AKTUALNOŚCI

15.02.2018
Pomimo świetnej gry Paris SG przez większą część meczu, ostatnie minuty zadecydowały o zwycięstwie Realu Madryt w hicie 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Na tej stronie zobaczysz skrót szlagierowego spotkania.
14.02.2018
Eksperci spodziewali się wyrównanego meczu na Estadio Dragao, jednak Porto już w pierwszym meczu musiało pogodzić się ze znaczną dominacją Liverpoolu. Zobacz skrót meczu w którym The Reds zdominowali portugalski klub.
14.02.2018
Szesnaście drużyn przystąpi do fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA. 13 i 14 lutego zostaną rozegrane pierwsze mecze 1/8 finału tych rozgrywek.
13.02.2018
Skrót meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA, w którym Juventus prowadził w Turynie już 2:0, ale pozwolił Tottenhamowi doprowadzić do korzystnego dla londyńczyków remisu. Zobacz wszystkie bramki z tego spotkania.
13.02.2018
Pogoń Szczecin w dobrym stylu rozpoczęła wiosenną część sezonu. "Portowcy" pokonali Sandecję Nowy Sącz 4-1 i opuścili ostatnie miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Co działo się w Szczecinie podczas zimowej przerwy?
13.02.2018
Od startu 22. kolejki kluby LOTTO Ekstraklasy mogą korzystać z udogodnień systemu TRACAB dostarczanego przez firmę ChyronHego. Rozwiązanie to pozwala na śledzenie zawodników oraz piłki na boisku i umożliwia dostęp do całkowicie nowych danych fitness z meczów.
13.02.2018
W pierwszej Lidze+ Extra w wiosennej części sezonu gościem Krzysztofa Marciniaka był trener Śląska Wrocław, Jan Urban.
13.02.2018
Wyjątkowy odcinek Turbokozaka, w którym Bartek Ignacik i Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski spotkali się z Marcinem Ryszką - kapitanem reprezentacji Polski osób niewidomych.
09.02.2018
Derby Północnego Londynu będą hitem weekendu w Premier League. Spotkanie stołecznych klubów, walczących o miejsce w czołowej czwórce tabeli ligi angielskiej, pokażemy w sobotę 10 lutego. Transmisja od 13:25 w CANAL+ SPORT 2 i w standardzie 4K w CANAL+ NOW 4K.