Żużel Speedway Grand Prix

Grand Prix Polski na żużlu po raz pierwszy w Polsce w 4K - tylko w nc+

Szesnastu zawodników rozpocznie w najbliższy weekend walkę o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Zawody BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski rozgrywane na PGE Narodowym pokaże na żywo tylko platforma nc+. Będzie to pierwsza realizowana w Polsce sportowa produkcja telewizyjna w technologii 4K.

Oglądaj BOLL Grand Prix Polski w paśmie odkodowanym CANAL+!

BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski zainauguruje tegoroczny cykl rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. W zawodach na PGE Narodowym weźmie udział czterech pełnoprawnych uczestników z Polski - Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki. Dzięki dzikiej karcie wystartuje także Krzysztof Kasprzak, a w roli rezerwowych pojawią się Maksym Drabik oraz Bartosz Smektała.Widzowie nc+ będą mogli zobaczyć te zawody w technologii 4K. BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski będzie bowiem pierwszą w Polsce produkcją sportową realizowaną w najwyższej jakości obrazu. "Przeprowadzenie takiej transmisji to ogromne przedsięwzięcie. W sumie wykorzystamy 17 kamer, w tym 11 do transmisji i powtórek w 4K. Cała oprawa graficzna będzie również w 4K. Na stadionie pojawi się studio, a także specjalne studio do przeprowadzania analiz z wykorzystaniem systemu "Piero" oraz 65 calowym touch screenem." mówi Rafał Morycz, Dyrektor Produkcji Programów Sportowych w nc+.

Transmisja w 4K rozpocznie się w CANAL+ NOW w sobotę 12 maja o godzinie 19. Zawody będą także pokazywane w CANAL+ (początek studia o 18:00) w jakości HD w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów nc+ nie posiadających opcji dodatkowej CANAL+ w swojej ofercie oraz dla abonentów sieci kablowych, w których oferowany jest CANAL+ i które zdecydowały się odkodować sygnał dla swoich klientów.

BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski skomentują Tomasz Dryła oraz Mirosław Jabłoński. Gospodarzem studia będzie Daria Kabała-Malarz, gospodarzem studia analiz Michał Łopaciński, a ekspertem Tomasz Bajerski.

BOLL Warsaw FIM Speedway Grand Prix Polski

12 maja, sobota 18:00 CANAL+ (HD) 19:00 CANAL+ NOW (4K)

Komentatorzy: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński Studio: Daria Kabała-Malarz Studio analiz: Michał Łopaciński, Tomasz Bajerski

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

Magazyn Speedway Grand Prix

BOLL Grand Prix Polski w Warszawie

WT | 22.05
23:30
Magazyn Speedway Grand Prix

BOLL Grand Prix Polski w Warszawie

CZ | 24.05
16:50
sporty motoryzacyjne

Grand Prix Czech w Pradze

SO | 26.05
18:30
sporty motoryzacyjne

Grand Prix Czech w Pradze

SO | 26.05
22:15
sporty motoryzacyjne

Grand Prix Czech w Pradze

ND | 27.05
11:15

POLECANE

 

Real - Liverpool

FINAŁ LIGI MISTRZÓW UEFA JUŻ W SOBOTĘ OD 19:00
 

Podsumowanie Gali LOTTO Ekstraklasy

CARLITOS PIŁKARZEM SEZONU
 

Grand Prix Czech

DRUGIE ZAWODY Z CYKLU GRAND PRIX W SOBOTĘ OD 18:30
 

Finał Ligi Mistrzów EHF

NIEDZIELA, 17:55, CANAL+ SPORT
 

Sebastian Mila Turbokozakiem Sezonu

PIŁKARZ LECHII GDAŃSK ZDOBYŁ 245 PUNKTÓW
 

Mundial w 4K

WSZYSTKIE MECZE MŚ W NC+
 

Wszystkie mecze mundialu w 4K

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE
 

Finały Konferencji w NBA

ZOBACZ PLAN TRANSMISJI