Weekendowy plan transmisji i rozpiska komentatorów

cz 7 marca 2019

Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym planem transmisji i rozpiską komentatorów. Zestawienie obejmuje okres 8 - 11.03.2019.

Plan transmisji 25. kolejki LOTTO Ekstraklasy:

piątek, 8 marca
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT
prowadzący: Cezary Olbrycht; gość: Andrzej Juskowiak
20:25 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

sobota, 9 marca
15:10 Cracovia - Zagłębie Sosnowiec, nSport+
komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
17:40 Korona Kielce - Wisła Kraków, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Wolski, Wojciech Jagoda
20:00 Arka Gdynia - Legia Warszawa, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
22:30 Liga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński; ekspert: Maciej Murawski

niedziela, 10 marca
15:10 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT
komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
17:40 Miedź Legnica - Lech Poznań, CANAL+
komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
20:00 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak
21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak

poniedziałek, 11 marca
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT
prowadzący: Żelisław Żyżyński

Plan transmisji 30. kolejki Premier League w nc+:

sobota, 9 marca
13:00 - 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty, CANAL+ SPORT2
prowadzący: Piotr Domagała; ekspert: Kamil Kosowski
13:25 Crystal Palace - Brighton, CANAL+ SPORT2
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Southampton - Tottenham, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
18:25 Manchester City - Watford, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

niedziela, 10 marca
12:55 Liverpool - Burnley, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny
15:00 Chelsea - Wolverhampton, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
17:25 Arsenal - Manchester United, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

Plan transmisji 25. kolejki Bundesligi w nc+:

sobota, 9 marca
15:20 Borussia Dortmund - VfB Stuttgart, CANAL+ SPORT
komentarz: Edward Durda, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 10 marca
17:50 Hannover 96 - Bayer Leverkusen, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

Plan transmisji 27. kolejki LaLigi Santander w nc+:

sobota, 9 marca
12:55 Deportivo Alaves - Eibar, CANAL+ SPORT
komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała
16:10 Atletico Madryt - Leganes, CANAL+
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

niedziela, 10 marca
16:10 Girona - Valencia, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
18:25 Levante - Villarreal, nSport+
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński
20:40 Real Valladolid - Real Madryt, CANAL+ SPORT2 i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała

Weekendowy plan transmisji meczów NBA w nc+:

noc z piątku na sobotę, 8/9 marca
2:00 Houston - Philadelphia, CANAL+ SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

noc z soboty na niedzielę, 9/10 marca
2:30 Los Angeles Lakers - Boston Celtics, CANAL+ SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk

niedziela, 10 marca
21:30 Philadelphia - Indiana, CANAL+ NOW
komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

Puchar Sześciu Narodów

sobota, 9 marca
15:10 Szkocja - Walia, CANAL+ NOW
komentarz: Robert Małolepszy
17:40 Anglia - Włochy, CANAL+ NOW
komentarz: Robert Małolepszy

niedziela, 10 marca
15:55 Irlandia - Francja, CANAL+ NOW
komentarz: Robert Małolepszy

Inne transmisje

piątek, 8 marca
8:30 Golf: Qatar Masters - runda II, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
12:00 Golf: Qatar Masters - runda II, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:00 PGNiG Superliga: PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock, nSport+
komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedźl; studio: Krzysztof Bandych
18:55 Tenis stołowy: Angers TT - Fakel-Gazprom Orenburg [Liga Mistrzów], CANAL+ SPORT2
komentarz: Gabriel Waliszko
22:00 Tenis stołowy: TTSC "UMMC" - Borussia Duesseldorf [Liga Mistrzów, relive], nSport+
komentarz: Gabriel Waliszko

sobota, 9 marca
10:00 Golf: Qatar Masters - runda III, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
18:10 Liga Mistrzyń EHF: Vipers Kristiansand - Gyori, nSport+
komentarz: Piotr Bugajny, Tomasz Rosiński
20:25 Serie A: Imoco Volley Conegliano - Il Bisonte Firenze [siatkówka kobiet], nSport+
komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk, Milena Sadurek
03:00 Boks zawodowy: Dmitry Bivol - Joe Smith Jr, CANAL+ SPORT2
komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa

niedziela, 10 marca
10:00 Golf: Qatar Masters - runda finałowa, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

poniedziałek, 11 marca
21:00 Kontratak - podsumowanie 21. kolejki PGNiG Superligi, nSport+
prowadzący: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź

POLECANE

 

Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LOTTO Ekstraklasa

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W CANAL+
 

LaLiga Santander

PLAN TRANSMISJI LIGI HISZPAŃSKIEJ
 

Bundesliga

PLAN TRANSMISJI LIGI NIEMIECKIEJ
 

Liga Mistrzów VELUX EHF

ROZGRYWKI NAJLEPSZYCH KLUBÓW PIŁKI RĘCZNEJ
 

NBA

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI
 

Witaj w klubie

POZNAJ KLUBY EKSTRAKLASY OD PODSZEWKI
 

Asy B klasy

PN / 25 MARCA / 15:05 / CANAL+ DISCOVERY