Weekendowa rozpiska komentatorów

pt 8 lutego 2019

Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym planem transmisji sportowych w kanałach nc+.

LOTTO Ekstraklasa

piątek, 8 lutego
20:00 Superpiątek, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
prowadzący: Cezary Olbrycht, gość: Krzysztof Przytuła
20:25 Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski
22:25 Superpiątek, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
Prowadzi Cezary Olbrycht, gość: Krzysztof Przytuła

sobota, 9 lutego
15:10 Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec, nSport+
komentarz: Cezary Olbrycht, Maciej Murawski
17:40 Cracovia - Piast Gliwice, CANAL+ SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
20:00 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda
22:30 Liga+ (magazyn), CANAL+ SPORT
prowadzący: Rafał Dębiński

Niedziela, 10 lutego
11:00 Piłka z góry, CANAL+ SPORT
prowadząca: Daria Kabała-Malarz
15:10 Arka Gdynia - Korona Kielce, CANAL+
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
17:40 Wisła Płock - Legia Warszawa, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
20:00 Liga+ Extra (magazyn), CANAL+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski, gość: Bogusław Leśnodorski
21:30 Liga+ Extra: Dogrywka (magazyn), CANAL+ SPORT
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski

Poniedziałek, 11 lutego
20:00 Ekstraklasa po godzinach (magazyn), CANAL+ SPORT
prowadzący: Żelisław Żyżyński

Premier League

sobota, 9 lutego
13:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty, CANAL+ SPORT2
prowadzący: Piotr Domagała; gość: Tomasz Wieszczycki
13:25 Fulham - Manchester United, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
15:55 Liverpool - Bournemouth, CANAL+ SPORT2
komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka
18:25 Brighton - Burnley, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

niedziela, 10 lutego
14:25 Tottenham - Leicester City, CANAL+ SPORT
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
16:55 Manchester City - Chelsea, CANAL+ SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

LaLiga

sobota, 9 lutego
12:55 Getafe - Celta, CANAL+ SPORT
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
16:10 Atletico Madryt - Real Madryt, CANAL+ i CANAL+ 4K ULTRA HD
komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
18:25 Espanyol - Rayo Vallecano, nSport+
komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

niedziela, 10 lutego
16:10 Valencia - Real Sociedad, CANAL+ NOW
komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

poniedziałek, 11 lutego
20:55 Deportivo Alaves - Levante, CANAL+ SPORT2
komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

Bundesliga

sobota, 9 lutego
15:20 Borussia Dortmund - Hoffenheim, CANAL+ SPORT
komentarz: Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski

niedziela, 10 lutego
17:55 Fortuna Dusseldorf - VfB Stuttgart, CANAL+ SPORT2
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

NBA

piątek/sobota, 8/9 lutego
01:00 Philadelphia 76ers - Denver Nuggets, CANAL+ SPORT
komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski

sobota, 9 lutego
23:00 Utah Jazz - San Antonio Spurs, CANAL+ SPORT2
komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński
02:30 Houston Rockets - Oklahoma City Thunder, CANAL+ SPORT2
komentarz: Wojciech Michałowicz, Szymon Szewczyk

niedziela, 10 lutego
21:30 Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers, CANAL+ SPORT2
komentarz: Edward Durda, Kamil Chanas

Piłka ręczna

piątek, 8 lutego
18:15 PGNiG Superliga: Stal Mielec - Energa MKS Kalisz, nSport+
komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński

sobota, 9 lutego
18:55 Liga Mistrzów EHF: IFK Kristianstad - PGE Vive Kielce, CANAL+
komentarz: Robert Skrzyński, Michał Matysik

niedziela, 10 lutego
12:45 PGNiG Superliga: Arka Gdynia - Sandra SPA Pogoń Szczecin, nSport+
komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
14:55 Liga Mistrzyń EHF: Metz - Kopenhaga, nSport+
komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński
16:55 Motor Zaporoże - Flensburg, nSport+
komentarz: Szymon Ratajczak, Grzegorz Tkaczyk

Puchar Sześciu Narodów

sobota, 9 lutego
15:10 Szkocja - Irlandia, CANAL+ NOW
komentarz: Robert Małolepszy
17:40 Włochy - Walia, CANAL+ NOW
komentarz: Robert Małolepszy

niedziela, 10 lutego
15:55 Anglia - Francja, CANAL+ SPORT2
komentarz: Robert Małolepszy

Inne transmisje

sobota, 9 lutego
2:00 Golf: Vic Open - runda finałowa, CANAL+ SPORT
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:25 Siatkówka kobiet: Zanetti Bergamo - Banca Valsabbina Millenium Brescia, CANAL+ NOW
komentarz: Edward Durda, Milena Sadurek

niedziela, 10 lutego
9:30 Golf: Saudi International - runda finałowa, CANAL+ SPORT2
komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

POLECANE

 

Piąta kolejka Ligi Mistrzyń CEV

GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ WALCZĄ O AWANS
 

Manchester United - Liverpool

NIEDZIELA / 14:30 / CANAL+
 

Bayern Monachium - Hertha Berlin

SOBOTA / 15:20 / CANAL+ SPORT
 

Sevilla FC - FC Barcelona

SOBOTA / 16:10 / CANAL+ SPORT2
 

Asy B klasy

ŚR / 20 LUTEGO / 22:40 / CANAL+ DISCOVERY
 

LOTTO Ekstraklasa

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W CANAL+
 

Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

PLAN TRANSMISJI LIGI HISZPAŃSKIEJ