FORUMTWOJE KONTO

UŻYTKOWNIK 
HASŁO 
zapamiętaj 

NIE PAMIĘTAM HASŁA

REJESTRACJA


LISTA POKOI


ZNAJDŹ NA FORUM


ZNAJDŹ UŻYTKOWNIKA

FORUMOWICZU, MUSISZ WIEDZIEĆ
  1. Program z potwierdzonymi pozycjami przygotowywany jest z dwumiesięcznym wyprzedzeniem i na jego podstawie odpowiadamy na Wasze pytania dotyczące naszej oferty.

  2. Jesteśmy wdzięczni za sugestie dotyczące programu CANAL+. Zastrzegamy jednak, że nie jesteśmy w stanie spełniać wszystkich nadsyłanych próśb.

  3. FORUM CANAL+ jest miejscem wymiany poglądów i rozmowy na tematy związane wyłącznie z ofertą programową CANAL+ lub programu edukacji medialnej MediaStarter prowadzonego przez CANAL+ Cyfrowy. Wypowiedzi nie związane z tą tematyką będą usuwane.

  4. ROLA ADMINISTRATORA FORUM
    Zadania Administratora Forum to: dbałość o przestrzeganie porządku na Forum (wpisy we właściwych pokojach; wpisy zgodne z ogólnie przyjętymi zasadami kultury języka, tj. usuwanie treści wulgarnych lub obraźliwych); rozwiązywanie problemów technicznych Forum. Administrator Forum nie jest podmiotem w dyskusji - udziela odpowiedzi i wyjaśnień w sytuacjach wyjątkowych, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami dotyczącymi wszystkich forum dyskusyjnych na stronach internetowych.