LOTTO Ekstraklasa WSZYSTKIE MECZE NA PLATFORMIE NC+ PRZEZ KOLEJNE DWA SEZONY
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

LOTTO Ekstraklasa

Co tydzień oglądaj mecze LOTTO Ekstraklasy na żywo w kanałach CANAL+. Nic nie ekscytuje kibiców futbolu w naszym kraju tak, jak rywalizacja o piłkarskie mistrzostwo Polski. Liga polska w CANAL+ to transmisje live i magazyny: Liga+, Liga+ Extra, Ekstraklasa po Godzinach i Ekstrapaka. Przekonaj się, kto w tym sezonie będzie walczył o mistrzostwo Polski, a kogo czeka batalia o utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Obejrzyj skróty magazynów i przeczytaj najnowsze informacje.
LOTTO EKSTRAKLASA

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE Z LOTTO EKSTRAKLASY

Brak transmisji na żywo.
Zobacz transmisje z innych dyscyplin transmisje

NEWSY

Remis Wisły Płock w sparingu z FK Ufa

Piłkarze Wisły Płock zremisowali z rosyjskim FK Ufa 0:0 w...

21:11 (23.01)

Śląsk przegrał z mistrzem Chorwacji

Śląsk Wrocław przegrał z Dinamem Zagrzeb 0:2 (0:2) w...

20:20 (23.01)

Remis Piasta w sparingu z Qarabag Agdam Baku

Piast Gliwice zremisował z azerskim Qarabag Agdam Baku...

20:07 (23.01)

Cracovia uratowała remis w sparingu z Vejle Boldklub

Cracovia zremisowała z Vejle Boldklub 1:1 (0:1) w...

19:41 (23.01)

Grychtolik wzmocnił GKS Katowice

Patryk Grychtolik wzmocnił GKS Katowice - poinformowali...

19:30 (23.01)

Jagiellonia słabsza w sparingu od Arsienału Tuła

Piłkarze Jagiellonii Białystok ulegli Arsenałowi Tuła 1:2...

19:19 (23.01)

Sparing: Porażka Lecha Poznań z Etyrem Wielkie Tyrnowo

Lech Poznań przegrał z bułgarskim klubem Etyr Wielkie...

18:49 (23.01)

Puchar Grecji: Debiut Korta w Atromitosie

Dawid Kort zadebiutował w klubie PAE Atromitos. Zespół...

17:45 (23.01)

Sparing: Remis Zagłębia Sosnowiec z FK Żarkovo

Zagłębie Sosnowiec zremisowało w meczu kontrolonym z...

14:17 (23.01)

Wisła wyjechała na zgrupowanie do Turcji

Piłkarze Wisły Kraków wyjechali na jedyne zagraniczne...

13:45 (23.01)

Kontuzja Kadleca na obozie Jagiellonii w Turcji

Andrej Kadlec opuścił z powodu kontuzji zgrupowanie...

11:12 (23.01)

Halilović zostawił Wisłę Kraków dla HNK Rijeka

Tibor Halilović nie będzie dłużej występował w Wiśle...

09:07 (23.01)

Machaj zamienił Białystok na Głogów

Mateusz Machaj wrócił do Chrobrego - poinformował klub z...

08:41 (23.01)

Licencja Wisły Kraków została odwieszona

Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN na wtorkowym...

16:30 (22.01)

Łukasz Burliga piłkarzem Wisły Kraków

Łukasz Burliga został nowym zawodnikiem Wisły Kraków -...

15:44 (22.01)

Praszelik przedłużył kontrakt z Legią

Mateusz Praszelik przedłużył kontrakt z Legią Warszawa -...

21:23 (21.01)

TABELA LOTTO EKSTRAKLASY - Runda zasadnicza

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
11

Lechia Gdańsk

20126234:1742
22

Legia Warszawa

20116334:2039
37

Lech Poznań

20103732:2333
43

Jagiellonia Białystok

2096534:2933
56

Pogoń Szczecin

2094728:2431
64

Piast Gliwice

2087527:2331
75

Korona Kielce

2087525:2331
88

Wisła Kraków

2085733:2929
910

Cracovia Kraków

2076720:2127
109

Arka Gdynia

2067730:2825
1111

Zagłębie Lubin

20731031:3224
1213

Miedź Legnica

2056921:3521
1312

Wisła Płock

2048830:3720
1414

Śląsk Wrocław

20461027:3018
1515

Górnik Zabrze

2038923:3717
1616

Zagłębie Sosnowiec

20261224:4512

WYNIKI I TERMINARZ

kolejka 1

Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
PT | 20.07 | 18:00 2791599
Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
PT | 20.07 | 20:30 2791597
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
SO | 21.07 | 15:30 2791600
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
SO | 21.07 | 18:00 2791601
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
SO | 21.07 | 20:30 2791598
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
ND | 22.07 | 15:30 2791596
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
ND | 22.07 | 18:00 2791602
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Piast Gliwice
PN | 23.07 | 18:00 2791603

kolejka 2

Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
PT | 27.07 | 18:00 2791608
Wisła Kraków
2:1
Miedź Legnica
PT | 27.07 | 20:30 2791610
Zagłębie Lubin
2:1
Zagłębie Sosnowiec
SO | 28.07 | 18:00 2791611
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
SO | 28.07 | 20:30 2791606
Górnik Zabrze
1:1
Wisła Płock
ND | 29.07 | 15:30 2791605
Arka Gdynia
0:2
Jagiellonia Białystok
ND | 29.07 | 18:00 2791604
Lech Poznań
2:0
Cracovia Kraków
ND | 29.07 | 18:00 2791607
Pogoń Szczecin
0:2
Piast Gliwice
PN | 30.07 | 18:00 2791609

kolejka 3

Wisła Płock
1:2
Korona Kielce
PT | 03.08 | 18:00 2791618
Zagłębie Sosnowiec
3:0
Pogoń Szczecin
PT | 03.08 | 20:30 2791619
Piast Gliwice
2:1
Zagłębie Lubin
SO | 04.08 | 18:00 2791616
Legia Warszawa
0:0
Lechia Gdańsk
SO | 04.08 | 20:30 2791614
Śląsk Wrocław
0:1
Lech Poznań
ND | 05.08 | 15:30 2791617
Jagiellonia Białystok
1:0
Wisła Kraków
ND | 05.08 | 18:00 2791613
Miedź Legnica
1:3
Górnik Zabrze
ND | 05.08 | 18:00 2791615
Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
PN | 06.08 | 18:00 2791612

kolejka 4

Lechia Gdańsk
2:0
Miedź Legnica
PT | 10.08 | 18:00 2791623
Wisła Kraków
1:1
Wisła Płock
PT | 10.08 | 20:30 2791626
Pogoń Szczecin
1:1
Cracovia Kraków
SO | 11.08 | 18:00 2791625
Arka Gdynia
1:1
Górnik Zabrze
SO | 11.08 | 20:30 2791620
Piast Gliwice
1:3
Legia Warszawa
ND | 12.08 | 15:30 2791624
Lech Poznań
4:0
Zagłębie Sosnowiec
ND | 12.08 | 18:00 2791622
Zagłębie Lubin
0:2
Jagiellonia Białystok
ND | 12.08 | 18:00 2791627
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
PN | 13.08 | 18:00 2791621

kolejka 5

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
PT | 17.08 | 18:00 2791628
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
PT | 17.08 | 20:30 2791633
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
SO | 18.08 | 18:00 2791635
Górnik Zabrze
0:2
Lechia Gdańsk
SO | 18.08 | 20:30 2791629
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Sosnowiec
ND | 19.08 | 15:30 2791632
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
ND | 19.08 | 18:00 2791630
Lech Poznań
2:5
Wisła Kraków
ND | 19.08 | 18:00 2791631
Śląsk Wrocław
0:0
Pogoń Szczecin
PN | 20.08 | 18:00 2791634

kolejka 6

Piast Gliwice
3:1
Cracovia Kraków
PT | 24.08 | 18:00 2791639
Korona Kielce
2:1
Arka Gdynia
PT | 24.08 | 20:30 2791637
Pogoń Szczecin
2:3
Lechia Gdańsk
SO | 25.08 | 18:00 2791640
Wisła Kraków
3:0
Górnik Zabrze
SO | 25.08 | 20:30 2791641
Jagiellonia Białystok
2:3
Miedź Legnica
ND | 26.08 | 15:30 2791636
Legia Warszawa
1:4
Wisła Płock
ND | 26.08 | 15:30 2791638
Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
ND | 26.08 | 18:00 2791642
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Śląsk Wrocław
PN | 27.08 | 18:00 2791643

kolejka 7

Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
PT | 31.08 | 18:00 2791646
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
PT | 31.08 | 20:30 2791648
Arka Gdynia
2:2
Zagłębie Sosnowiec
SO | 01.09 | 15:30 2791644
Śląsk Wrocław
0:1
Wisła Kraków
SO | 01.09 | 18:00 2791650
Lech Poznań
1:1
Piast Gliwice
SO | 01.09 | 20:30 2791647
Miedź Legnica
2:0
Zagłębie Lubin
ND | 02.09 | 15:30 2791649
Wisła Płock
1:1
Jagiellonia Białystok
ND | 02.09 | 15:30 2791651
Cracovia Kraków
0:0
Legia Warszawa
ND | 02.09 | 18:00 2791645

kolejka 8

Zagłębie Lubin
4:0
Śląsk Wrocław
PT | 14.09 | 18:00 2791658
Jagiellonia Białystok
3:1
Cracovia Kraków
PT | 14.09 | 20:30 2791652
Wisła Płock
2:2
Miedź Legnica
SO | 15.09 | 15:30 2791657
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
SO | 15.09 | 18:00 2791654
Wisła Kraków
5:2
Lechia Gdańsk
SO | 15.09 | 20:30 2791656
Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
ND | 16.09 | 15:30 2791655
Legia Warszawa
1:0
Lech Poznań
ND | 16.09 | 18:00 2791653
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Górnik Zabrze
PN | 17.09 | 18:00 2791659

kolejka 9

Pogoń Szczecin
2:1
Wisła Kraków
PT | 21.09 | 18:00 2791666
Arka Gdynia
1:0
Lech Poznań
PT | 21.09 | 20:30 2791660
Cracovia Kraków
3:1
Wisła Płock
SO | 22.09 | 15:30 2791661
Lechia Gdańsk
3:3
Zagłębie Lubin
SO | 22.09 | 18:00 2791664
Miedź Legnica
1:4
Legia Warszawa
SO | 22.09 | 20:30 2791665
Śląsk Wrocław
4:1
Piast Gliwice
ND | 23.09 | 15:30 2791667
Górnik Zabrze
1:3
Jagiellonia Białystok
ND | 23.09 | 18:00 2791662
Korona Kielce
3:1
Zagłębie Sosnowiec
PN | 24.09 | 18:00 2791663

kolejka 10

Wisła Płock
1:0
Lechia Gdańsk
PT | 28.09 | 18:00 2791673
Legia Warszawa
1:1
Arka Gdynia
PT | 28.09 | 20:30 2791670
Piast Gliwice
1:0
Górnik Zabrze
SO | 29.09 | 15:30 2791671
Zagłębie Lubin
0:2
Pogoń Szczecin
SO | 29.09 | 18:00 2791674
Wisła Kraków
0:1
Korona Kielce
SO | 29.09 | 20:30 2791672
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Cracovia Kraków
ND | 30.09 | 15:30 2791675
Lech Poznań
2:1
Miedź Legnica
ND | 30.09 | 18:00 2791669
Jagiellonia Białystok
0:4
Śląsk Wrocław
PN | 01.10 | 18:00 2791668

kolejka 11

Miedź Legnica
2:2
Piast Gliwice
PT | 05.10 | 18:00 2791681
Górnik Zabrze
2:2
Lech Poznań
PT | 05.10 | 20:30 2791678
Pogoń Szczecin
4:0
Wisła Płock
SO | 06.10 | 15:30 2791682
Lechia Gdańsk
4:1
Zagłębie Sosnowiec
SO | 06.10 | 18:00 2791680
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
SO | 06.10 | 20:30 2791683
Arka Gdynia
3:1
Zagłębie Lubin
ND | 07.10 | 15:30 2791676
Korona Kielce
1:1
Jagiellonia Białystok
ND | 07.10 | 15:30 2791679
Cracovia Kraków
0:2
Wisła Kraków
ND | 07.10 | 18:00 2791677

kolejka 12

Piast Gliwice
1:1
Lechia Gdańsk
PT | 19.10 | 18:00 2791688
Jagiellonia Białystok
2:1
Pogoń Szczecin
PT | 19.10 | 20:30 2791685
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
SO | 20.10 | 15:30 2791691
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
SO | 20.10 | 18:00 2791689
Lech Poznań
2:1
Korona Kielce
SO | 20.10 | 20:30 2791686
Zagłębie Lubin
3:3
Wisła Płock
ND | 21.10 | 15:30 2791690
Legia Warszawa
3:3
Wisła Kraków
ND | 21.10 | 18:00 2791687
Cracovia Kraków
2:0
Górnik Zabrze
PN | 22.10 | 18:00 2791684

kolejka 13

Miedź Legnica
0:5
Śląsk Wrocław
PT | 26.10 | 18:00 2791696
Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
PT | 26.10 | 20:30 2791693
Wisła Płock
1:1
Piast Gliwice
SO | 27.10 | 15:30 2791699
Lechia Gdańsk
2:1
Arka Gdynia
SO | 27.10 | 18:00 2791695
Pogoń Szczecin
3:0
Lech Poznań
SO | 27.10 | 20:30 2791697
Korona Kielce
0:1
Cracovia Kraków
ND | 28.10 | 15:30 2791694
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin
ND | 28.10 | 18:00 2791692
Wisła Kraków
2:2
Zagłębie Sosnowiec
PN | 29.10 | 18:00 2791698

kolejka 14

Arka Gdynia
2:3
Pogoń Szczecin
PT | 02.11 | 18:00 2791700
Piast Gliwice
2:0
Wisła Kraków
PT | 02.11 | 20:30 2791704
Cracovia Kraków
0:0
Miedź Legnica
SO | 03.11 | 15:30 2791701
Śląsk Wrocław
0:3
Wisła Płock
SO | 03.11 | 18:00 2791705
Legia Warszawa
4:0
Górnik Zabrze
SO | 03.11 | 20:30 2791703
Zagłębie Lubin
0:1
Korona Kielce
ND | 04.11 | 15:30 2791706
Lech Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
ND | 04.11 | 18:00 2791702
Zagłębie Sosnowiec
1:4
Jagiellonia Białystok
PN | 05.11 | 18:00 2791707

kolejka 15

Górnik Zabrze
2:2
Śląsk Wrocław
PT | 09.11 | 18:00 2791708
Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
PT | 09.11 | 20:30 2791713
Wisła Płock
2:0
Zagłębie Sosnowiec
SO | 10.11 | 15:30 2791715
Lechia Gdańsk
1:0
Cracovia Kraków
SO | 10.11 | 18:00 2791711
Wisła Kraków
3:2
Zagłębie Lubin
SO | 10.11 | 20:30 2791714
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
ND | 11.11 | 15:30 2791710
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
ND | 11.11 | 15:30 2791712
Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
ND | 11.11 | 18:00 2791709

kolejka 16

Piast Gliwice
0:0
Zagłębie Sosnowiec
PT | 23.11 | 18:00 2791721
Korona Kielce
4:2
Górnik Zabrze
SO | 24.11 | 15:30 2791718
Lech Poznań
2:1
Wisła Płock
SO | 24.11 | 18:00 2791719
Cracovia Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
SO | 24.11 | 20:30 2791717
Pogoń Szczecin
2:0
Miedź Legnica
ND | 25.11 | 13:00 2791722
Zagłębie Lubin
0:1
Legia Warszawa
ND | 25.11 | 15:30 2791723
Lechia Gdańsk
3:2
Jagiellonia Białystok
ND | 25.11 | 18:00 2791720
Arka Gdynia
4:1
Wisła Kraków
PN | 26.11 | 18:00 2791716

kolejka 17

Śląsk Wrocław
0:2
Lechia Gdańsk
PT | 30.11 | 18:00 2791729
Jagiellonia Białystok
3:1
Arka Gdynia
PT | 30.11 | 20:30 2791725
Wisła Płock
0:4
Górnik Zabrze
SO | 01.12 | 15:30 2791730
Miedź Legnica
2:0
Wisła Kraków
SO | 01.12 | 18:00 2791727
Legia Warszawa
3:0
Korona Kielce
SO | 01.12 | 20:30 2791726
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Zagłębie Lubin
ND | 02.12 | 15:30 2791731
Cracovia Kraków
1:0
Lech Poznań
ND | 02.12 | 18:00 2791724
Piast Gliwice
3:0
Pogoń Szczecin
PN | 03.12 | 18:00 2791728

kolejka 18

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
PT | 07.12 | 18:00 2791739
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
PT | 07.12 | 20:30 2791735
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
SO | 08.12 | 15:30 2791737
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
SO | 08.12 | 18:00 2791734
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
SO | 08.12 | 20:30 2791738
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
ND | 09.12 | 15:30 2791733
Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
ND | 09.12 | 18:00 2791736
Arka Gdynia
0:3
Cracovia Kraków
PN | 10.12 | 18:00 2791732

kolejka 19

Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
PT | 14.12 | 18:00 2791746
Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
PT | 14.12 | 20:30 2791742
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
SO | 15.12 | 15:30 2791740
Górnik Zabrze
1:1
Arka Gdynia
SO | 15.12 | 18:00 2791741
Legia Warszawa
2:0
Piast Gliwice
SO | 15.12 | 20:30 2791743
Śląsk Wrocław
1:1
Korona Kielce
ND | 16.12 | 15:30 2791745
Zagłębie Sosnowiec
0:6
Lech Poznań
ND | 16.12 | 18:00 2791747
Miedź Legnica
0:0
Lechia Gdańsk
PN | 17.12 | 18:00 2791744

kolejka 20

Pogoń Szczecin
2:1
Śląsk Wrocław
CZ | 20.12 | 18:00 2791752
Zagłębie Sosnowiec
2:3
Legia Warszawa
CZ | 20.12 | 20:30 2791755
Arka Gdynia
3:3
Wisła Płock
PT | 21.12 | 18:00 2791748
Piast Gliwice
1:1
Jagiellonia Białystok
PT | 21.12 | 18:00 2791751
Wisła Kraków
0:1
Lech Poznań
PT | 21.12 | 20:30 2791753
Korona Kielce
0:0
Miedź Legnica
SO | 22.12 | 15:30 2791749
Lechia Gdańsk
4:0
Górnik Zabrze
SO | 22.12 | 18:00 2791750
Zagłębie Lubin
1:2
Cracovia Kraków
SO | 22.12 | 18:00 2791754

kolejka 21

Miedź Legnica
:
Jagiellonia Białystok
PT | 08.02 | 18:00 2791761
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
PT | 08.02 | 20:30 2791759
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Sosnowiec
SO | 09.02 | 15:30 2791762
Cracovia Kraków
:
Piast Gliwice
SO | 09.02 | 18:00 2791757
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
SO | 09.02 | 20:30 2791760
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
ND | 10.02 | 15:30 2791756
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
ND | 10.02 | 18:00 2791763
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
PN | 11.02 | 18:00 2791758

kolejka 22

Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
PT | 15.02 | 18:00 2791768
Piast Gliwice
:
Lech Poznań
PT | 15.02 | 20:30 2791767
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
SO | 16.02 | 15:30 2791764
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
SO | 16.02 | 18:00 2791771
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
SO | 16.02 | 20:30 2791765
Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
ND | 17.02 | 15:30 2791770
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
ND | 17.02 | 18:00 2791766
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
PN | 18.02 | 18:00 2791769

kolejka 23

Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
SO | 23.02 | 01:00 2791772
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
SO | 23.02 | 01:00 2791773
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Sosnowiec
SO | 23.02 | 01:00 2791774
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
SO | 23.02 | 01:00 2791775
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
SO | 23.02 | 01:00 2791776
Miedź Legnica
:
Wisła Płock
SO | 23.02 | 01:00 2791778
Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
SO | 23.02 | 01:00 2791779
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
ND | 24.02 | 01:00 2791777

kolejka 24

Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
SO | 02.03 | 01:00 2791780
Lech Poznań
:
Arka Gdynia
SO | 02.03 | 01:00 2791781
Legia Warszawa
:
Miedź Legnica
SO | 02.03 | 01:00 2791782
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
SO | 02.03 | 01:00 2791783
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
SO | 02.03 | 01:00 2791784
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
SO | 02.03 | 01:00 2791785
Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
SO | 02.03 | 01:00 2791786
Zagłębie Sosnowiec
:
Korona Kielce
SO | 02.03 | 01:00 2791787

kolejka 25

Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
SO | 09.03 | 01:00 2791788
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Sosnowiec
SO | 09.03 | 01:00 2791789
Górnik Zabrze
:
Piast Gliwice
SO | 09.03 | 01:00 2791790
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
SO | 09.03 | 01:00 2791791
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
SO | 09.03 | 01:00 2791792
Miedź Legnica
:
Lech Poznań
SO | 09.03 | 01:00 2791793
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
SO | 09.03 | 01:00 2791794
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
SO | 09.03 | 01:00 2791795

kolejka 26

Jagiellonia Białystok
:
Korona Kielce
SO | 16.03 | 01:00 2791796
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
SO | 16.03 | 01:00 2791797
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
SO | 16.03 | 01:00 2791798
Piast Gliwice
:
Miedź Legnica
SO | 16.03 | 01:00 2791799
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
SO | 16.03 | 01:00 2791800
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
SO | 16.03 | 01:00 2791801
Zagłębie Lubin
:
Arka Gdynia
SO | 16.03 | 01:00 2791802
Zagłębie Sosnowiec
:
Lechia Gdańsk
SO | 16.03 | 01:00 2791803

kolejka 27

Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
SO | 30.03 | 01:00 2791804
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
SO | 30.03 | 01:00 2791805
Korona Kielce
:
Lech Poznań
SO | 30.03 | 01:00 2791806
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
SO | 30.03 | 01:00 2791807
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
SO | 30.03 | 01:00 2791808
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
SO | 30.03 | 01:00 2791809
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
SO | 30.03 | 01:00 2791810
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
SO | 30.03 | 01:00 2791811

kolejka 28

Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
ŚR | 03.04 | 02:00 2791812
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
ŚR | 03.04 | 02:00 2791813
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
ŚR | 03.04 | 02:00 2791814
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
ŚR | 03.04 | 02:00 2791815
Piast Gliwice
:
Wisła Płock
ŚR | 03.04 | 02:00 2791816
Śląsk Wrocław
:
Miedź Legnica
ŚR | 03.04 | 02:00 2791817
Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
ŚR | 03.04 | 02:00 2791818
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
ŚR | 03.04 | 02:00 2791819

kolejka 29

Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
SO | 06.04 | 02:00 2791820
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Sosnowiec
SO | 06.04 | 02:00 2791821
Korona Kielce
:
Zagłębie Lubin
SO | 06.04 | 02:00 2791822
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
SO | 06.04 | 02:00 2791823
Miedź Legnica
:
Cracovia Kraków
SO | 06.04 | 02:00 2791824
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
SO | 06.04 | 02:00 2791825
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
SO | 06.04 | 02:00 2791826
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
SO | 06.04 | 02:00 2791827

kolejka 30

Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
SO | 13.04 | 02:00 2791828
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
SO | 13.04 | 02:00 2791829
Lech Poznań
:
Jagiellonia Białystok
SO | 13.04 | 02:00 2791830
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
SO | 13.04 | 02:00 2791831
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
SO | 13.04 | 02:00 2791832
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
SO | 13.04 | 02:00 2791833
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
SO | 13.04 | 02:00 2791834
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Płock
SO | 13.04 | 02:00 2791835