Mr Mercedes

Po raz pierwszy w telewizji

W KAŻDY PIĄTEK O 20:00 TYLKO W CANAL+
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

© dystrybucja Sonar Entertainment. ALL RIGHTS RESERVED.

O serialu

Minęły 2 lata odkąd skradziony mercedes celowo wjechał w tłum ludzi zabijając 16 osób i raniąc dziesiątki innych. Bill Hodges (Brendan Gleeson), emerytowany detektyw, kiedyś prowadził śledztwo w tej sprawie, ale niestety zabójca nigdy nie został schwytany. Pewnego dnia, były stróż prawa zaczyna otrzymywać tajemnicze i niepokojące wiadomości zawierające informacje odnośnie dawnej masakry. Mężczyzna rozpoczyna prywatne śledztwo, którego celem jest schwytanie przestępcy zanim popełni kolejną zbrodnię.

"Mr. Mercedes to bardzo ciekawy nowy obiekt na serialowej mapie. Pilotowy odcinek przedstawia nam naprawdę wciągającą historię opowiadaną z interesującej perspektywy. Twórcy bardzo dobrze dawkują napięcie, przy okazji balansując między wywieraniem szoku na widzu, a pozostawianiem go w sferze domysłów. Pierwszy epizod potwierdza, że być może doczekaliśmy się kolejnego telewizyjnego hitu."
naekranie.pl

"Mr. Mercedes" to produkcja twórcy kultowej "Ally McBeal" i "Wielkich kłamstewek", Davida E. Kelley'ego. Na ekranie zobaczymy: nominowanego do Złotego Globu Brendana Gleesona ("Gliniarz") oraz Harry'ego Treadaway'a ("Ostatnia klątwa").

Emisja po 2 odcinki w każdy piątek grudnia.

Mr. Mercedes
serial sensacyjny, USA, 2017
obsada: Brendan Gleeson, Harry Treadaway, Jharrel Jerome

Serial sensacyjny na podstawie powieści "Pan Mercedes" Stephena Kinga. Obraz twórcy kultowej "Ally McBeal" i "Wielkich kłamstewek", Davida E. Kelley'ego.


Głosów: 16, Suma: 64, Średnia: 4.00

Emisje:

Mr. Mercedes, odc. 3
CZ | 14.12 | 22:40

CANAL+ SERIALE

Mr. Mercedes, odc. 4
CZ | 14.12 | 23:35

CANAL+ SERIALE

Mr. Mercedes, odc. 5
PT | 15.12 | 20:00

CANAL+

Mr. Mercedes, odc. 5
PT | 15.12 | 21:00

CANAL+1

Mr. Mercedes, odc. 6
PT | 15.12 | 21:00

CANAL+
Mr.Mercedes
USA, 2017
Serial sensacyjny na podstawie powieści "Pan Mercedes" Stephena Kinga. Obraz twórcy kultowej "Ally McBeal" i "Wielkich kłamstewek", Davida E. Kelley'ego.
serial sensacyjny
Mr. Mercedes
4,0 5 1 17

Odcinki

ODCINEK 1
Byłego detektywa, Billa Hodgesa zaczyna prześladować seryjny morderca, który dokonał masakry prowadząc mercedesa. Mężczyzna postanawia, że rozpocznie prywatne śledztwo.
Premiera: CANAL+, piątek 1 grudnia, godz. 20:00

ODCINEK 2
Hodges rozpoczyna śledztwo w sprawie zabójcy z mercedesa. Pomagają mu w tym znajomi Jerome i Janey. Tymczasem Brady doświadcza pewnych trudności w pracy.
Premiera: CANAL+, piątek 1 grudnia, godz. 21:00

ODCINEK 3
Hodges i Janey zagłębiają się w okoliczności związane ze śmiercią Olivii. Tymczasem ojciec Jerome'a ingeruje w jego relację z Hodges'em.
Premiera: CANAL+, piątek 8 grudnia, godz. 20:00

ODCINEK 4
Związek Hodgesa i Janey rozwija się. Lou jest zaniepokojona interakcją z klientem, a Deborah zabiera Brady'ego na cmentarz, gdzie zastanawiają się nad swoją trudną przeszłością.
Premiera: CANAL+, piątek 8 grudnia, godz. 21:00

Obsada

Bill Hodges
Brady Hartsfield
Deborah Hartsfield
Janey Patterson

Wideo