Weekendowy plan transmisji i rozpiska komentatorów

cz 9 maja 2019

Ostateczne rozstrzygnięcia w Premier League, 35. kolejka LOTTO Ekstraklasy, przedostatnia seria gier LaLigi Santander. Będzie się działo.

LOTTO Ekstraklasa

piątek, 10 maja
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT
prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak
20:25 Wisła Kraków - Korona Kielce, CANAL+ SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Kazimierz Węgrzyn

sobota, 11 maja
15:10 Śląsk Wrocław - Wisła Płock, nSport+
komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
17:40 Miedź Legnica - Górnik Zabrze, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Laboga, Wojciech Jagoda
20:00 Cracovia - Lech Poznań, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Wolski, Marcin Baszczyński
22:30 Liga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Michał Wodziński; gość: Tomasz Wieszczycki

niedziela, 12 maja
12:40 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, CANAL+ SPORT
komentarz: Żelisław Żyżyński, Tomasz Wieszczycki
15:10 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
17:30 Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+
komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
20:00 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak
21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

poniedziałek, 13 maja
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT
prowadzący: Żelisław Żyżyński

Premier League

niedziela, 12 maja
15:55 Mecz+Mecz (łączona transmisja Brighton - Man City i Liverpool - Wolverhampton), CANAL+ SPORT
moderator: Piotr Domagała
15:55 Brighton - Manchester City, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
15:55 Liverpool - Wolverhampton, CANAL+ Family
komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
18:00 Ceremonia wręczenia pucharu i medali, CANAL+ SPORT

LaLiga Santander

niedziela, 12 maja
18:25 Mecz+Mecz, CANAL+ SPORT
Moderator: Piotr Domagała

Mecze:
Barcelona - Getafe
Valencia - Alaves
Athletic - Celta
Villarreal - Eibar
Leganes - Espanyol

18:25 Barcelona - Getafe, CANAL+ SPORT2
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

Bundesliga

sobota, 11 maja
15:20 Borussia Dortmund - Fortuna Dusseldorf, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała
15:20 Hoffenheim - Werder Brema, CANAL+ SPORT2
komentarz: Edward Durda, Maciej Murawski

Żużel

sobota, 11 maja
19:30 Speedway of nations - półfinał w Manchesterze, CANAL+ SPORT2
komentarz: Tomasz Dryła, Tomasz Bajerski

niedziela, 12 maja
16:00 MRGARDEN GKM Grudziądz - GET WELL Toruń, nSport+
komentarz: Michał Łopaciński, Jacek Gajewski
18:30 forBET WŁÓKNIARZ Częstochowa - FOGO UNIA Leszno, nSport+
komentarz: Tomasz Dryła, Wojciech Dankiewicz
20:45 Magazyn PGE Ekstraligi, nSport+
prowadzący: Marcin Majewski; gość specjalny: Martin Vaculik

Piłka ręczna

sobota, 11 maja
15:00 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: Vipers Kristiansand - Györi Audi ETO KC, CANAL+ NOW
komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński
17:45 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: Metz Handball - Rostov-Don, nSport+
komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński

niedziela, 12 maja
15:00 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: mecz o 3. miejsce, CANAL+ NOW
komentarz: Piotr Bugajny, Iwona Niedźwiedź
17:45 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: finał, CANAL+ NOW
komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
20:00 Liga Mistrzyń EHF FINAL4: ceremonia zakończenia, CANAL+ NOW
komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

NBA

piątek, 10 maja
01:30 Houston - Golden State, CANAL+ SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

niedziela, 12 maja
21:30 Houston - Golden State, CANAL+ SPORT2
komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke

POLECANE

 

Multiliga+

SPRAWDŹ PLAN TRANSMISJI OSTATNIEJ KOLEJKI EKSTRAKLASY
 

Weekendowy plan transmisji

SPRAWDŹ ROZPISKĘ KOMENTATORÓW
 

Gala Ekstraklasy

PONIEDZIAŁEK / 19:45 / CANAL+ SPORT
 

Finały Konferencji NBA

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI
 

Finał Ligi Mistrzów CEV

ZENIT KAZAŃ - CUCINE LUBE CIVITANOVA
 

LOTTO Ekstraklasa

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W CANAL+
 

LaLiga Santander

PLAN TRANSMISJI LIGI HISZPAŃSKIEJ