Radio Canal

so 21 stycznia 2017

Poniedziałkowy podcast Radio Canal poświęcony piłce nożnej. Zaprasza dziennikarz redakcji sportowej NC+, Bartosz Gleń.

Odcinek 15 - sezon 3 (12 listopada 2018)

Halo, halo! Tradycyjnie w poniedziałek czas na Radio Canal. Michał Kornacki, Filip Surma i Wojtek Jagoda omówią ostatnią kolejkę LOTTO Ekstraklasy, przeanalizują hit Premier League na Etihad Stadium i wspomną o polskiej kadrze. Słuchamy!


Odcinek 14 - sezon 3 (5 listopada 2018)

Halo, halo! Jest poniedziałkowy poranek, a więc czas na kolejny odcinek Radio Canal. Tym razem prowadzi Piotrek Glamowski, a jego gośćmi są Rafał Nahorny i Przemysław Pełka. Jak można się domyślić, dzisiaj będzie o Premier League, a dokładniej hicie na Emirates Stadium, problemach Tottenhamu i kosmicznym Manchesterze City. Słuchamy!


Odcinek 13 - sezon 3 (22 października 2018)

Halo, halo! Sposób na deszczowy poranek? Duża kawa i audycja Radio Canal. Dzisiaj tylko jeden temat - El Clasico. Wczoraj po raz pierwszy od jedenastu lat bez Messiego i Ronaldo. Co działo się na Camp Nou? O tym Piotr Domagała i jego goście: Kuba Polkowski i Piotr Żelazny. Słuchamy!


Odcinek 12 - sezon 3 (22 października 2018)

Halo, halo! Przerwa na kadrę za nami, a więc czas na kolejną audycję Radio Canal. W studiu Bartosz Gleń, ekspert CANAL+ SPORT Kazimierz Węgrzyn i dziennikarz tygodnika Piłka Nożna Zbigniew Mucha. Panowie wyciągną esencję z trwającej 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy, a także dodadzą kilka zdań o Bayernie i Robercie Lewandowskim. Słuchamy!


Odcinek 11 - sezon 3 (8 października 2018)

Halo, halo! Na kolejną audycję Radia Canal zaprasza Piotr Domagała. W jego studiu Rafał Nahorny i Tomek Lipiński. A w programie o tym jak najlepsze angielskie i włoskie kluby radzą sobie w Lidze Mistrzów. Słuchamy!


Odcinek 10 - sezon 3 (1 października 2018)

Halo, halo! Jak zawsze poniedziałek zaczynamy z Radiem Canal. Dziś najciekawsze wydarzenia ze stadionów Lotto Ekstraklasy, Premier League i La Liga omówią Michał Kornacki, Wojtek Jagoda i Rafał Nahorny. Słuchamy!


Odcinek 9 - sezon 3 (24 września 2018)

Halo, halo! Poniedziałek, godzina 9:00 zaczynamy więc kolejną audycję Radio Canal. W studiu Piotr Domagała i jego goście Marek Saganowski i Dominik Piechota.W dzisiejszym programie omówimy trwającą wciąż 9 kolejkę Lotto Ekstraklasy, a także poruszymy kwestie przygotowania mentalnego zawodników, a także trenerów w naszej lidze. Słuchamy!


Odcinek 8 - sezon 3 (17 września 2018)

Halo, halo! Radio Canal wraca po przerwie reprezentacyjnej. W najnowszym odcinku Bartosz Gleń, Marek Saganowski i Michał Zachodny porozmawiają m. in. o kadrze Jerzego Brzęczka i szkoleniu młodzieży. Nie zabraknie także kilku słów o Ekstraklasie. Słuchamy!


Odcinek 7 - sezon 3 (3 września 2018)

Halo, halo! Czas na kolejny odcinek audycji Radio Canal. Jaki jest rozkład sił po czterech kolejkach Premier League? O tym, co słychać na Wyspach Brytyjskich i z kim zmierzą się angielskie drużyny w Lidze Mistrzów Piotr Domagała porozmawia z Rafałem Nahornym. Słuchamy!


Odcinek 6 - sezon 3 (27 sierpnia 2018)

Halo, halo! Jest poniedziałkowy poranek, więc parzymy kawę i włączamy Radio Canal. Na kolejny odcinek zaprasza Bartosz Gleń, który zaprosił do studia Macieja Murawskiego i Wojciecha Jagodę. Dziś tylko jeden temat - czy w Lotto Ekstraklasie wyniki oddają możliwości zespołu. Słuchamy!


Odcinek 5 - sezon 3 (20 sierpnia 2018)

Halo, halo! Piotr Domagała zaprasza na kolejną audycję Radio Canal. Gośćmi w studiu są Michał Zachodny z Łączy Nas Piłka i Przemysław Pełka - ekspert NC+. Panowie pomówią o tym, co dzieje się na Wyspach Brytyjskich. Kto zaskakuje, a kto zawodzi? Słuchamy!


Odcinek 4 - sezon 3 (13 sierpnia 2018)

Halo, halo! Trwa 4. kolejka Lotto Ekstraklasy, a więc czas na podsumowanie weekendowych wydarzeń z polskich stadionów. Bartosz Gleń w tym celu zaprosił do studia piłkarza Wisły Płock Adama Dźwigałę i eksperta NC+ Tomasza Lipińskiego. Słuchamy!


Odcinek 3 - sezon 3 (6 sierpnia 2018)

Halo, halo! Zaczynamy kolejny tydzień, czyli czas na Radio Canal. W tym odcinku Piotr Domagała zaprosił do studia człowieka, który wie wszystko o Premier League - Rafała Nahornego. Start ligi angielskiej już 10 sierpnia. Kto nas może zaskoczyć w tym sezonie? Transmisje meczów z Wysp Brytyjskich oczywiście w kanałach sportowych platformy NC+. Słuchamy!


Odcinek 2 - sezon 3 (30 lipca 2018)

Halo, halo! Za nami 2. kolejka LOTTO Ekstraklasy, a więc czas na kolejny odcinek audycji Radio Canal. W studiu Bartosz Gleń, Marek Jóźwiak i Michał Zachodny z Łączy nas Piłka. Panowie pochylą się między innymi nad następującymi kwestiami: Instat, co pokazuje, a czego nie i czy Peter Bosz to szaleniec czy fachowiec? Słuchamy!


Odcinek 1 - sezon 3 (23 lipca 2018)

Halo, halo! Wróciła Ekstraklasa, a więc czas na Radio Canal. Pierwszy odcinek w nowym sezonie poprowadzi Piotr Domagała, który do dyskusji o polskiej lidze zaprosił eksperta NC+ Tomka Lipińskiego i Kubę Polkowskiego z Łączy nas piłka. Słuchamy!


Odcinek 29 (21 maja 2018)

Halo, halo! Nadszedł czas by zakończyć sezon 2017/2018. W ostatnim odcinku Radia Canal Bartosz Gleń i Piotr Domagała przepytają Tomka Lipińskiego. Panowie wybiorą MVP, odkrycie, trenera i rozczarowanie tegorocznego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Będzie też kilka słów o finale Ligi Mistrzów. Słuchamy!


Odcinek 28 (14 maja 2018)

Halo, halo! Kolejny poniedziałek zaczynamy z Radiem Canal. Bartosz Gleń zaprosił do studia Marka Jóźwiaka i Wojciecha Jagodę, z którymi wystawi oceny wszystkim klubom po 36. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Słuchamy!


Odcinek 27 (8 maja 2018)

Halo, halo! Jak najlepiej zacząć poniedziałek po majówce? Oczywiście z Radiem Canal. Dzisiaj Piotr Domagała zaprosił do studia Michała Gutkę, dziennikarza Przeglądu Sportowego. Panowie omawiają szczegółowo 37. kolejką Premier League i wyniki półfinałów Champions League. Słuchamy!


Odcinek 26 (30 kwietnia 2018)

Halo, halo! Najlepszy sposób na rozpoczęcie majówkowego poniedziałku? Kawa i poranna dawka informacji o footballu, czyli włączamy Radio Canal. Dzisiaj w studiu Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda. Ponadto połączymy się z zawodnikiem Pogoni Szczecin - Adamem Buksą. Słuchamy!


Odcinek 25 (23 kwietnia 2018)

Halo, halo! Dzień dobry czas na kolejny odcinek Radia Canal. Piotr Domagała zaprosił do studia dziennikarzy Przeglądu Sportowego Dominika Piechotę i Jakuba Kręcidło. Dzisiejszy odcinek zdominują finał Pucharu Króla i półfinały Champions League. Słuchamy!


Odcinek 24 (16 kwietnia 2018)

Halo, Halo! Czas na kolejny odcinek Radia Canal. Tym razem Bartosz Gleń zaprosił do studia Marka Saganowskiego z Legii Warszawa. Jednym z tematów będzie oczywiście sytuacja Mistrzów Polski, ale panowie podsumują także mecze 31. kolejki Lotto Ekstraklasy i omówią półfinałowe pary Ligi Mistrzów. Słuchamy!


Odcinek 23 (9 kwietnia 2018)

Halo, halo! Po dłuższej przerwie zapraszamy na nowy odcinek Radia Canal. W studiu Piotr Domagała i jego znakomici goście Michał Zachodny i Kuba Polkowski z portalu Łączy Nas Piłka. Temat po tym weekendzie może być tylko jedna - podsumowanie 30. kolejki Lotto Ekstraklasy. Słuchamy!


Odcinek 22 (19 marca 2018)

Halo, halo! Zapraszamy na kolejny odcinek naszego podcastu. Tym razem do studia Radia Canal Bartosz Gleń zaprosił Kazimierza Węgrzyna. Panowie szczegółowo omówią 28. kolejkę Lotto Ekstraklasy i wyniki losowania półfinałowych par Ligi Mistrzów. Będzie też telefon do trenera Jagielloni Białystok - Ireneusza Mamrota. Słuchamy!


Odcinek 21 (12 marca 2018)

Halo, halo! Czas na Radio Canal. Dzisiaj Bartosz Gleń zaprosił do studia gościa specjalnego - sędziego międzynarodowego Tomasza Listkiewicza, który zdradzi kilka tajników swojej pracy. Poza tym Rafał Dębiński odpowie na pytanie, dlaczego PSG nie ma już w Lidze Mistrzów. Słuchamy!


Odcinek 20 (6 marca 2018)

Halo, halo! Czas na poniedziałkową dawkę footballu. Na kolejny odcinek Radia Canal zaprasza Piotr Domagała, który zaprosił do studia Przemysława Pełkę i Michała Gutkę. Odcinek zdominują: 29. kolejka Premier League i pierwsze rewanżowe spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Słuchamy!


Odcinek 19 (26 lutego 2018)

Halo, halo! W ten mroźny poranek czas na audycję Radio Canal. Tym razem Bartosz Gleń i Tomasz Lipiński omówią szczegółowo 24. kolejkę Lotto Ekstraklasy i porozmawiają o swoich wrażeniach po pierwszych meczach 1/8 finałów Ligi Mistrzów. Będą też telefony do Jerzego Brzęczka i Kazimierza Węgrzyna. Słuchamy!


Odcinek 18 (19 lutego 2018)

Halo! Halo! Poniedziałkowy poranek to już tradycyjnie czas audycji Radio Canal. Tym razem Piotr Domagała zaprosił do studia Dominika Piechotę (Przegląd Sportowy) i Michała Zachodnego (Łączy nas Piłka), z którymi porozmawia o matce smoków piłkarskich rozgrywek, czyli Champions League. Słuchamy!


Odcinek 17 (12 lutego 2018)

Halo, halo! Runda wiosenna wystartowała, a więc wraca też Radio Canal! Na pierwszy odcinek po przerwie zaprasza Bartosz Gleń. Jego gośćmi są Marek Saganowski i Wojciech Jagoda. W programie także rozmowa telefoniczna z sędzią Pawłem Gilem o systemie VAR. Słuchamy!


Odcinek specjalny (18 grudnia 2017)

Po raz ostatni w tym roku zapraszamy na Radio Canal. W studiu odcinka specjalnego Bartosz Gleń, Marek Jóźwiak i Marek Saganowski podsumowali jesienną rundę Lotto Ekstraklasy i wystawili noty każdej ligowej drużynie. Panowie omówili też wyniki losowania fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Jakie szanse w Champions Legaue mają Robert Lewandowski i Bayern Monachium? A w specjalnym studiu muzycznym z muzyką na żywo - Sebastian Weikum. Słuchamy, bo naprawdę warto!


Odcinek 15/2017 (4 grudnia 2017)

Halo, halo! Kolejny poniedziałek, to kolejny odcinek Radia Canal. Bartosz Gleń, Marek Jóźwiak i Robert Błoński szczegółowo omawiają 19. kolejkę Lotto Ekstraklasy. Ponadto Kazimierz Moskal, były trener Pogoni Szczecin, komentuje obecną kondycję tej drużyny. Słuchamy!


Odcinek 14/2017 (4 grudnia 2017)

Halo! Halo! W ten zimowy poranek zapraszamy na kolejny odcinek Radia Canal. Ty razem Piotr Domagała i jego goście Paweł Grabowski i Piotrek Glamowski omówią szanse Orłów Adama Nawałki na przyszłorocznych Mistrzostwach Świata. Będą analizy, opinie, a także garstka wspomnień. Słuchamy!


Odcinek 13/2017 (27 listopada 2017)

W studiu Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn i Wojciech Jagoda. Na tapecie 17. kolejka Lotto Ekstraklasy i bilans nowych szkoleniowców w polskiej lidze. W programie także odpowiedź na pytanie - kiedy Kazimierz Węgrzyn założy Twittera?


Odcinek 12/2017 (20 listopada 2017)

Zapraszamy na kolejny odcinek Radia Canal. W studiu Piotr Domagała, Michał Zachodny z Łączy Nas Piłka i Michał Gutka z Przeglądu Sportowego. Tematy w programie - derby północnego Londynu, powroty Pogby i Ibrahimovicia, niepowstrzymana drużyna City, kryzys w Madrycie i osłabienie Juve.


Odcinek 11/2017 (6 listopada 2017)

Halo, halo tradycyjnie już poniedziałek to dzień Radia Canal. W studiu Bartosz Gleń, Marek Saganowski i Zbigniew Mucha omawiają 15. kolejkę LOTTO Ekstraklasy i podsumowują połowę sezonu zasadniczego. Ponadto w programie między innymi odpowiedzi na pytania w jakim klubie chciałby teraz grać Marek Saganowski i czy jest zadowolony z przebiegu swojej kariery? Czy mógł osiągnąć więcej? Słuchamy!


Odcinek 10/2017 (30 października 2017)

Na kolejny odcinek Radia Canal zaprasza Piotr Domagała. W studiu razem z nim Paweł Grabowski i Piotrek Glamowski. W programie będzie między innymi o hicie na Old Trafford, odrodzeniu Arsenalu i minimalizmie Chelsea. Będzie też kilka zdań o matce smoków piłkarskich rozgrywek, czyli o Champions League.


Odcinek 9/2017 (23 października 2017)

Gośćmi w studiu są szef scoutingu Lechii Gdańsk - Marek Jóźwiak i ekspert NC+ - Wojciech Jagoda. Tym razem program tylko o Ekstraklasie, m. in. o sporach wokół VAR-u i o tym czy Dominik Nagy zagra jeszcze w Legii Warszawa.


Odcinek 8/2017 (16 października 2017)

Halo, halo! W poniedziałkowy poranek Piotr Domagała zaprasza na Radio Canal. W studiu Michał Zachodny i Piotr Żelazny. Dzisiaj wyjątkowo jeden temat - eliminacje do mistrzostw świata w Rosji. Znamy już 23 uczestników mundialu, kolejnych 9 poznamy w listopadzie. Nie zabrakło zarówno zaskoczeń jak i ogromnych rozczarowań. Słuchamy!


Odcinek 7/2017 (2 października 2017)

W poniedziałek tradycyjnie czas na Radio Canal. Bartek Gleń wraz z gośćmi Rafałem Dębińskim i Tomkiem Lipiński omówią najważniejsze wydarzenia z piłkarskich stadionów. Słuchamy!


Odcinek 6/2017 (25 września 2017)

Zapraszają Piotr Domagała, Rafał Nahorny i debiutujący Grzegorz Kaczmarczyk. W programie między innymi o kontuzji Arkadiusza Milik i konflikcie w PSG pomiędzy Cavanim a Neymarem. A także dokładne podsumowanie 6. kolejki Premier League.


Odcinek 5/2017 (18 września 2017)

Halo! Halo! Zapraszamy na nowy odcinek Radia Canal. Tym razem Bartek Gleń zaprosił do studia Macieja Murawskiego i Leszka Orłowskiego. Panowie zajęli się w programie między innymi debiutem trenerskim Romeo Jozaka i przyszłością Roberta Lewandowskiego. Słuchamy!


Odcinek 4/2017 (11 września 2017)

Najważniejsze wydarzenia z piłkarskich stadionów omawiają Najważniejsze wydarzenia z piłkarskich stadionów omawiają Piotr Domagała, Krzysztof Marciniak i Michał Zachodny.

W programie między innymi o tym, czy Real ma szanse na trzeci triumf w Lidze Mistrzów z rzędu. Ponadto:
-Krzysztof Marciniak i Michał Zachodny zdradzają nam jak radzą sobie Fantasy Premier League;
-Jarosław Koliński w rozmowie telefonicznej mówi czy Grzegorz Krychowiak będzie grał regularnie w West Bromie;
-dowiecie się, czy Krzysztof Marciniak maczał palce przy wyniku meczu Polska - Kazachstan


Odcinek 3/2017 (28 sierpnia 2017)

Halo! Halo! Przed nami kolejny odcinek Radia Canal. Bartosz Gleń zaprosił do studia Marka Saganowskiego z Legii Warszawa i Wojciecha Jagodę. Panowie omówią najważniejsze wydarzenia z piłkarskich stadionów. Dlaczego polskich klubów nie ma w europejskich pucharach? Który z Polaków ma szansę na trofeum Champions League? Czy Zlatan skończy to, co zaczął w Manchesterze United? Ponadto, znajdzie się też coś dla fanów sportów walki. Walkę Mayweather - McGregor omówi mistrz Europy w wadze średniej - Grzegorz Proksa. Słuchamy!


Odcinek 2/2017 (21 sierpnia 2017)

Tradycyjnie w poniedziałek nowy odcinek Radia Canal. Tym razem najważniejsze wydarzenia z piłkarskich stadionów podsumowują Piotr Domagała, Piotr Żelazny i Przemysław Pełka. W programie między innymi odpowiedzi na pytania: czy Legia ma szansę na Ligę Europy i czy ceny transferów w Europie jeszcze pójdą w górę. Słuchamy!


5:56 LOTTO Ekstraklasa
28:59 Liga Europy
42:59 Premier League

Odcinek 1/2017 (14 sierpnia 2017)

Halo! Halo! Wracamy z drugim sezonem Radia Canal. Nowy sezon, a więc nowa oprawa muzyczna. Na inaugurację Bartosz Gleń zaprosił do studia Kazimierza Węgrzyna i Michała Gutkę. Połączyliśmy się także z Danielem Kaniewskim, agentem Kamila Grosickiego, który zdradził nam, do którego klubu Premier League Grosikowi najbliżej. Piotr Burlikowski opowiedział, czy dobry klub potrzebuje dyrektora sportowego i czym powinien się on wyróżniać.

3,2, 1 zaczynamy! Słuchamy w każdy poniedziałek!


POLECANE

 

Siatkarska Liga Mistrzów w kanałach nc+

START ROZGRYWEK JUŻ 20 LISTOPADA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI OSTATNIEJ KOLEJKI
 

NBA

PLAN TRANSMISJI W CANAL+ SPORT
 

LOTTO Ekstraklasa

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE W CANAL+
 

LaLiga Santander w CANAL+

PLAN TRANSMISJI LIGI HISZPAŃSKIEJ
 

Bundesliga w CANAL+

PLAN TRANSMISJI LIGI NIEMIECKIEJ
 

Liga+ Extra

ND / 25 LISTOPADA / 20:00 / CANAL+