
PT | 03.11 | 18:00
Arka Gdynia
0:1
Lechia Gdańsk
PT | 03.11 | 20:30
Wisła Płock
1:2
Jagiellonia Białystok
SO | 04.11 | 15:30
Wisła Kraków
3:0
Sandecja Nowy Sącz
SO | 04.11 | 18:00
Górnik Zabrze
3:1
Lech Poznań
SO | 04.11 | 20:30
Nieciecza
2:1
Piast Gliwice
ND | 05.11 | 15:30
Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
ND | 05.11 | 15:30
Pogoń Szczecin
1:3
Legia Warszawa
ND | 05.11 | 18:00

kolejka 16

Jagiellonia Białystok
0:0
Nieciecza
PT | 17.11 | 18:00
Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
PT | 17.11 | 20:30
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
SO | 18.11 | 15:30
Sandecja Nowy Sącz
0:0
Lech Poznań
SO | 18.11 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:0
Wisła Płock
SO | 18.11 | 20:30
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
ND | 19.11 | 15:30
Legia Warszawa
1:0
Górnik Zabrze
ND | 19.11 | 18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Korona Kielce
PN | 20.11 | 18:00

kolejka 17

Cracovia Kraków
2:1
Lechia Gdańsk
PT | 24.11 | 18:00
Górnik Zabrze
3:1
Jagiellonia Białystok
PT | 24.11 | 20:30
Pogoń Szczecin
2:2
Piast Gliwice
SO | 25.11 | 16:00
Arka Gdynia
5:0
Sandecja Nowy Sącz
SO | 25.11 | 18:00
Korona Kielce
3:2
Legia Warszawa
SO | 25.11 | 20:30
Lech Poznań
2:1
Wisła Płock
ND | 26.11 | 15:30
Śląsk Wrocław
1:0
Zagłębie Lubin
ND | 26.11 | 18:00
Nieciecza
3:3
Wisła Kraków
PN | 27.11 | 18:00

kolejka 18

Jagiellonia Białystok
1:0
Pogoń Szczecin
PT | 01.12 | 18:00
Lechia Gdańsk
3:1
Śląsk Wrocław
PT | 01.12 | 20:30
Wisła Płock
2:0
Arka Gdynia
SO | 02.12 | 15:30
Zagłębie Lubin
4:2
Nieciecza
SO | 02.12 | 18:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Legia Warszawa
SO | 02.12 | 20:30
Piast Gliwice
0:0
Lech Poznań
ND | 03.12 | 15:30
Wisła Kraków
2:3
Górnik Zabrze
ND | 03.12 | 18:00
Cracovia Kraków
2:2
Korona Kielce
PN | 04.12 | 18:00

kolejka 19

Sandecja Nowy Sącz
0:1
Jagiellonia Białystok
PT | 08.12 | 18:00
Górnik Zabrze
1:1
Lechia Gdańsk
PT | 08.12 | 20:30
Śląsk Wrocław
2:2
Piast Gliwice
SO | 09.12 | 15:30
Korona Kielce
0:3
Arka Gdynia
SO | 09.12 | 18:00
Legia Warszawa
3:0
Nieciecza
SO | 09.12 | 20:30
Pogoń Szczecin
3:3
Zagłębie Lubin
ND | 10.12 | 15:30
Wisła Kraków
0:1
Wisła Płock
ND | 10.12 | 15:30
Lech Poznań
1:0
Cracovia Kraków
ND | 10.12 | 18:00

kolejka 20

Jagiellonia Białystok
5:1
Korona Kielce
WT | 12.12 | 18:00
Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
WT | 12.12 | 18:00
Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
WT | 12.12 | 20:30
Nieciecza
2:1
Śląsk Wrocław
WT | 12.12 | 20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Pogoń Szczecin
ŚR | 13.12 | 18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Lech Poznań
ŚR | 13.12 | 18:00
Cracovia Kraków
1:4
Wisła Kraków
ŚR | 13.12 | 20:30
Wisła Płock
2:2
Sandecja Nowy Sącz
ŚR | 13.12 | 20:30

kolejka 21

Korona Kielce
1:1
Piast Gliwice
PT | 15.12 | 18:00
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
PT | 15.12 | 20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
SO | 16.12 | 15:30
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
SO | 16.12 | 18:00
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
SO | 16.12 | 20:30
Lech Poznań
3:1
Nieciecza
ND | 17.12 | 15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
ND | 17.12 | 18:00
Górnik Zabrze
0:4
Cracovia Kraków
PN | 18.12 | 18:00

kolejka 22

Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
PT | 09.02 | 18:00
Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
PT | 09.02 | 20:30
Pogoń Szczecin
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 10.02 | 15:30
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
SO | 10.02 | 18:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
SO | 10.02 | 20:30
Nieciecza
:
Korona Kielce
ND | 11.02 | 15:30
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
ND | 11.02 | 18:00
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
PN | 12.02 | 18:00

kolejka 23

Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
PT | 16.02 | 18:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
PT | 16.02 | 20:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
SO | 17.02 | 15:30
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
SO | 17.02 | 18:00
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
SO | 17.02 | 20:30
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
ND | 18.02 | 15:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
ND | 18.02 | 18:00
Górnik Zabrze
:
Nieciecza
PN | 19.02 | 18:00

kolejka 24

Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 24.02 | 01:00
Cracovia Kraków
:
Legia Warszawa
SO | 24.02 | 01:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
SO | 24.02 | 01:00
Korona Kielce
:
Lech Poznań
SO | 24.02 | 01:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
SO | 24.02 | 01:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Płock
SO | 24.02 | 01:00
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
SO | 24.02 | 01:00
Zagłębie Lubin
:
Arka Gdynia
SO | 24.02 | 01:00

kolejka 25

Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
ŚR | 28.02 | 01:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
ŚR | 28.02 | 01:00
Lech Poznań
:
Śląsk Wrocław
ŚR | 28.02 | 01:00
Lechia Gdańsk
:
Nieciecza
ŚR | 28.02 | 01:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
ŚR | 28.02 | 01:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Zagłębie Lubin
ŚR | 28.02 | 01:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
ŚR | 28.02 | 01:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
ŚR | 28.02 | 01:00

kolejka 26

Nieciecza
:
Wisła Płock
SO | 03.03 | 01:00
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
SO | 03.03 | 01:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
SO | 03.03 | 01:00
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
SO | 03.03 | 01:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
SO | 03.03 | 01:00
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
SO | 03.03 | 01:00
Śląsk Wrocław
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 03.03 | 01:00
Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
SO | 03.03 | 01:00

kolejka 27

Arka Gdynia
:
Nieciecza
SO | 10.03 | 01:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
SO | 10.03 | 01:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia Białystok
SO | 10.03 | 01:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
SO | 10.03 | 01:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
SO | 10.03 | 01:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Piast Gliwice
SO | 10.03 | 01:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
SO | 10.03 | 01:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
SO | 10.03 | 01:00

kolejka 28

Nieciecza
:
Pogoń Szczecin
SO | 17.03 | 01:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 17.03 | 01:00
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
SO | 17.03 | 01:00
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
SO | 17.03 | 01:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
SO | 17.03 | 01:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
SO | 17.03 | 01:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
SO | 17.03 | 01:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
SO | 17.03 | 01:00

kolejka 29

Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
SO | 31.03 | 02:00
Nieciecza
:
Cracovia Kraków
SO | 31.03 | 02:00
Górnik Zabrze
:
Sandecja Nowy Sącz
SO | 31.03 | 02:00
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
SO | 31.03 | 02:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
SO | 31.03 | 02:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
SO | 31.03 | 02:00
Wisła Płock
:
Piast Gliwice
SO | 31.03 | 02:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
SO | 31.03 | 02:00

kolejka 30

Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
SO | 07.04 | 02:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
SO | 07.04 | 02:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
SO | 07.04 | 02:00
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
SO | 07.04 | 02:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
SO | 07.04 | 02:00
Piast Gliwice
:
Nieciecza
SO | 07.04 | 02:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
SO | 07.04 | 02:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
SO | 07.04 | 02:00