Kategoria: Liga+ Extra | Ekstraklasa

Marek Papszun gościem niedzielnej Ligi+ Extra

cz 25 lipca 2019

W niedzielę o 19:30 podsumujemy drugą kolejkę PKO Ekstraklasy w magazynie Liga+ Extra. Gościem specjalnym Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka będzie trener Rakowa Częstochowa, Marek Papszun.

Po 21 latach wprowadził Raków Częstochowa do PKO Ekstraklasy. W zeszłym sezonie awansował do półfinału Pucharu Polski po drodze pokonując ówczesnego mistrza Polski, Legię Warszawa. Marek Papszun. Jeszcze kilka lat temu prowadził m.in. takie zespoły jak KS Łomianki, GKP Targówek czy Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Dziś prowadzi Raków w Ekstraklasie. Jego zespół na inaugurację przegrał z Koroną Kielce 0-1. Jak mówił po meczu sam Papszun: "nie byliśmy sobą, nie wiedzieliśmy co mamy robić na boisku, mało było takich działań na boisku, które nas charakteryzują. Ogarnął nas debiutancki paraliż".


Pierwsze koty za płoty. Szansa na poprawę już w drugiej kolejce, chociaż przed Rakowem bardzo trudne zadanie. Częstochowianie w sobotę zmierzą się z pierwszym liderem tabeli, Jagiellonią Białystok. Zobaczymy w jakim humorze do naszego studia zawita w niedzielę szkoleniowiec beniaminka. Liga+ Extra rozpocznie się punktualnie o 19:30 w CANAL+ SPORT.

niedziela, 28 lipca
19:30 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Marek Papszun

POLECANE

 

PRZEŻYJ TO SAM

100% PKO EKSTRAKLASY TYLKO W CANAL+
 

Liverpool - Arsenal

SO / 18:25 / CANAL+ SPORT2
 

Barcelona - Betis

ND / 20:55 / CANAL+ SPORT2 I CANAL+ 4K
 

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

SO / 17:00 / CANAL+ SPORT
 

FC Koeln - Borussia Dortmund

PT / 20:20 / CANAL+
 

Turbokozak: Przemysław Płacheta

ZAWODNIK LIDERA PKO EKSTRAKLASY W TURBOKOZAKU
 

Pomidor: Dariusz Sztylka

DYREKTOR SPORTOWY ŚLĄSKA BYŁ GOŚCIEM LIGI+ EXTRA
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+