Kategoria: Liga+ Extra | Ekstraklasa

Terminarz nowego sezonu Ekstraklasy

cz 6 czerwca 2019

Ekstraklasa S.A. ogłosiła terminarz rozgrywek ligowych na sezon 2019/20. Mistrz Polski Piast Gliwice rozpocznie ligowe zmagania od meczu z Lechem Poznań, natomiast beniaminkowie z Częstochowy i Łodzi w pierwszej kolejce zagrają odpowiednio z: Koroną Kielce i Lechią Gdańsk.

Zestaw par rundy zasadniczej 2019/20:

Kolejka 1

20 lipca 2019
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Górnik Zabrze
ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk


Kolejka 2

27 lipca 2019
Cracovia - ŁKS Łódź
Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice


Kolejka 3

3 sierpnia 2019
Arka Gdynia - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Cracovia
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
ŁKS Łódź - Lech Poznań


Kolejka 4

10 sierpnia 2019
Cracovia - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Wisła Płock - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Piast Gliwice


Kolejka 5

17 sierpnia 2019
Arka Gdynia - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław - Cracovia


Kolejka 6

24 sierpnia 2019
Cracovia - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Lech Poznań
ŁKS Łódź - Legia Warszawa


Kolejka 7

31 sierpnia 2019
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - ŁKS Łódź
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin


Kolejka 8

14 września 2019
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Korona Kielce - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
Raków Częstochowa - Arka Gdynia


Kolejka 9

21 września 2019
Cracovia - Legia Warszawa
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Wisła Płock - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin


Kolejka 10

28 września 2019
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Wisła Kraków - Cracovia

Kolejka 11

5 października 2019
Cracovia - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Arka Gdynia
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 12

19 października 2019
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok - Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Wisła Płock
Legia Warszawa - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Piast Gliwice

Kolejka 13

26 października 2019
Cracovia - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Korona Kielce
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia


Kolejka 14

2 listopada 2019
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Cracovia - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 15

9 listopada 2019
KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Wisła Płock - Cracovia
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław

Kolejka 16

23 listopada 2019
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 17

30 listopada 2019
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Korona Kielce
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Lech Poznań
ŁKS Łódź - Cracovia

Kolejka 18

7 grudnia 2019
Cracovia - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Arka Gdynia
Lech Poznań - ŁKS Łódź
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 19

14 grudnia 2019
Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Cracovia
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - ŁKS Łódź
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 20

21 grudnia 2019
Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Lech Poznań - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Wisła Płock - Piast Gliwice
ŁKS Łódź - Wisła Kraków

Kolejka 21

8 lutego 2020
Arka Gdynia - Cracovia
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Kolejka 22

15 lutego 2020
Cracovia - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Wisła Płock

Kolejka 23

22 lutego 2020
Arka Gdynia - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Cracovia
Wisła Kraków - Korona Kielce
Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin
ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Kolejka 24

29 lutego 2020
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Cracovia
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Wisła Kraków - Wisła Płock

Kolejka 25

4 marca 2020
Cracovia - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Raków Częstochowa
ŁKS Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Korona Kielce

Kolejka 26

7 marca 2020
Arka Gdynia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Lech Poznań

Kolejka 27

14 marca 2020
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Korona Kielce
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Kolejka 28

21 marca 2020
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Korona Kielce - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Cracovia
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 29

4 kwietnia 2020
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

Kolejka 30

11 kwietnia 2020
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Cracovia - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Korona Kielce - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź

Więcej o PKO Ekstraklasie



POLECANE

 

PRZEŻYJ TO SAM

100% PKO EKSTRAKLASY TYLKO W CANAL+
 

Weekendowy plan transmisji

SPRAWDŹ ROZPISKĘ KOMENTATORÓW
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Bundesliga

OGLĄDAJ W CANAL+
 

Siatkarska Liga Mistrzów

WSZYSTKO O CEV CHAMPIONS LEAGUE
 

ZOBACZ NAJNOWSZE ODCINKI PODCASTU
 

Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI