Kategoria: Liga+ Extra

Dariusz Sztylka gościem niedzielnej Ligi+ Extra

śr 14 sierpnia 2019

Dyrektor sportowy Śląska Wrocław, Dariusz Sztylka, będzie gościem Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka w niedzielnym magazynie Liga+ Extra podsumowującym wydarzenia piątej kolejki PKO Ekstraklasy.

Śląsk, po nieudanym poprzednim sezonie, pozytywnie zaskakuje. Wrocławianie w czterech meczach zdobyli 10 punktów i są liderem tabeli PKO Ekstraklasy. Mają na swoim rozkładzie m.in. mistrza Polski, Piast Gliwice oraz, bardzo chwalony na początku rozgrywek, Lech Poznań. W życiowej formie jest Łukasz Broź - wybrany ostatnio przez kibiców Zawodnikiem Kolejki, w bramce nie zawodzi Matus Putnocky. Co wpłynęło na tak diamteralną zmianę postawy wrocławskich zawodników? Być może tajemnicę sukcesu zdradzi nam dyrektor sportowy Śląska, Dariusz Sztylka.

Dariusz Sztylka, czyli ikona i legenda WKS-u. Najczęściej jako środkowy obrońca lub defensywny pomocnik. Sztylka spędził we Wrocławiu prawie całą piłkarską karierę. Przeszedł z klubem drogę od III ligi do mistrzostwa Polski i europejskich pucharów. W Śląsku w latach 2001 - 2012 rozegrał 263 mecze, w których strzelił 18 goli. Od 2015 roku związany z wrocławskim klubem jako trener. Najpierw asystent, następnie trener rezerw oraz szkoleniowec zespołu U19. Od lutego 2019 jest dyrektorem sportowym. Zastąpił na tym stanowisku Adama Matyska.

niedziela, 18 sierpnia
19:30 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski; gość specjalny: Dariusz Sztylka

Więcej o PKO Ekstraklasie


POLECANE

 

PRZEŻYJ TO SAM

100% PKO EKSTRAKLASY TYLKO W CANAL+
 

Skróty meczów drugiej kolejki Premier League

MANCHESTER CITY RYWALIZOWAŁ Z TOTTENHAMEM
 

Turbokozak: Przemysław Płacheta

ZAWODNIK LIDERA PKO EKSTRAKLASY W TURBOKOZAKU
 

Pomidor: Dariusz Sztylka

DYREKTOR SPORTOWY ŚLĄSKA BYŁ GOŚCIEM LIGI+ EXTRA
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Bundesliga

OGLĄDAJ W CANAL+
 

Siatkarska Liga Mistrzów

WSZYSTKO O CEV CHAMPIONS LEAGUE
 

ZOBACZ NAJNOWSZE ODCINKI PODCASTU